RAHİM EĞRİLİĞİ

lugesyabll

VELHASIL KELAM İMTİHAN AĞIR SEN DUA'YA SARIL.
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2017
31
25
Merhaba bayanlar 4yillik evliyim ilk yil korunduk 3yildir korunmamamiza raman bebisimiz olmadi 4farkli dr gittim rahim filmi sulu ultrasyon filmi cekildim esimin tum testleri yapildi her gittigimiz dr herseyiniz normal bekleyin diyolar gevtigimiz gun kayinvalidem koy ebesine goturdu yasli kadin gobegimin alt kisimlarina dokundu ve rahmimin egri oldugunu ondan dolayi hamile kalamadigimi soyledi 5gun yanima gel duzeltirim dedi farkli sehirde yasadigim icin kalamadim birde korktum okadar flimde cikmayan sey nasil bildi diye simdi kafam cok karisik napacam bilemiyorum kayinvalidem sen nasil istersen diyo annemde ayni napmaliyom sizce :KK43:((

İnrernetten araştırabilirsin hatta kopyladım senin için ,Yanlız öyle bir şey olsa ultasyonlarda vs görülürdü bence

Rahim eğriliği sorununda genellikle tedavi edilmeye gerek duyulmaz
Rahim eğriliğinin gebelik üzerindeki etkisi

Rahim tersliği genellikle kadınlarda gebe kalmaya engel teşkil etmez. Bu durumdaki kadınların gebe kalması halinde, genellikle 10-12. gebelik haftasında rahim olması gereken pozisyonuna gelir. Genel olarak gebelikte ve doğum sırasında herhangi bir zorluk yaşanmasına sebep olmaz.

Int arastirma yaptim soru cvp sayfalarina baktim cok sey yazan olmustu kafa karisinca herseydende bir medet ummaya calisilinca bide sizlere sormak istedim.

X