Pcos aşılama

Yumak88

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2023
680
185
32
Kızlar merhaba pcos olup aşılama yaptırıp olumlu sonuç varmi? Esimin spermi iyi doktorum çok faydası olmaz sana dedi lütfen yazarmisiniz

Kızlar merhaba pcos olup aşılama yaptırıp olumlu sonuç varmi? Esimin spermi iyi doktorum çok faydası olmaz sana dedi lütfen yazarmisiniz
Merhaba elbet var ama oran biraz düşük 10 kişiden 3unun belki tutuyodur. Biz 3 arkadaş aynı anda aşılama olduk biriyle 2 gün vardı diğeriyle aynı gün. 2sinin ilk aşılamada tuttu yenice geçen haftalar kucağına aldılar. Nasip yani benimki tutmadı :). Bakarsın kaliteli bir yumurtan büyür döllenir tutunur. Bunu doktor da bilemez umudunu kaybetme olacağına inan. Rabbim hayirlisiyla nasip etsin 🙏

Merhaba elbet var ama oran biraz düşük 10 kişiden 3unun belki tutuyodur. Biz 3 arkadaş aynı anda aşılama olduk biriyle 2 gün vardı diğeriyle aynı gün. 2sinin ilk aşılamada tuttu yenice geçen haftalar kucağına aldılar. Nasip yani benimki tutmadı :). Bakarsın kaliteli bir yumurtan büyür döllenir tutunur. Bunu doktor da bilemez umudunu kaybetme olacağına inan. Rabbim hayirlisiyla nasip etsice

Cevap yazdigin icin tesekkur ederm allah sanada nasip etsin insallah peki sizde ve onlarda pcos varmiydi
Evet evet ucumuzde pcostuk. Biriyle bütün sürecimiz aynıydı hatta kullandığımız doz bile. Bana iki aşılamada nasip olmadı ama ilk tüp bebekte nasip oldu. İnşallah hayırlısıyla kucağıma almakta nasip olur :)

Evet evet ucumuzde pcostuk. Biriyle bütün sürecimiz aynıydı hatta kullandığımız doz bile. Bana iki aşılamada nasip olmadı ama ilk tüp bebekte nasip oldu. İnşallah hayırlısıyla kucağıma almakta nasip olur :)
yaaaaaa insallahhhh cok ama cok sevindim gercekten🥰 asilamada gonal f falanmi yaziliyor. Benim doktorum asilama yapmadan gonal f verdi fakat dozu 50 ile basladik 75e cikardi en son 112.5 zar zor bir yumurtam buyudu.simdi femara kullaniyorum 2.ayım dua et bana lutfen hamilelerin tutarmis duasi🥰

Bizde 4 kişi aşılama olduk 2si tutu ben ve diğer arkadaşım tutmadı Allahın izniyle salı günü 2. Aşılamamı olacağım

Ben devlete gidiyorum çok memnunum gerçekten 1. Aşılama tutmadı 2.yi yapacaklar siz nerede oturuyorsunuz

Ben izmirdeyim. Özele gidiyorum hep muayenehane ama devlette yaptiririm 2 ay ilacla tedaviden sonra olmazsa asilama olcak. Eşin sperm vermesi falan cok geriliyorum nasil olcak nasil vercek falan

Dilerim allahtan bu sefer tutar sizin bu mubarek ayda yumurtlama ilaci ne verildi size birde ücret ödeniyormu acaba

Canım hiç sıkma canını zor bir şey değil rahat ol ka. Eşin sprem testi verecek onu şırınga yardımıyla rahmine aktaracaklar acısız ve kolay bir işlem stres yapma

Dilerim allahtan bu sefer tutar sizin bu mubarek ayda yumurtlama ilaci ne verildi size birde ücret ödeniyormu acaba
Ben gonal f kullanıyorum iğne yumurtalıklarım gelişmesi için adetin 3 günüde başlayıp 5 günüde kullanıp kontrole gidiyorsun gelişimini izliyorlar ondan sonra sana gün veriyorlar aşılama için

Ben gonal f kullanıyorum iğne yumurtalıklarım gelişmesi için adetin 3 günüde başlayıp 5 günüde kullanıp kontrole gidiyorsun gelişimini izliyorlar ondan sonra sana gün veriyorlar aşılama için
Bu gonal f bende kullandim ama hic faydasi olmadi bana size kaç doz önerdiler acaba

Canim birde sperm verilen oda tek kisilikmi bilgin varmı benim esim asiri utanio kimisi kadin fotolari falan var dedi cokta soramiyorum herkese

Nasıl faydası olmadı ben önce 75 sonra 100 kullandım ise yaradı 5 gün boyunca femara kullandım geri kalan 4 günde gonal f kullandım
Bana doktorum sadece asilama olmadan yumurta buyutmek icin gonal f vermisti buyumuyordu onunla tek yumurta 10 gunde zor 16 mm oldu. Ony biraktik femara kullaniuorm onunla iyi buyuyor 17 mm 2 tane oldu sabah catlatma ignesi oldum. Bidahaki ayda femara denicez o da olmazsa asilamaya gecicez dedi

X