Robot süpürge kullananlar

Ya zarar görürse de görsün bazı eşyalar. Canımızdan kıymetli mi 😃 Çalışan kadın olmak kolay mı? Benim kayınvalidem de yok ben robota güvenemem arkasından süpürmem gerekir diye almayıp kendine eziyet ediyor günlük temizliği gayet iyi hallediyor robot süpürgeler. Detaylara takılıp kendimize eziyet etmeye gerek yok bence ☺️
Her kadına ev işleri zor bence ya. Bir de çocuğu olan kadınlara ben hayret ediyorum hele bir de çalışıyorsa.
Ev, iş, çocuk derken o tempo insanı ne kadar da zorluyordur. Teknoloji kolaylıktır. İmkan varsa bence her ürün denenip kullanılmalı :))

Bakın bu detay benim de hiç aklıma gelmemişti. Henüz masamızı almadık alırken bunu da göz önünde bulunduracağım :)
Ben de etmemiştim kendim bekarken hep ikea almıştım adamlar bu detayı düşünmüş olacak ki sandalye arıza çıkarmadı evlenince işler sarpa sardı :KK70: bıktım sandalye kaldırmaktan gözünün içine bakıyorum sandalyeler bozulsun diye😁

Dikey de al normal süpürge harici bütçe varsa
Çamaşır kurutma makinesi de tavsiye ederim al mutlaka almadı isen
Ev hediyesi olarak cam silme robotu gelmişti ben silmediğim sürece en kötü siliş bile iyidir mantığı ile memmunum yeter ki ben silmeyim🤣

Ben bir senedir q7 max kullanıyorum ürünün sessiz modu var o şekilde de akşamları çalıştırabiliyorum. Benim ev 120 m2 bütün evi süpürdüğümde şarjı yarıya bile inmiyor. Vakum gücü gayet iyi evimde kedi var çok kullanışlı oluyor. Bi üst modeli de çıkmış sanırım diğer markalara göre roborok işinde çok iyi
Bir üst modeli de Q7 Max Pro sanırım. Her geçen gün yenileniyor özellikler. Önceden almadığıma çok pişmanım şu an pahalılığa kaldım.

Sessiz modda da performansından memnun musunuz?

Ben de etmemiştim kendim bekarken hep ikea almıştım adamlar bu detayı düşünmüş olacak ki sandalye arıza çıkarmadı evlenince işler sarpa sardı :KK70: bıktım sandalye kaldırmaktan gözünün içine bakıyorum sandalyeler bozulsun diye😁

Dikey de al normal süpürge harici bütçe varsa
Çamaşır kurutma makinesi de tavsiye ederim al mutlaka almadı isen
Ev hediyesi olarak cam silme robotu gelmişti ben silmediğim sürece en kötü siliş bile iyidir mantığı ile memmunum yeter ki ben silmeyim🤣
Mobilya olarak koltuklarımızı aldık şuan için onları da bu detayı düşünerekten yüksek ayaklı tercih ettik. Yatak alırken de aynı detaya dikkat edecektim sizin sayenizde bu detaylara birde sandalyeler eklendi :)

Dikey ve normal süpürgem var. Kurutma makinası da aldık.

Cam silme aparatına da geçen gün bakayım dedim merakımdan, 1000 TL gibi bir fiyat gördüm :KK70: O kadar tahmin etmiyordum :KK70: Umarım bana da biri düşünüp hediye alır :KK70:

Mobilya olarak koltuklarımızı aldık şuan için onları da bu detayı düşünerekten yüksek ayaklı tercih ettik. Yatak alırken de aynı detaya dikkat edecektim sizin sayenizde bu detaylara birde sandalyeler eklendi :)

Dikey ve normal süpürgem var. Kurutma makinası da aldık.

Cam silme aparatına da geçen gün bakayım dedim merakımdan, 1000 TL gibi bir fiyat gördüm :KK70: O kadar tahmin etmiyordum :KK70: Umarım bana da biri düşünüp hediye alır :KK70:
Cam silme robotu azıcık daha tuzlu :KK70: ama hediye etmek isteyen olursa sorup size temel ihtiyaçlar bitince bütçe dahilinde bunu da söyleyebilirsiniz.

Gözüm bu aralar karcher buharlı temizleyici de ama kendimi durduruyorum aman boşver temizlikçi çağır diye :KK70:

Bir üst modeli de Q7 Max Pro sanırım. Her geçen gün yenileniyor özellikler. Önceden almadığıma çok pişmanım şu an pahalılığa kaldım.

