Aşılama Ovitrelle, gonal f ile bir kimyasal gebelik bir başarısız sonuç

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Tukenmislikgibibisey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2021
4
0
29
Doğum kontrol hapları doğal yollar , bir miyom ameliyatı , klomen hap tedavisi sonuç alınamayınca da birisi kimyasal gebelik diğeri başarısız sonuçlanan iğne tedavilerimin sonuna geldim malesef doktorum artık aşılamadan önce tüp bebek öneririm sana dedi sadece. Aklım çok karısık çokta yoruldum 1bucuk yılda tabiki benden daha zor durumda olanlar vardır Rabbim hepimizin yardımcısı olsun kucagimizi sağlıklı hayırlı evlatlarımızla doldursun Rabbim 😢 fakat bende gerçekten çok yoruldum hem maddi hem manevi yönden iğneden 14 gün sonra bugün adet oldum .. bu zamana kadar hiç korunma olmadı evliliğimizden beri eşimin tahlilleri iyi benimse sadece yumurta olgunlasma ve çatlama problemim olduğunu söyledi doktorum yinede olamadı bu seferde. Tüp bebek için erken mi bilgisi olan yardımcı olabilir mi 2 kere iğne tedavisi denedim aşılama denenmedi de ne yapmalıyım acaba hemen tüp bebek fikri gözümü çok korkuttu

Tüp bebek fikri mantıklı olabılır denenmiş işlemlerini var çünkü fakat şu çok önemlı tüp bebekte doktor/hastane seçımı…bende kasım ayında Kayseri de yaptırdım sonuc negatıf(1 düşük+1 dış gebelıgım vardı laparaskopı oldum tüpün biri bağlandı)

Psikolojik anlamda çok yipraninca biraz oluruna bırak yaşın 26 erken daha tüp bebek için de dediler bu yüzden fikir almak istedim peki bu ovitrelle gonalf kullanımı 2 den fazla uygulanamiyor mu bı bilginiz varmı inşallah sizde güzel sonuçlar alırsiniz daha güzel haberler almadıysanız dualarım hepimize🤲🏼

Psikolojik anlamda çok yipraninca biraz oluruna bırak yaşın 26 erken daha tüp bebek için de dediler bu yüzden fikir almak istedim peki bu ovitrelle gonalf kullanımı 2 den fazla uygulanamiyor mu bı bilginiz varmı inşallah sizde güzel sonuçlar alırsiniz daha güzel haberler almadıysanız dualarım hepimize🤲🏼
Her ay süreklı ganol f ve orvıtalle kullanılmaz kesınlıkle doktor kontrol ve onayında kullanılmalıdır 1 yıl boyunca gebelık elde edılemedıyse beklemek bence mantıklı degıl yaş ne kadar genç ise tüp bebek başarı oranı o kadar yüksek bu da aklınızda bulunsun
Rabbım herkesın kucağını doldursun bende dınlenmedeyım suan

Bugün doktorum tekrar iğne deneyeceğini tüp bebek için erken olduğunu söyledi inşallah gerek kalmaz tüp bebek tedavisine, zihin tamamen boş ve stressiz olması gerekliymiş nasıl yapılır bu bilmiyorum

Tüp bebek fikri mantıklı olabılır denenmiş işlemlerini var çünkü fakat şu çok önemlı tüp bebekte doktor/hastane seçımı…bende kasım ayında Kayseri de yaptırdım sonuc negatıf(1 düşük+1 dış gebelıgım vardı laparaskopı oldum tüpün biri bağlandı)
Kayseri de hangi hastahane de oldunuz acaba

X