Ovulasyon testi gebeliği ortaya çıkarır mı yaşayan var mı ?

rabiactn75

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2023
156
44
29
Merhaba ben 23 ekimde adet oldum
10 Kasım da yumurtlama yakarım ve ilişki oldu
25 adet olmam gerekiyordu olmadım
25 de beta hcg 2 cıktı
Evde ovulasyon testi vardı yaptım böyle cıktı ekleyeceğim
Adet olmam gerekirken testin böyle çıkmasına anlam veremedim

internette ovulasyon testi adet döneminizde çıkıyorsa gebelik testini tekrarlayın pozitif çıkabilir deniyor sebebiyse gebelikte lh da beta gibi yükseliyormuş diye duydum doğru mu sizce ??

Eklentiler

• IMG_8143.jpeg
    IMG_8143.jpeg
    90,2 KB · Görüntüleme: 384
25 de beta hcg 2 cıktı

internette ovulasyon testi adet döneminizde çıkıyorsa gebelik testini tekrarlayın pozitif çıkabilir deniyor sebebiyse gebelikte lh da beta gibi yükseliyormuş diye duydum doğru mu sizce ??
Evet doğru ovulasyon ile gebelik öğrenenen çok kişi var

Yapabilirsin ben de yapmıştım gebelikte pozitif çıkıyor, hayırlısı olur inşallah

Adetime 1 hafta kala ovulasyon testi ile hamileliğimi öğrenmiştim. O gün kan tahlilimde 75 lerdeydi. Sizde hayırlısı ile hamile kalırsınız inşallah ❤️

Yaaaa inşallah dediğiniz gibi çıkar valla ben şok geçirdik suan aşırı derecede göğüslerim ağrıyor kaşık bel ağrım var ama ben onu adet olacağıma yordum tamamen ya hatta inatla bekliyorum kaç gündür 😂 ama umarım vardır çok sevinirim cidden

Kaç gün geçikmede çıkmıştı sizin ve ovulasyonda benim gibi gördünüz mü hayırlı olsun 💖💖
Teşekkür ederim, Emin değilim 3 maksimum 5tir evde vardı normal gebelik testi pozitif çıktı heyecandan ovulasyon testlerini de ertesi günler denedim tek tek doktora gidene kadar 🥰

Yaaa yarın yapacağım hızlı gebelik testi umarım çıkar ama göğüslerime bakınca sanki var gibi hissediyorum benim göğüs ucum asla yok onlar çıkmaya başlamış sanki bide etrafı hep sivilce koyulaşma var bide ben çok beyazım ordan fark anlıyorum sanki :))

Dün belli aralıklarla yani üst üste çıktığım idrarlarla yaptığım testlerim acaba bir seferlik mi böyle cıktı diye ama hep aynı sonuç çıkıyor şimdi ezcanenin açılmasını bekliyorum bakalım sonuç ne çıkacak şehir efsanesi mi yoksa doğru mu 😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 395
Ben adet olmadan yumurtluyorum sanırım arkadaşlar yeniden bakın aşk gebelik yok çünkü 😂 bu nasıl oluyor asla anlamadım

Eklentiler

• IMG_8145.jpeg
    IMG_8145.jpeg
    144,4 KB · Görüntüleme: 379
Adete 1 gün kala böyle ovülasyon testim,adetim düzenlidir sizin de düzenli miydi acaba neden gecikmiş öğrendiniz mi

Eklentiler

• IMG_3437.jpeg
    IMG_3437.jpeg
    193,2 KB · Görüntüleme: 299
25 de beta hcg 2 cıktı

Merhaba,bu ay ovülasyon testiyle takip yaptım 17.gündü çift çizgi.Adete 5-6 gün kala ben de sizin gibi bir yerlerden duyup yaptım gittikçe koyulasmaya başladı adete 4 gün varken erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ama ovülasyon pozitif oldu ve 5 gündür pozitif.Bugun adetenim 2 gün geçti test yaptım silik pozitif çıktı sonra koyulasti kan verdimsonuv bekliyorum

Merhaba,bu ay ovülasyon testiyle takip yaptım 17.gündü çift çizgi.Adete 5-6 gün kala ben de sizin gibi bir yerlerden duyup yaptım gittikçe koyulasmaya başladı adete 4 gün varken erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ama ovülasyon pozitif oldu ve 5 gündür pozitif.Bugun adetenim 2 gün geçti test yaptım silik pozitif çıktı sonra koyulasti kan verdimsonuv bekliyorum
Sonuç çıktımı hakkınızda hayırlısı olsun

Bnm adetime 9 gün var ovulasyon testlerim hep pozitif çıkıyor diye dün kan verdim negatif gebelik yok akşam Bi ovulasyon testi yapıtım t çizgisi silik çıktı kasıklarım da batma var ine batıyor gibi hayırlısı bakalım

X