Sessiz modda da performansından memnun musunuz?
Çekim gücü biraz daha az oluyor sessiz modda. Hani normali de çok fazla ses yapmıyor. Ben bir yılda bir kez sessiz modda çalıştırdım. Çalışırken çok kolaylık oluyor robot süpürge işteyken bile çalıştırma şansınız var.

Cam silme robotu azıcık daha tuzlu :KK70: ama hediye etmek isteyen olursa sorup size temel ihtiyaçlar bitince bütçe dahilinde bunu da söyleyebilirsiniz.

Gözüm bu aralar karcher buharlı temizleyici de ama kendimi durduruyorum aman boşver temizlikçi çağır diye :KK70:
Amannn bu zamana kadar annemin evinde yoktu kendi evimde de olmasa olur bence o ya :KK70:
Bende istedim bir ara ama sonrasında nereye koyucam diye düşündüm. İki süpürge, vileda, ütü masası, çamaşır sepeti gibi bir çok malzeme daha alınıyor eve. Ortalıkta da bırakmayı sevmiyorum

Amannn bu zamana kadar annemin evinde yoktu kendi evimde de olmasa olur bence o ya :KK70:
Bende istedim bir ara ama sonrasında nereye koyucam diye düşündüm. İki süpürge, vileda, ütü masası, çamaşır sepeti gibi bir çok malzeme daha alınıyor eve. Ortalıkta da bırakmayı sevmiyorum
Ben ona da çözüm buldum:KK70: kocama bunları koyduracağım dolap yaptırdım 🤣🤣

Yeni evleneceğiz ve halılarımızı henüz almadık alırken bu özelliğine de dikkat ederek almaya çalışıcam. Sizin de ince halıları öncesinde süpürüp kaldırmaktan başka çareniz yok gibi :KK43:
Bende s8 var kardeşimde s7 arada fark yok bence. İnce halıları kaldırmıyor, kilimlerle denemedim, uzun püsküllerle başı dertte. Xiomi den farkı mop kaldırma var. Ses hepsinde turboda yüksek. Hepsi uzun sürede süpürüyor. O yüzden evde yokken açıyorum ya da odada değilken. Ayrıntılı süpürmeyi normal süpürgeyle yapıyorum çünkü her yere girmiyor. Robotu kullanmadan önce saldalye küçük paspas ufak tefek şeyleri kaldırıyorum.

Çevremizdeki insanlar ya bize kolaylık olmasını istemiyorlar ya da kıskandıkları için önermiyorlar sanırım. Bende kurutma makinası hakkında böyle yorumlar duymuştum. Yok kıyafetleri yıpratıyor, yok küçültüyor vs diye ama ama biz aldık kullanıyoruz ve asla böyle bir sorun yaşamıyoruz. İnsan kime inanacağını bilemiyor teknolojik aletleri alırken :d
Evet onu da diyolar küçültüyor diye cok yıpratıyomus kıyafetleri

En etkili ve güzel yanı da yatak bazı altı, mutfak dolabı altı gibi sürekli elimizin ulaşamadığı yerlerin temizlenmesi oluyor bence. Bende uzun zamandır almayı istiyorum artık tamamen karar verdim almaya. Bakalım hayırlısı :)
Yani ben alınca herkes kötüledi kötüleyenelrin evinde robot yoktu. Sonra baktım bunalrlda almak istiyo alamadılar (görümcem kişisi) sonra alamadı şimdi yine kötülüyo. Neymiş yanınd açalıştıgı kadın 3 000₺ye benim makinemden almışmış memnun dğeilmiş dedim yanında bir sıfır eksik söyledin heralde yok diyo aynısı o fiyat saf ya bunlar 😂😂😂

Çevremizdeki insanlar ya bize kolaylık olmasını istemiyorlar ya da kıskandıkları için önermiyorlar sanırım. Bende kurutma makinası hakkında böyle yorumlar duymuştum. Yok kıyafetleri yıpratıyor, yok küçültüyor vs diye ama ama biz aldık kullanıyoruz ve asla böyle bir sorun yaşamıyoruz. İnsan kime inanacağını bilemiyor teknolojik aletleri alırken :d
Merhaba. Kurutma makinenizi ne marka aldınız acaba?

