Tüp Bebek Merkezleri Prof dr ulun uluğ

Bulunmayanick

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2017
475
478
arkadaşlar başka bir yerde de yazdım yorum yapan kimse olmadı bu doktoru tanıyan bilen var mı hakkındaki sayfalar epey eski çok güzel yorumları var ama artık hastane değiştirmiş şuan da tedavi gören var mı

Gelecek yorumları merak ediyorum, takipteyim. .

Arkadaşlar epeydir araştırıyorum ulun beyi hastalarından bazılarını buldum konustuk hep çok güzel şeyler sölylüyorlar Yen'i yorumu yok bahçecide çalışırken epey olmuş ama şunu fark ettim bahçecide çalışan her doktor için kolaylıkla yorum bulabiliyoruz. Ben henüz gitmedim mini tüp tedavisi uyguluyormuş rezervi düşük hastalara bu yüzden araştırıyorum Bayram'dan sonra tanışmaya gideceğim kısmetse fikir almak adına şuan da bahçecide olduğum son opu da yumurtam üçüncü günde durdu. Ulun beyin az ilaçla uyarıp yedi aydır yumurta görünmeyen birinde bir tane beşinci güne kadar giden bir embriyo elde ettiğini öğrendim tabi ki nasip kısmet aöa bizler de vesilemizle inş sonuçlara ulaşırız

Arkadaşlar epeydir araştırıyorum ulun beyi hastalarından bazılarını buldum konustuk hep çok güzel şeyler sölylüyorlar Yen'i yorumu yok bahçecide çalışırken epey olmuş ama şunu fark ettim bahçecide çalışan her doktor için kolaylıkla yorum bulabiliyoruz. Ben henüz gitmedim mini tüp tedavisi uyguluyormuş rezervi düşük hastalara bu yüzden araştırıyorum Bayram'dan sonra tanışmaya gideceğim kısmetse fikir almak adına şuan da bahçecide olduğum son opu da yumurtam üçüncü günde durdu. Ulun beyin az ilaçla uyarıp yedi aydır yumurta görünmeyen birinde bir tane beşinci güne kadar giden bir embriyo elde ettiğini öğrendim tabi ki nasip kısmet aöa bizler de vesilemizle inş sonuçlara ulaşırız
Benimde 5. Güne gitmediler 25 yumurtam toplandı 10 ü boştu

Benimde 5. Güne gitmediler 25 yumurtam toplandı 10 ü boştu
Arkadasım beşinci güne gitmeden bir anlam ifade etmiyor işte sayısının kaç olduğu kaç toplandığı benim beşinci güne gidebilseydi genetiğe gidebilecekti ama kısmet değilmiş şimdi çok fazla ilaçın yumurta kalitesi bozduğunu folikülleri boşalttığına ikna oldum o yüzden bu yönlü araştırma yapıyorum senin kaçıncı deneme sıkıntın neydi

Arkadasım beşinci güne gitmeden bir anlam ifade etmiyor işte sayısının kaç olduğu kaç toplandığı benim beşinci güne gidebilseydi genetiğe gidebilecekti ama kısmet değilmiş şimdi çok fazla ilaçın yumurta kalitesi bozduğunu folikülleri boşalttığına ikna oldum o yüzden bu yönlü araştırma yapıyorum senin kaçıncı deneme sıkıntın neydi
Evet tatlım benim bebek iki kaybım oldu ✅
Çok kötü oldu cnm ya

Farklı doktorlarla farklı fikirlerle karşılaşmalı birinin öyle dediğine biri böyle diyebiliyor ama verdiğin sayı Harika bir dahikine daha iyi olabilir beslenmene özen göstererek kaliteyi arttırabilirsin

Farklı doktorlarla farklı fikirlerle karşılaşmalı birinin öyle dediğine biri böyle diyebiliyor ama verdiğin sayı Harika bir dahikine daha iyi olabilir beslenmene özen göstererek kaliteyi arttırabilirsin
Memlekette geldim cnm doğal yiyecekler yiyorum

arkadaşlar başka bir yerde de yazdım yorum yapan kimse olmadı bu doktoru tanıyan bilen var mı hakkındaki sayfalar epey eski çok güzel yorumları var ama artık hastane değiştirmiş şuan da tedavi gören var mı

Ben Ulun beye gittim çok memnun kaldım çok ilgili bir doktor beni çok rahatlattı bu süreçteki stresimi sayesinde atlattım sanıyorumki hastahaneden ayrıldı muaynehananesi olduğunu biliyorum

