özel bölge kararma için

arzumyildiz91

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2020
1
2
33
merhabalar son zamanlarda neopink markalı bı beyazlatıcı krem duyuyorum kullanan yakınlarım var memnun olduklarını söylüyorlar. sızlere sormak ıstıyorum aramızda kullanan var mı?

ben kullandım fakat eczaneden falan alamıyorsun. güzellik merkezine gidiyordum lazer epilasyona gecmıste agdadan dolayı kararmalarım vardı. uzman tavsıyesı uzerıne almıstım cok duzenlı kullanmadıgım ıcın sonuc alamamıstım. daha sonra duzenlı kullandım benı menmun edecek sonuc gordum. tavsıye ederım.

bırde sadece anlasmalı oldukları güzellik merkezlerinden alabılıyormussun. ıntgram adreslerını bulmustum akrabam ıcın almak ıstedım bıreysel satıslarının olmadıgını soledıler.

merhabalar son zamanlarda neopink markalı bı beyazlatıcı krem duyuyorum kullanan yakınlarım var memnun olduklarını söylüyorlar. sızlere sormak ıstıyorum aramızda kullanan var mı?

ben kullandım fakat eczaneden falan alamıyorsun. güzellik merkezine gidiyordum lazer epilasyona gecmıste agdadan dolayı kararmalarım vardı. uzman tavsıyesı uzerıne almıstım cok duzenlı kullanmadıgım ıcın sonuc alamamıstım. daha sonra duzenlı kullandım benı menmun edecek sonuc gordum. tavsıye ederım.

Özel bölge derken ? Beyin mi ? Ama bunun için krem kullanmanıza gerek yok ki. Olmayan bir şeye uyduruk neopink mi kullanacaksın ? neopink kıllanma yapıyor sonra kontrolden çıkar hiç gerek yok.

NEOPiNK ŞİKAYET, NEOPINK KULLANICI YORUMLARI, NEOPINK NOPINK

cok duzenlı kullanmadıgım ıcın sonuc alamamıstım
sadece anlasmalı oldukları güzellik merkezlerinden

çakalı görüyor musunuz ? Öyle her yerde satılmıyoruz mesajı verip naza çekmiş kendini arkasından da düzenli kullanman lazım diyor. Yani 2-3 kez değil paran bitene kadar bu boktan ürünü almaya devam et mesajı vermiş.

Şimdi boktan dedim ürüne ürün sahibi affetsin de böyle salağı yollayıp burada reklam yaptırırsan elinde patlar. Reklam yapanda bir kere vizyon yok, misyon hiç yok, görüyoruz beyin de yok. Sen buna boşuna para ödüyorsun...

Merhaba kızlar

sir ağda yüzünden oluşan bıyık lekem vardı artık di li geçmiş zaman kullanıyorum çoook mutluyum

özellikle yazlıkta güneşlenirken simsiyah oluyordu pala remzi gibi oluyordum

vee youtube ta denk geldiğim bir videodaki doğal tarifi uyguladımhttps://youtu.be/mFR33zUe5Gc
Sadece 4 çorba kaşığı pirinç üstüne sıcak su ve 1 gün bekliyorsun ertesi gün kullanıyorsu

3 gün videoda anlatılan yöntemle lekeme sürdüm
Ne sivilce lekesi ne sir ağda lekesi hepsi yok oldu ve bronz tenimin rengine zarar vermeden sadece lekeler kayboldu yani halen bronzum 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼 Allah razı olsun allah ne muradı varsa bu kızcağıza versin 🙏🏻🧿

mutlaka kızlar videoyu izleyip uygulayın Herşey para tuzağı çözüm mutfakta 😍😍😍

Patates suyu dene ben redist cilt beyazlatıcı kullanıyorum şuan yarısındayım bayağı beyazlattı diyebilirim bu ikisini yap kesinlikle farkı göreceksiniz

Özel bölge derken ? Beyin mi ? Ama bunun için krem kullanmanıza gerek yok ki. Olmayan bir şeye uyduruk neopink mi kullanacaksın ? neopink kıllanma yapıyor sonra kontrolden çıkar hiç gerek yok.

NEOPiNK ŞİKAYET, NEOPINK KULLANICI YORUMLARI, NEOPINK NOPINK
Sana da zekanın en geriden öne doğru gelmesi için bir şeyler araştırıp söylemek gerek 🙄🙄 gerçi en etkili ilaç bile senin gibilere tesir etmez!!!!

Beyazlatıcı kremde benim en memnun kaldığım krem sinoz oldu hem vücut için var hem yüz için ben koltuk altı ve dirseklerim için kullandım güzel sonuç aldım

kızlar kararan bölgeler için biodermanın kremini alın derim .bende de genital kararma vardı çok çok fayda gördüm. eczanelerde var. 160 tl civarı sanırım.

X