puzzle yapan yok mu?

NeOlurBiSabah

dünyada bensiz bırakmam seniii.... :-D
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
2.395
1.341
Kızlar benm çok mutlu olduğum iki keyfim var biri örgü örmek diğeri de puzzlelar. Evde daima puzzle m var. Sizlerde severmisiniz? Belki marka önerilerinde falan bulunabiliriz. Şu an eşimin seçtiği kendi beğenisi olan 1000 parça bir kız kulesi yapıorum. Daha nicelerini yaptım. Çoğunu hediye ediorum:-D sonrasında 4000 parça bir dünya puzzle yapmayı düşünüyorum.

Eklentiler

• 20141206_203451.jpg
    20141206_203451.jpg
    250,8 KB · Görüntüleme: 450
kesinlikle çok güzel bir hediye hem görüntü açısından hemde el emeği göz nuru olması açısından :)

puzzle en sevdiğim şey:) ve örgü örmek:) yeni başlasamda ikisini yapmayaı çok seviyorum:) beni inanılmaz dinlendiriyo

çerçevelettim

Eklentiler

• 2015-02-23 18.03.52.jpg
    2015-02-23 18.03.52.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 139
  • 2015-02-23 18.03.48.jpg
    2015-02-23 18.03.48.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 127
Mrb kizlar bende puzzle meraklisiyim ama daha hic yapmadm aranizda uygun fiyata satmak isteyen warsa almak istiyorm isterseniz ozelden ulasin bana :)

Merhaba puzzleya olan ilginiz dikkatime çekmesi nedeniyle yazıyorum sizin gibi puzzleya seven bayan arkadaşlara ihtiyacım var nedeni ise şirketim battı şuan zor durumdayım ve ayakta durmaya çalışıyorum yeni bir işe girdim bu işle öncelikle ödeyemedim elemanlarımın maaşını ödemek ve onlarla helalleşmek çünkü maaşlarını düzenli ödeme yaparken bir anda işlerimin kötü gitmesi nedeniyle ödeme yapamadım ama yine de elemanların son anıma kadar benimle çalışmaya deam ettiler şuan kendimi toparlamak adına e ticaret sitesi kurdum ... ve burada bir çok ürün satacağım bu ürünlerinin bir çeşidi de puzzle sizin gibi puzzle seven bayanlar ....bir çok çeşit puzzle bulabilirsiniz siteme tüm bayanları destek için bekliyorum muhakkak ...ziyaret ederse sevinirim şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
annem bayılıyo puzzlelara :) yemek masasının üstünü haftalarca işgal ettiğini bilirim :)

ben de puzzle severim ama anlamadığım şey insanlar neden hazır yapılmış puzzle satın alır ki? onun yerine git tablo al. hediye edilmiştir tamam. ama parayla almanın ne kıymeti var?

arkadaşlar bana kızabilirsiniz ama geçen seneden eşime hediye aldığım ( kendimide düşündüm tabii :KK70: ) 1500 parçalık bir yapbozum var evde 3 defa niyetlendim yapmaya ama yapbozu tam olarak nerede açacağımı bilemediğim için hep bir yapboz halısı almak aklımda var. bir yere baktım fiyatı pahalı geldi öyle de kaldı. bende seviyorum ama yapamıyorum :KK43: siz nerelerde yapıyorsunuz genelde. belki bana da yardımı olur

arkadaşlar bana kızabilirsiniz ama geçen seneden eşime hediye aldığım ( kendimide düşündüm tabii :KK70: ) 1500 parçalık bir yapbozum var evde 3 defa niyetlendim yapmaya ama yapbozu tam olarak nerede açacağımı bilemediğim için hep bir yapboz halısı almak aklımda var. bir yere baktım fiyatı pahalı geldi öyle de kaldı. bende seviyorum ama yapamıyorum :KK43: siz nerelerde yapıyorsunuz genelde. belki bana da yardımı olur
ben yemek masasında yaptım daha ufağını (1000) orta sehpada yapmıştım

X