Ben Ulun beye gittim çok memnun kaldım çok ilgili bir doktor beni çok rahatlattı bu süreçteki stresimi sayesinde atlattım sanıyorumki hastahaneden ayrıldı muaynehananesi olduğunu biliyorum
Medikal parkta

Arkadaslar dr arastırmam sürüyor. Ali osman bey ile ulun bey arasında kaldım ama ulun bey daha ağır basıyor, en son bahçelievlerde bir hastanedeymiş ama oradan ayrılmış şu an sadece kendi muayenehanesinde devam ediyor. Su an güncel hastası olan arkadaslar ltf yorum yaparsanız sevinirim.. nasıl bir dr , neler yasadınız. Olumlu olumsuz görüşleriniz neler?

Arkadaşlar merhaba ben Ulun hocamı çok araştırdım buldum tedavi oldum.Kendisi kadıkoyde.çok ilgili bi doktor önce allahın izni sonra onun sayesınde bi çocuğum oldu.Maddi imkanlardan dolayı gebelik takıbınde orda devam edemedim ona rağmen bağlantımız kopmadı. ben çok arastırmıştım herkess güzel yorum yapmış.tabi insan görmeden konuşmadan güvenemiyor.gittim konuştum iyi ki tanımışm gönülden söyluyorum abimiz gibi oldu hem eşime hem bana çok destek oldu kendi mi gittigim kontolerde doktora gıdıyor gıbı hıssetmedim.benım hep cekıncem gıtmek ıstememektı ezıyet gıbı gelıyordu ama onların sayesınde astım oturup derdımı bile dınledıler.sankı komşu oturmasına gıtmısım gıbı.böyle olacagını dusunmuyordum ılk basta.ama gercekten dedıkelrı kadar varmış dedım.önce guvenmek ıstedım gıttıgım butun doktorlarda eksık olan tarafı ulun bey tamamladı.samimiyetle söyluyorum gönulden iyi ki tanıdım ve gıttım.allahım sızlerede bu duyguyu nasıp etsın ınsallah.soran herkese önerıyorum soyluyorum dılımızden eksık etmıyoruz.

Birkaç gündür siteye üye olucam diyip unutuyodum bu geceye nasipmiş. Ben de ulun beye bir arkadaş önerisi komşu önerisiyle gittim. Kocam değil ama ben çok tüp bebek istiyodum. Tüp bebek diye resmen huzur vermiyodum. Ulun beye gittim çok sabırsızdım çünkü yaşım geçecek sanıyordum. Ama ulun bey acele etme bu vitamin ilaçları 6 ay kullan dedi. İlk anlayamadım sonra kullanmaya başladım başka doktora da gitmeyi düşünürken 3 ay geçti ve kendiliğimden hamile kaldım. Kendisine çok minnettarız müsait oldukça ziyarete gitmeye çalışıyoruz. Eskiden hastanedeydi şuanda yeni yerine geçmiş bağdat caddesine fakat oraya gitme şansım olmadı. İnternette adresi var sanırım.

Ulun Uluğ gerçekten ilgili ve güzel bi doktor. tanıdıklarımdan tüp ve aşılama yaptıranlar var. kadıköy cadde bostanda özel muayanesi var.

Selamlar, Ulun beyin şu an ne yaptığını merak ettiğim için araştırma yaparken bu sayfaya geldim ve bir şeyler yazmak istedim. 2013 yılında Bahçeci Umut'ta iken doktorum oldu. Öncesinde internette çok araştırma yapmıştım, içime sinen tek doktor Ulun Bey olmuştu diyebilirim. Bunun dışında şahsen tanıdığım tedavisini onda yaptıran kimse olmamıştı ama içimden bir ses "budur" demişti :) Çok şükür yanılmadık, kendisi çok pozitif, insanı rahatlatan bir doktor. İkinci tüp bebek denemesi sonucu oğlumuzu kucağımıza aldık. Şu an tekrar tüp bebek yaptırmak gerekirse yine Ulun Bey'i tercih ederim.

Benimde 2013 yilinda bahcecideyken doktorumdu cok şükür 2014te kizimi kucagima aldim suan yine tedavideyim aradim buldum doktorumu yeni yerinde yine onunla devam ediyorum insallah bu seferde yuzumuz guler.kadikoy bagdat caddesi birgen is merkezinde muayenehanesi

X