Revizyon ameliyatımı sonunda oluyorum

Hannahh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2015
274
109
Merhaba kızlar bilen bilir uzun zamandır burada revizyon için konu konu dolaşıyorum :KK66: 50 doktorla görüştüm galiba İstanbul Antalya Ankara İzmir Diyarbakır demeden her şehirde olmayı göze alarak ama sonunda içime sinen bi görüşme gerçekleşti sonunda gün aldım doktorumu buldum cuma günü ameliyatım var tüm süreci burada anlatmayı düşünüyorum hem sizlere katkı sağlamak hemde varsa olacaklar yakın zamanda olmuşlar birbirimize destek olmak için süreç mental açıdan cidden yorucu çünkü hadi bakalım gazamız mübarek olsun 💪😂 umarım bu satırları bi kaç ay sonra ağlayarak okumam 🤦

Hadi bakalim hayirlisi, icini sindiyse ve iyice arasttirdiysan insAllah beklediginden daha iyisi olur 😍
Hangi doktora karar verdin? Ve nerde? Bir bakmak isterim instagramda belki bende giderim 😀

Merhaba, öncelikle her şey gönlünüzce olsun. Revizyon sebebiniz neydi acaba
Merhaba çok teşekkür ederim umarım🙏 Burun kanadı genişliği ve burun ucu düşüklüğü bir önceki doktor her ne yaptıysa burnumun kanatları ayrılmış üstü ortası yani çatı boş yanlara filan dokunmamış zaten doktorumun söylediğine göre kolay bi revizyon sadece kemere dokunduğu için

Doçent doktor Ufuk Düzenli doktorum inşallah güzel olur tüm umudum o yönde 🌼
Baktim instagramina, bazi burunlari fena degil ama bazilarida cok kötü. Iyice baktinmi, arastirdinmi? En cok ameliyat masasindaki resimleri var. Sonrasi resimler makjajli ve filtreli, hastalarin kendi gönderdikleri.
Bu benim düsencem, belki sen ve baskalari begendi. Herkes ayni seyi begenmiyor tabiki ama gende söylemek istedim 🥰

Hadi hayırlı olsun bakalım.Tam istediğim gibi oldu diyeceğin günler umarım yakındır.Tarzı güzel,revizyonları da hiç fena değil.Kendi açımdan çok genç buldum.Yaşadığım tecrübeden sonra belki yersiz de olsa genç doktorlardan biraz çekiniyorum.

Baktim instagramina, bazi burunlari fena degil ama bazilarida cok kötü. Iyice baktinmi, arastirdinmi? En cok ameliyat masasindaki resimleri var. Sonrasi resimler makjajli ve filtreli, hastalarin kendi gönderdikleri.
Bu benim düsencem, belki sen ve baskalari begendi. Herkes ayni seyi begenmiyor tabiki ama gende söylemek istedim 🥰
Bundan 4 yıl önce arkadaşım ve kuzenleri de ameliyat oldu Ufuk beye uzun dönemli önemli biliyosunuz ve çok güzel oldu herhangi bir deformasyon burun ucu düşüklüğü yaşanmadı çok güzel oldu çokta memnunlar onun dışında konuştuk anlaştık güven verdi diğer hastaları da çok memnun ve globalde de memnuniyet fazla realselfde yine öyle bakalım benim sürecim nasıl olucak 😊

Hadi hayırlı olsun bakalım.Tam istediğim gibi oldu diyeceğin günler umarım yakındır.Tarzı güzel,revizyonları da hiç fena değil.Kendi açımdan çok genç buldum.Yaşadığım tecrübeden sonra belki yersiz de olsa genç doktorlardan biraz çekiniyorum.
Umarım 🙏 Tecrübesiz değil ama ya en başta Doçent öğretim görevlisi zaten kendisi başarılı bi cerrah araştırdığım kadarıyla ama tabi şu an ne desem boş ameliyat sonrası memnuniyet belli olacak neticede şu anda sadece başkalarının memnuniyeti ve tecrübesi hakkında konuşabilirim ama ayaklarım hep ona gitti çok güzel ilgilendi saolsun ve sorunu zaten ben demeden kendi söyledi ve rahattı açıkçası yaparım dedi ne istediğimi sorup daha sonra senden isteğim bana kesinlikle sevmediğin burunları ve beğendiğin burunların örnek resimlerini at ki neyi sevip sevmediğini bileyim dedi buda güzel bi yaklaşım hoşuma gitti

