Lazer Epilasyon Philips Lumea Advanced

EndlessHappiness

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
443
259
Merhaba kızlar bugün philips lumea advanced bri921 model lazer cihazı aldım. Sc1997 modeliyle aynı cihaz sadece yanında yüz ve küçük bölgeler için minik bir traş makinesi çıkıyor tek farkı bu hatta cihazın altında da sc1997 yazıyor farklı bi model değil yani. Ben bunu bilerek almadım bri921 yazınca daha gelişmiş bi modeldir diyerek aldım fakat öyle değilmiş. Neyse. Burada deneyimlerimi paylaşmayı düşünüyorum. Az önce bacaklar kollar genital ve koltuk altımı yaptım. Bacakları 5 te yaptım acımadı. Kolları 4 yaptım yinede biraz acıttı. Koltuk altını 3 te yaptım 4 feci acıttı. Koltuk altı çok acıyınca genital bölgeden çok korktum ve 1 de yaptım hiçbişey hissetmedim iyiydi. Bakalım neler olacak.

Yarın bir hafta olacak ilk uygulamayı yapalı. Kolumdaki ve bacağımdaki tüylerin bazıları tutunca hemen çıkıveriyor dökülecek gibiler. Ama genital hala aşırı sert çıkıyor ve hiçbiri tutunca çıkmıyor baya köklüler. Koltuk altımda da henüz bi değişim görmedim. Bıyık bölgesinde bıyığın tam orta kısmında hala tüy çıkmadı bile, ama kenarlardakiler duruyor öylece. İlk seans kolda ve bacakta etkili oldu gibi duruyor 4-5 numarada yaptığım için olabilir. Diğer bölgelere 1-2 numarada yapmıştım etki göremedim henüz.

Canım bende kullanıyorum azalma oldu geç çıkmaya başladı ama benim dökülmüyorlar nasıl anlatayım tıraşla alıyorum lazer yapıyorum minik minik diken gibi kakıyor uzamıyorda.Ama ben düzenli kullanamadım pek şimdi başladım düzenli kullanmaya bakalım sonuç ne olacak

Canım bende kullanıyorum azalma oldu geç çıkmaya başladı ama benim dökülmüyorlar nasıl anlatayım tıraşla alıyorum lazer yapıyorum minik minik diken gibi kakıyor uzamıyorda.Ama ben düzenli kullanamadım pek şimdi başladım düzenli kullanmaya bakalım sonuç ne olacak
Ne zamandır kullanıyosun canım benim daha ilk seansım. Salı günü ikinci seansımı yapıcam. Banyoda sert sert keselesen belki dökülme başlar, ben eldiven şeklinde tedi de satılan keseyle yapıyorum çok etkili. Beraber düzenli kullanalım sonuçları buraya yazalım ben alırken çok araştırmıştım alcaklara fikir olur.

merhaba başka bir konuya yazdım biraz önce başlığı görünce buraya da yazayım dedim
4 yıldır lumea kullanıyorum tüylerim siyah ve sertti ağda ile bile batık oluyordu haftasına kaşıntı başlıyordu ömür boyu böylemi olacak diye üzülüyor tüysüz bayanlara imreniyordum şimdi o kadar rahatım ki ayda ya da iki ayda bir onuda üşendiğimden üstün körü yapıyorum.Tamamen bitmedi tabi ki birkaç ay yapmadığımda çıkıyor ama hem seyreltti hemde inceltti çıktığında bile rahatsız olmuyorum

merhaba başka bir konuya yazdım biraz önce başlığı görünce buraya da yazayım dedim
4 yıldır lumea kullanıyorum tüylerim siyah ve sertti ağda ile bile batık oluyordu haftasına kaşıntı başlıyordu ömür boyu böylemi olacak diye üzülüyor tüysüz bayanlara imreniyordum şimdi o kadar rahatım ki ayda ya da iki ayda bir onuda üşendiğimden üstün körü yapıyorum.Tamamen bitmedi tabi ki birkaç ay yapmadığımda çıkıyor ama hem seyreltti hemde inceltti çıktığında bile rahatsız olmuyorum

Yaa çok sevindim gerçekten inşallah bizde alırız böyle güzel sonuçlar çok mutlu oldum :21:

Yaa çok sevindim gerçekten inşallah bizde alırız böyle güzel sonuçlar çok mutlu oldum :21:

Ayyy inşallah Canım darısı bize ben haftada bir uygulasam çok mu sık olur acaba
inşallah en kısa zamanda sonuç alırsınız 1 haftada erken olur yaptıktan 10 gün sonra ancak dökülüyor dökülme olduktan sonra kalanlara tekrar yap yani en erken 2 haftada bir yapmalısın bence

Ayyy inşallah Canım darısı bize ben haftada bir uygulasam çok mu sık olur acaba

Çok sık olur canım. Kullanım kılavuzunda ve telefon uygulamasında da sürekli yazıyor daha sık uygulamak etkisini arttırmaz aksine alerjik reaksiyonlara sebep olur diyor iki haftada bir yapcaksın canım. Uygulamasını indir telefona o sana hangi zamanlar yapman gerektiğini gösteriyor

Merhabalar kızzzlarrrrr ben de çokkk araştırıp alan biri olarak epeydir araştırıyorum. En son olarak ı921 modeline karat vermiş gibiyken 1997.00 modelide dikkatimi çekmiştiiii.... ki aynıdır şüphesi yaşadım. Şimdi düşündüren şey ise acaba kıl batık ve dönmelerinde ne denli olumlu bir etki alabilirim. Bu konuda bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?

X