Ovulasyon yorumlar mısınız

cicek456

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2024
69
17
Yorumlar mısınız? Adetim 4 gün oldu,bbenim testler hep böyle çıkıyor genelde. Hormon baktırdım 3.gunde lh 10 çıkmıştı.
IMG_20240428_221125.jpg

27.28 pozitif. bu günleri değerlendirin. teste devam edin. t cizgisi, c’den silik çıktığı ilk gün çatladı demek yumurta

Adet biteli daha 4 gün oldu kaç gündür böyle pozitif çok erken değil mi ama? Geçen ayda böyle oldu böyle pozitif başladı tam 13 gün sonra siliklesti
canım hayır mesela 26sı negatif. iki çizginin de aynı koyulukta veya t’nin daha koyunolması lazım pozitif için.
ben de reglden 3-4 gün sonra yumurtlarım genelde. o sorun değil. erken yumurtlama olabilir.

canım hayır mesela 26sı negatif. iki çizginin de aynı koyulukta veya t’nin daha koyunolması lazım pozitif için.
ben de reglden 3-4 gün sonra yumurtlarım genelde. o sorun değil. erken yumurtlama olabilir.
Bak mesela bu da geçen ayin ovulasyon testleri. Onda da ayın 31 inde yumurtladiktan sonra silikleşmiş tekrar pozitif görmüşüm yani iki çizgi aynı koyulukta olmuş 6 Nisan da. Çok tuhaf ya yeniyim bu testlerde normal mi bu

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-28-22-50-52-593_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-28-22-50-52-593_com.miui.gallery.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 30
Bak mesela bu da geçen ayin ovulasyon testleri. Onda da ayın 31 inde yumurtladiktan sonra silikleşmiş tekrar pozitif görmüşüm yani iki çizgi aynı koyulukta olmuş 6 Nisan da. Çok tuhaf ya yeniyim bu testlerde normal mi bu
askim hayir bir daha aynı koyulukta olmamis ki 😂 3 nisandan sonra negatif hep

Bak mesela bu da geçen ayin ovulasyon testleri. Onda da ayın 31 inde yumurtladiktan sonra silikleşmiş tekrar pozitif görmüşüm yani iki çizgi aynı koyulukta olmuş 6 Nisan da. Çok tuhaf ya yeniyim bu testlerde normal

askim hayir bir daha aynı koyulukta olmamis ki 😂 3 nisandan sonra negatif hep
Bu ikinci ovulasyon deneyisim bakalım bu ay olur inşallah 😂

X