Ovulasyon testi ile gebelik ogrenmek?

okeanoss00

Kedileri severim :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2012
8.286
9.878
Şubat ayı kısmet olsun demiştim en son :) Hamileyim kızlar çok şükür :)

Kızlar gebelik testi yaptım ilk beş dakikada çıkmadı attım kenara 2 saat sonra bir baktım silik çizgi gerçeği yansıtmaz değil mi? Gölge gibi :/

IMG_20161218_010658[1].jpg

IMG_20161217_200134.jpg
IMG_20161217_210815.jpg

Arkadaslar ben gecen ay ovulasyon ile yumurtlamami bulmaya calistigimda hic bu kadar koyu cizgi gormemistim yumurtlama gunumu tespit edememistim. Suan reglime bir gun var neredeyse control cizgisiyle ayni koyulukta cikti test cizgisi cok sasirdim. Gebelik olabilir mi acaba? Telefonum cok da iyi resim cekmiyor nerdeyse ayni koyuluktalar. Gerci reglime 3 gun kala bhcg baktirdim 2.0 çıktı :KK43: Buarada sivi alimina dikkat etmeden az once yaptim testi. Bu da regle 3 gün kala kan sonucu. Referans degerlerinde max 0 min 0 yaziyor bundan bir sey anlayan var mı?
Screenshot_20161217-202750.png

Son düzenleme:
Canim bende ovulasyon testiyle öğrendim. Benim ikiside ayni koyuluktaydi. Burda ikinci cizgi koyu gozukmuyor canim belki fotoda oyledir . İnsallah hamilesindir

Canim bende ovulasyon testiyle öğrendim. Benim ikiside ayni koyuluktaydi. Burda ikinci cizgi koyu gozukmuyor canim belki fotoda oyledir . İnsallah hamilesindir
Resimde cok belli olmuyor canim neredeyse ayni koyuluktalar. Sivi alimina dikkat etmedim 2 kupa cay icmistim yarim saat once normal ovulasyon döneminde bile bu kadar koyu cizgi gormemistim ben. Normalde var diye sevinirdim ama 3 gun once bhcg yani regl tariminden 3 gun once 2.0 cikti. Cok üzülüyorum:KK43:

Resimde cok belli olmuyor canim neredeyse ayni koyuluktalar. Sivi alimina dikkat etmedim 2 kupa cay icmistim yarim saat once normal ovulasyon döneminde bile bu kadar koyu cizgi gormemistim ben. Normalde var diye sevinirdim ama 3 gun once bhcg yani regl tariminden 3 gun once 2.0 cikti. Cok üzülüyorum:KK43:
Belki gec dollenmedir . Test varsa tekrar yap istersen ovulasyonu. Gec dollenmeyse idrar testinde cikmaz. Ya bekliyeceksin yada oztesi kan ver adet olmazsan.

Canım gebeliğini erken öğrenmek için mutlaka kan testi yaptırman gerek. Bu fotoda diğer çizgi koyu durmuyo ama telefondan olduğunu yazmışsın. Belki de hamilelik testi almalısın? Bi de öyle dene istersen.. sevgiler:KK54:

IMG_20161217_200134.jpg
Telefonum çok iyi çekmiyor çok az fark var aralarında ben normalde bu koyuluğu hiç görmedim. Bu teti yapmadan önce 2 koca kupa çay içmiştim sıvı alımına dikkat etmedim yapmam diye öylesine yaptım.

Umudunu kırmak istemem ama LH testinde daha koyu olması lazım pozitif hamilelik diyebilmek için.. Gebelik testi yap varsa..

Suan ayni durumdayiz bende 2 saat önce 3 bardak su ve bir bardak ayran ictm icim yaniyodu cunku bata 8 gun var dun yaptim dunde sivi alimina dikkat etmemistim ama bu kadar koyu cikmamisti

Ve benim 8 gun var bata dunden daha koyu geldi bana idrar testi yaptim negatif zaten daha kana gecmemistir dogru duzgun ama ovu kafami karistirio benimde senin 1 gununun varsa hemen idrar yap cikar hemen

Ve benim 8 gun var bata dunden daha koyu geldi bana idrar testi yaptim negatif zaten daha kana gecmemistir dogru duzgun ama ovu kafami karistirio benimde senin 1 gununun varsa hemen idrar yap cikar hemen
Elimde idrar testi yok yarın alırım artık eczaneler kapanmıştır. Normalde ben bu koyuluğu hiç görmediğim için panik oldum. Yoksa hamileyim gibi gelmiyor bana.

Canım yeni fotolara baktım.. bu da benim bu ay yaptığım testler. Aslında yumurtlama günüm 14-15 arası ama ben emin olmak için 11'den itibaren başladım. Ki 11'de bile bi çizgi belirmiş durumda.. Gördüğün gibi en koyu günüm 15'i yani yumurtlama günüm.. ve ovulasyon bittiğinde yerine pembe bi çizgi kalıyo ki bunuda 17'sinde görebilirsin..

Eklentiler

• IMG_4710.JPG
    IMG_4710.JPG
    34,9 KB · Görüntüleme: 6.170
Canım yeni fotolara baktım.. bu da benim bu ay yaptığım testler. Aslında yumurtlama günüm 14-15 arası ama ben emin olmak için 11'den itibaren başladım. Ki 11'de bile bi çizgi belirmiş durumda.. Gördüğün gibi en koyu günüm 15'i yani yumurtlama günüm.. ve ovulasyon bittiğinde yerine pembe bi çizgi kalıyo ki bunuda 17'sinde görebilirsin..
Sıvı alımına dikkat etmeden yaptığım ve daha önce hiç böyle koyu görmediğim için panik oldum. Normal zamandan çok farklı yani :KK70: Bebek yoksa da ilginç oldu regl öncesi bu kadar koyuluk. Telefon iyi çekmiyor keşke yanımda olsanız da gösterebilsem :KK53:

Senin hcg niye 2 ? Hastane değer aralığı kaç yazıyor kağıtta. Yükselmeye başlamış olabilir belki?

Senin hcg niye 2 ? Hastane değer aralığı kaç yazıyor kağıtta. Yükselmeye başlamış olabilir belki?
Değer aralığı da yazmıyor kağıtta sadece 2.0 var kağıtta. yanında da 4-5 hafta 1500-23000 yazıyor. Gebelik testim yoktu ovulasyon testi yaptım :KK70:

X