Rahim kesesi çok zor göründü ve köseye yerlesmis

eylul5492

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2023
48
20
31
Arkadaşlar hamileyim bugün doktora gittim rahim kesesini göremedi sonra vajinal yolla baktı gördü daha yeni olusuyormus kese ve rahmin içinde köşeye yerlesmis ben 5+1 haftalık olarak hesaplanmıştır doktor 4 buçuk hafta dedi bir de idrarda enfeksiyon çıktı benim durumumda olanlar var mı çok endişeliyim lütfen yardımcı olun

Çok olmuş ama sizin durum ne oldu bende şuan aynı durumdayım ve hastanede yatıyorum her ihtimale karşı ama doktorlarda net bişey demiyor çok korkuyorum 😔

Merhabalar gelişim geriliği vardı 1 buçuk hafta geriden geliyordu bebek o nedenle geç görünmüştü şuan bebeğim doğdu çok şükür umarım siz kucağınıza alırsınız🙏

Merhabalar gelişim geriliği vardı 1 buçuk hafta geriden geliyordu bebek o nedenle geç görünmüştü şuan bebeğim doğdu çok şükür umarım siz kucağınıza alırsınız🙏
Merhaba içime umut serptiniz. Rastgele gördüm yazınızı bende pazartesi günü çok acı bir şekilde öğrendim sata göre 7+6 hamileyim ama ultrason da 6 haftalık çıktı doktorum da düşük olacağını gelişim geriliği olduğunu söyledi ancak şuan ne ağrım var ne kanama ne lekelenme öylece bekliyorum inşallah benim bebeğim de benimle kalır sağlıkla 🤲😢

Merhaba içime umut serptiniz. Rastgele gördüm yazınızı bende pazartesi günü çok acı bir şekilde öğrendim sata göre 7+6 hamileyim ama ultrason da 6 haftalık çıktı doktorum da düşük olacağını gelişim geriliği olduğunu söyledi ancak şuan ne ağrım var ne kanama ne lekelenme öylece bekliyorum inşallah benim bebeğim de benimle kalır sağlıkla 🤲😢
Yaaaa umarım bir an önce her şey yoluna girer kalp atışı duydunuz mu

Ya arkadaş ne çabuk kötüyü söylemeye meraklı bu doktorlar. Belki geç döllenme oldu. O yüzden geriden geliyor bebek. İlk kontrolünüz müydü?

Acaba beta hcg artışlarıniz nasıldı benim iki katı artmıyor kese de yukarda köşede yolksac var bebek yok hâlâ

İkinci kalp atışını dinlemeye gitmiştim maalesef duyamadık bugün başka bir doktora görüneceğim bakalım o ne diyecek
İkinci gidişinse seni üzmek istemem ama problem olabilir. Benim bir önceki hamileliğimde de aynı problem yaşanmıştı. Kalbi zaten durduğu için gelişmemiş meğerse :KK43: Allah yardımcın olsun inşallah yanlıştır.

Maalesef canım diğer doktorda aynısını dedi yakında düşük gerçekleşirmiş kürtaj yapmak istemediler
Yaaa çok geçmiş olsun sıkma canını benim ilk bebeğimi de gelişmediği kürtaj ile almışlardı 7 haftalıkken kürtajdan iki ay sonra tekrardan hamile kaldım ve şuan kızım 5 aylık oldu o kadar iyi anlıyorum umarım en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın

X