Hanımlar iyi akşamlar, Roborock markasının Q7 Max robot süpürgesini almak istiyorum. Aranızda bu markayı kullanan ya da farklı bir robot süpürge kullanan var mı?

Yorumları okudum 90 metrelik evi 50 dakikada süpürüyor gibi şeyler yazıyordu. Gürültü seviyesi rahatsız edici derecede mi, erken saatlerde ya da geç saatte açsam acaba gürültüsü fazla mı olur? Hafta sonu mağazada gidip bilgi alıcam aslında ama onun öncesinde de siz kullanıcılardan yorum istiyorum 💖🎀
Ben de xiaomi mi robot mop2 var , çalışırken evi toplayıp çıkıyordum. Çok güzel süpürüyordu, gelince de silip eşyaları yerleştiriyordum. Elim kolumdu☺️.
Evim küçük, sandalyeleri filan topluyordum, arasından geçemiyordu.
Doğum yaptıktan sonra eşyaları topla , tekrar yerleştir,zor gelmeye başladı. Bir tane de dikey süpürge aldım. O daha iyi imiş. Bebek kucağımda hemencecik süpürüyorum.
Hayatı kolaylaştıran her ürünü seviyorum. İmkanınız varsa ikisini de alın.💐

Ben q7max kullanıyorum çok çok memnunum. Çekimi serinin en iyilerinden. Halıda mop kaldırmıyor ama halıyı da öyle ıslak bırakmıyor. Dip köşe temizlik yapacağım zaman dyson mop kullanıyorum. Günlük temizlikte inanılmaz kolaylık. 2 max 3 günde bir işteyken açıyorum. Geliyorum ev tertemiz. Mop özelliğini çok kullanmıyorum ama halıları kaldırıp sildiriyorum x2 x3 modu var. X2 olunda odayı hem dik hem yatay olarak hiç boşluk kalmayacak şekilde süpürüyor. X3 dediğinde bir de çapraz gidiyor. Benim aşırı aşırı eşyam yok sadece mutfakta sandalyelerim var o alana da girmesin diye işaretliyorum. Mobilyalarım onun girebileceği seviyede. Özellikle baza ın altına girebilsin diye ayaklarını değiştirdim. Sadece baza on altını silip süpürmesi bile benim için yeterli zaten. Bizim burada inanılmaz toz oluyor çümki6sabah sil akşam yine toz. Elim ayağım oldu resmen

Hanımlar iyi akşamlar, Roborock markasının Q7 Max robot süpürgesini almak istiyorum. Aranızda bu markayı kullanan ya da farklı bir robot süpürge kullanan var mı?

Yorumları okudum 90 metrelik evi 50 dakikada süpürüyor gibi şeyler yazıyordu. Gürültü seviyesi rahatsız edici derecede mi, erken saatlerde ya da geç saatte açsam acaba gürültüsü fazla mı olur? Hafta sonu mağazada gidip bilgi alıcam aslında ama onun öncesinde de siz kullanıcılardan yorum istiyorum 💖🎀
Bnde roborock'un s8 pro ultra modeli var, memnunum. Gündüz veya gece geç saatlerde çalıştırabilecegim bir ses seviyesine sahip değil. Sizinkisinin de olacağıni sanmıyorum. Bn genelde evde olmadığım zamanlarda çalıştırıyorum, evdeyken çalıştırdığımda sesi beni bile yoruyor.

Merhaba ben de xiaomi s 10 plus var toz filtre haznesi kırıldı. Koskoca firma yedek parça sağlayamıyor aylardır bekliyoruz. Daha taksiti bitmeden elimizde patladı süpürge. Hangi marka alırsanız alın yedek parça temini olayını araştırın. Kesinlikle çok pratik ve tertemiz süpürüyor orası ayrı.

Yani ben alınca herkes kötüledi kötüleyenelrin evinde robot yoktu. Sonra baktım bunalrlda almak istiyo alamadılar (görümcem kişisi) sonra alamadı şimdi yine kötülüyo. Neymiş yanınd açalıştıgı kadın 3 000₺ye benim makinemden almışmış memnun dğeilmiş dedim yanında bir sıfır eksik söyledin heralde yok diyo aynısı o fiyat saf ya bunlar 😂😂😂
Al işte gerçekten kıskançlıktan başka bir şey değil bu 😅 Daha güzelleri senin olsun deseydiniz sizde belki biraz düşüncesinden vazgeçerdi 😂

X