Peynir parçası gibi beyaz akıntı

bahar496

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
145
51
38
Kızlar benden böyle büyük büyük beyaz parçalar geliyor ve inanılmaz kaşınıyorum bu neden oluyor doktorum iltihap var demişti onun için de ilaç kullandım ama hala devam ediyor gün geçtikçe parçalar büyüyor gebelikle bir ilgisi yok değil mi enfeksiyon vs olabilir mi?

Mantar olmuşsun, iç çamaşır hijyenine önem ver bir de genital bölgeni ıslak bırakmamaya çalış 🫶🏻

Kızlar benden böyle büyük büyük beyaz parçalar geliyor ve inanılmaz kaşınıyorum bu neden oluyor doktorum iltihap var demişti onun için de ilaç kullandım ama hala devam ediyor gün geçtikçe parçalar büyüyor gebelikle bir ilgisi yok değil mi enfeksiyon vs olabilir mi?
Mantar büyük ihtimalle. Kaşıntı da var mı? Varsa eczanelerde fitil satılıyor 1 tanesi bile hemen geçiriyor geçmiş olsun

Mantar büyük ihtimalle. Kaşıntı da var mı? Varsa eczanelerde fitil satılıyor 1 tanesi bile hemen geçiriyor geçmiş olsun
Travazol diye bi krem varmış kaynanam verdi bugün bunu kullan diye açıkçası bilmediğim için kullanmadım siz biliyor musunuz bu kremi

Vajinal mantar bende oldum doktur fitil verdi geçti umarım tekrarlamaz sağlık ocağı hekimide yazar

Travazol diye bi krem varmış kaynanam verdi bugün bunu kullan diye açıkçası bilmediğim için kullanmadım siz biliyor musunuz bu kremi
Krem adı hatırlamıyorum ama krem bende işe yaramıyor sizi bilemem tabi ki. Ama hamilelik şüpheniz varsa kullanmayın doktora danışarak kullanın

Travazol kortizonlu bi kremdir de deri üstündeki yaralar enfekte olmuş yerler içindir. Mantar vajina içinde olur rahim ağzında yani fitilsiz olmaz.

Fitil beni çok geriyor 😅😂 yarın gidip yazdirim bari 🤷
İnsanın başına gelince nelere alışıyor Allah başka dert vermesin 😅 ilk kullanacağım zaman bende geriliyodum sonlara doğru alıştım bereket🙈 ama dediğim gibi mantarı kesen sadece o birde dar iç çamaşır giymemek önemli

Doktorunun yazmadığı hiçbir ilacı sakın kullanma. Ben doktor değilim sadece anlattığın şeyi zamanında yaşadım ve o yüzden söyledim 😅 ama bahsettiğin kremi kullandım, aynı zamanda fitil de kullandım.. Yani tek başına ne kadar faydalı olur bilemem. Doktoruna danış dediğim gibi

Doktorunun yazmadığı hiçbir ilacı sakın kullanma. Ben doktor değilim sadece anlattığın şeyi zamanında yaşadım ve o yüzden söyledim 😅 ama bahsettiğin kremi kullandım, aynı zamanda fitil de kullandım.. Yani tek başına ne kadar faydalı olur bilemem. Doktoruna danış dediğim gibi
Rahim filmi çektirmiştim bu ay o yüzden enfeksiyon olmuş olabilirsin dedi doktorum ama fitil vermedi

X