Parsiyel empty sella

BeyHas

Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2023
31
4
24
Herkese merhabalar, beyin mr sonucumda parsıyel empty sella izlenmiştir yazıyor ne oldugunu bilen varmı ,mr sonucunda boyle ibare olup yasanan belırtiler yasayan oldu mu cok tesekkur ederim.

Herkese merhabalar, beyin mr sonucumda parsıyel empty sella izlenmiştir yazıyor ne oldugunu bilen varmı ,mr sonucunda boyle ibare olup yasanan belırtiler yasayan oldu mu cok tesekkur ederim.
Ben de Ekim ayında çektirmiştim ben de de aynısı yazıyor Emaar sonucu için normal dediler siz ne için çektirmiştiniz ne gibi belirtileriniz oldu

Ben de Ekim ayında çektirmiştim ben de de aynısı yazıyor Emaar sonucu için normal dediler siz ne için çektirmiştiniz ne gibi belirtileriniz oldu
Benim sol gozumde segirme oluyordu birde kafamda sersemlik oluyordu ya peki sizin neden cektirmistiniz

Benimde kafamda tarif edemeyeceğim bir sersemlik vardı 2 ay hiç geçmedi çok kötüydü ama bana vestibüler migren tanısı kondu mr normal dediler…
Şimdi migren ilacı kullanıyorum o şekilde geçti

Benim sol gozumde segirme oluyordu birde kafamda sersemlik oluyordu ya peki sizin neden cektirmistiniz
Benimde kafamda tarif edemeyeceğim bir sersemlik vardı 2 ay hiç geçmedi çok kötüydü ama bana vestibüler migren tanısı kondu mr normal dediler…

Hangi ilacı kullanıyorsunuz? Benim de başım sersemleşiyo, kalbim kafamda atıyor gibi oluyor ve uyuşma oluyor. Vucudum bi tuhaf oluyor bunlar olurken. Mr ve eeg de bişi çıkmadı.

Hangi ilacı kullanıyorsunuz? Benim de başım sersemleşiyo, kalbim kafamda atıyor gibi oluyor ve uyuşma oluyor. Vucudum bi tuhaf oluyor bunlar olurken. Mr ve eeg de bişi çıkmadı.
Benim eeg biraz bozuk çıktı zaten epilepsi geçmişim vardı ama bu durumun bunla alakası yok dedi doktor…
Şimdi sibellium kullanıyorum iyiyim kısa zaman sonra doktora gideceğim kontrole

Bende de bu cıktı baş dönmesi şiddetli baş ağrısı sersemlik gittim ilk doktora acaba gebeliğe engel bir durum mu

Bende de bu cıktı baş dönmesi şiddetli baş ağrısı sersemlik gittim ilk doktora acaba gebeliğe engel bir durum mu
Bende baş dönmesi atakları oluyordu sene de bir 6 ayda bir bende gebeliğe engel bir durum olmadı hatta hamileykende atak yaşadım ama doğumdan sonra oldu o sersemlik hali

Merhaba kızlar benim de mr sonucunda empty sella gözükmüş ama doktorum mr sonucuna normal dedi bas ağrısı şikayeti ile gitmiştim korktum açıkçası :KK43:

Merhabalar,
Bende az önce MR sonucumda aynı tanıyı gördüm, “parsiyel empty sella”, yarın doktorumla görüşeceğim. Önemli değildir umarım.

Benim dr um önemli bi durum olmadığını tedaviye vs ihtiyaç olmadığını söyledi hatta mr temiz dedi bende söyle bişey yazıyor bu nedir deyince açıkladı yoksa açıklama bile yapmayacaktı
Merhabalar,
Bende az önce MR sonucumda aynı tanıyı gördüm, “parsiyel empty sella”, yarın doktorumla görüşeceğim. Önemli değildir umarım

X