Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya suyu ile saç rengini açmak

saçların taş gibi sertleşmesine sebep oluyor ama papatya suyu üstelik güneşe maruz bırakmaya itiyor saçımızı ve dolayısıyla cildimizi ille de saçlar açılsın istiyorsak bence bi kuaföre başvurmak en iyisi. her ne kadar size papatya suyu doğal bir kür gibi gelse de güneş günümüzde en güçlü kimyasallar kadar olumsuz etkilere sahip üzerimizde. hem sarı ama kupkuru, sert saçlarınız olsa neye yarar ki :)) liseye giderken denemiştim tecrübeme dayanarak söylüyorum bu arada bunları

sonra nasıl düzeldi ?

:KK70: benım saclarım acık kumral daha once oksıjen suyunu denemıstım ve sacımda acılma olmustuu ... :KK70: ama papatya suyunuda merak edıyorum karısımı hazırladım sımdı sogumasını beklıorum bakalım benım sacımıda acıcakmı :KK70::KK70:

saclarımı boyatmak istemiyordum ama rengim keske biraz daha acık olsa diyordum vee tam böyle bi anda karsıma cıktı papatya suyu hergün düzenli sürüyorum.günes var bu aralar ama yaz gibi degl tabiki...bi hafta fln oldu az da olsa rengini actıgına inanıyorum.daha cokk papatya suyu daha acık renkler basarıcam biliyorum:KK1::KK66::KK66::KK66:

Ben de yazin deneyecegim. Kendi sacim acik kumral ama siyah boya var. Diplerden baya uzadi kendi sacim. Oraya etki ederse eder. Siyah olan kisimlarin da rengi kirilirsa cok iyi olur. Simdi tresan papatya özlü sampuani aldim, o da sac rengini aciyormus. Umarim etkisi olur. :KK61:

ben papatya suyunu yaptım.koydum bi şişeye bir ay oldu tbi:KK1: her banyodAN cıkınca da sürüydm ve kuruluyodum.biliyrm öyle cok etkisini göremem ama sacım güzel sekl alıyo die kullanıyordum. gecenlerde bi sıktım iğreeeenç bi koku geldi megerse bozulmuş.tekrar duş almam gerekti size tavsiyem bi hafta içinde kullanın ve bitsin:KK1:

Merhaba arkadaşlar benım saçım koyu kumral saçımın cok acık bır sarı olmasını ıstıyorum fakat doğal olmasınıda araştırdım ve papatya suyu ıle olacagını soledıler özellıkle (sarı ) papatyanın daha faydalı oldugunu bır sayfada gormustum burdakı butun aktarları gezdım ve sarı papatyanın olmadıgını zehirli oldugunu buyuzden satılmadıgını ogrendım beyaz papatya alsam açarmı saçımı :) saçım kullu-koyu-kumral-sac-rengi-ve-modelleri5 hemen hemen bu renk ben bu renk olmasını ıstıyorum http://st1.uzmantv.com/videos/535/ZTVr6Josnio/1_200.jpg için Google Görsel Sonuçları veya bu renk Doğal Yöntemlerle Saç Rengini Açma ! ~ !!! ♔˚°º Bensu Kaya ˚°º ♔!!! sızce olurmu acıl yardım :))))) :KK49:

X