Anket revizyon burun

revizyon burun ameliyati

• Ankete Katılan
    7
Ben doktorlarla görüşmedim ama instagram adreslerine bakınca alev çamcıoğlu nun yaptıkları güzel göründü gözüme. Ben de revizyon olmayı düşünüyorum . İnşallah bilgisi olankar yazarsa bana da fikir olur.

çok sag ol canım. Allah senin de yar ve yardımcın olsun. bize bunları yaşayanlar elbet cezasını çekecekler. insallah hayatında bundan sonra herşey istedigin gibi olur

Arkadashlar lutfen bilginiz varsa olumlu olumsuz yardim edin
Ahmet Alp instagramina baksana son paylaştığı revizyonda ağzım açık kaldı kimse o burnu düzeltemez bir görüş bence meşhur olup caddede yer acarsa onun fiyatları da uçar gider hepsinde olduğu gibi yazdiklarindan sadece Mustafa Karaca yi tanıyorum iyi doktor ama doğal burun takıntısı var nasıl istiyorsun bilmiyorum

Ahmet Alp instagramina baksana son paylaştığı revizyonda ağzım açık kaldı kimse o burnu düzeltemez bir görüş bence meşhur olup caddede yer acarsa onun fiyatları da uçar gider hepsinde olduğu gibi yazdiklarindan sadece Mustafa Karaca yi tanıyorum iyi doktor ama doğal burun takıntısı var nasıl istiyorsun bilmiyorum
baktm canim, ben ilk başlarda da Ahmet alp aklımdam geçmişti, yazmiştin cevap vermedi. sonra çok kalkık burunlar yapıyor gibi geldi bana vazgeçtim.

Bence instagram fotoğraflarına bakıp karar vermeyin. Photoshop olabilir. En iyisi sizin burnunuzdaki gibi sorunlar yaşamış ve ameliyat olmuş kişilerle yüz yüze görüşün.

Tabii burada herhangi bir doktoru kastetmiyorum. Hangi doktor olursa olsun yaptığı burnu canlı görmek daha güvenilir olacaktır. Bu benim fikrim tabii.

Neden ikinci bir ameliyat istiyorsunuz?Geçmiş olsun... Böyle okuyunca gerçekten çekiniyorum amelıyat olmaktan. O kadar çok revizyon hastası var ki...
burnumda cok fazla sorun var, cokme olmus ve nefes darlığı yaranmış. gerçekten en iyisi olmamaktı

Çok uzun zamandan beri düsünüyorum, burnum git gide kötüye gidiyor o herşeyi instagram üzerinden dört dörtlük yaptığını gösteren Doktor, Ahmet bey ile rinoplasti için öngörüşmeye gittiğimde ilgili gibi görünüyor sorduklarınızın bir çoğuna sıkıntı olmaz ortak karar vereceğiz gibi açıklamalarda bulunuyor. Önden bir miktar parayı yatırırken sizi bir gün önceden arayıp çağıracağız görüşme için diyorlar ama Ne arayan var ne soran. Ameliyat günü aksamı herkese atılan kısa bir pdf bilgisi, sabah gidiyorsunuz sadece ödeme için odaya çağırıyorlar ben zannettim simülasyon da nasıl olacağını gösterecek yada konuşacağız, ne sorsam lafı ağzıma tıkıyor doktor bey, klasik cevap doğal bir burun olacak yani nasıl olacak??? Doğal bir burun tek cevap bu. İnan’ın sadece bunu söyledi. Sadece iki dakikalık bir görüşmeydi. 12 bin tl gibi yüksek bir ücret ödedim!!
O an sağlıklı karar veremedim korkudan vazgeçmediğime çok pişmanım. Ne ameliyat öncesi ne ameliyat anı ne de sonrası Ahmet bey geldi. Yani ben hiç görmedim kendisini. Artık işi para için yapıyor, hastalara TL, dolar gözüyle bakıyorlar. Ne bir fatura ne bir ödeme belgesi veriliyor. Ameliyattan çıkınca herkese hazırlanmış bir bilgi formu telefonunuza atılıyor yapmanız gerekenler burada zahmet edipte yanınıza gelip hiçbir açıklama yapmıyorlar. İnsan sormaya çekiniyor. Sanki insanlar iki ayda bir burun ameliyatlı oluyor. Hasta bilgilerim Aytekin Altıparmak adında bir başka doktora çıktı resmen kaçak göçek iş gibi,tabi bunları görüşme sırasında hiç bahsetmiyor. Her hangi bir sorun olsa hiçbir şey talep edemezsiniz gerçekten çok pişmanım olduğuma asla tavsiye etmiyorum.

Ve şuan burnumun kanatlarında boşluklar var burnumda eğrilik oldu. Dümdüz sadece kemeri olan burnumu daha güzel yapmak yerine ilk ameliyatımda eğri bir burnum oldu. psikolojim bozuldu. asla tavsiye etmiyorum. olacak arkadaslar bir daha düsünün...

Ve şuan burnumun kanatlarında boşluklar var burnumda eğrilik oldu. Dümdüz sadece kemeri olan burnumu daha güzel yapmak yerine ilk ameliyatımda eğri bir burnum oldu. psikolojim bozuldu. asla tavsiye etmiyorum. olacak arkadaslar bir daha düsünün...
Ahmet bey ne diyor eğri ve kanat durumuna ?? 1. Yılda düzeltir bence . Şoktayım gerçekten. Kötü tecrubeniz için de üzüldüm

X