Bundan 4 yıl önce arkadaşım ve kuzenleri de ameliyat oldu Ufuk beye uzun dönemli önemli biliyosunuz ve çok güzel oldu herhangi bir deformasyon burun ucu düşüklüğü yaşanmadı çok güzel oldu çokta memnunlar onun dışında konuştuk anlaştık güven verdi diğer hastaları da çok memnun ve globalde de memnuniyet fazla realselfde yine öyle bakalım benim sürecim nasıl olucak 😊
Iyi ne güzel, cok sevindim valla. Ben sadece gördüklerimi söylemek istedim 🥰
Madem tanidiklar var ozaman sıkıntı olmaz insAllah 😍

Umarım 🙏 Tecrübesiz değil ama ya en başta Doçent öğretim görevlisi zaten kendisi başarılı bi cerrah araştırdığım kadarıyla ama tabi şu an ne desem boş ameliyat sonrası memnuniyet belli olacak neticede şu anda sadece başkalarının memnuniyeti ve tecrübesi hakkında konuşabilirim ama ayaklarım hep ona gitti çok güzel ilgilendi saolsun ve sorunu zaten ben demeden kendi söyledi ve rahattı açıkçası yaparım dedi ne istediğimi sorup daha sonra senden isteğim bana kesinlikle sevmediğin burunları ve beğendiğin burunların örnek resimlerini at ki neyi sevip sevmediğini bileyim dedi buda güzel bi yaklaşım hoşuma gitti
Takibe aldım.Sizin sonucunuzu da merakla bekliyorum.Memnun kalırsanız gidip görüşebilir,fikrini alırım bende.
Erkan Soylu’nun bir hastası beğendiği beğenmediği burunların resimleriyle proje ödevi gibi kocaman bir poster hazırlamıştı.İlk başta komik gibi geliyor ama konuşmayla gerçekten anlaşılmıyor bu konu.Tekrar ameliyat olursam aynısını yapmayı planlıyorum bende😅

Insallah guzel olur ama Doç ya da Prof olmasına takilma. Benim doktorumda Doçentti bana kalırsa çok başarısız,sonuç ortada. Önemli olan ameliyat tecrübesi ne kadar fazla ameliyata girdiyse o kadar iyi. Bir prof'dan 10 kat güzel burun yapan Op.ler var

Iyi ne güzel, cok sevindim valla. Ben sadece gördüklerimi söylemek istedim 🥰
Madem tanidiklar var ozaman sıkıntı olmaz insAllah 😍
Tabii sende haklısın ama profesör ile de görüştüm meme protezi ameliyatımı yapan doktorla çok güvenirim kendisine ama işte teknikler eski ve istediğim alalede aman güzel olsunda nasıl olursa olsun bir burun değil bazı doktorlara ben güvenemedim bazıları ameliyat tarihini çok sonraya veriyodu bazıları yapmak istemediği için türlü bahaneler üretti bazıları ciddi anlamda parayı alana kadar iyi olalım izlenimini verdi pazarlama ağırlıklıydı derken Ufuk Bey ile iletişimimiz verdiği güven çok pozitif yöndeydi ve daha önce yaptığı burunlar tabiki çok heyecanlıyım inşallah sıkıntı olmaz ya 😣

Hep filtreli sonuclar yuklemis farkettiniz mi ? Filtre ile benim burnumda 10 numara cikiyor. Filtreli çekim yükleyen doktorlara tilt oluyorum...

Insallah guzel olur ama Doç ya da Prof olmasına takilma. Benim doktorumda Doçentti bana kalırsa çok başarısız,sonuç ortada. Önemli olan ameliyat tecrübesi ne kadar fazla ameliyata girdiyse o kadar iyi. Bir prof'dan 10 kat güzel burun yapan Op.ler var
Evet buna kesinlikle katılıyorum önemli olan tecrübe ve vizyon 👍

X