Elektrikli Mutfak Aletleri Robot süpürge tavsiyesine ihtiyacım var

Annem'in 3+1 geniş sayılabilecek evi için süpürge arayişındayiz. Max5.500 limitiniz var. Kullanıp memnun kaldığınız, artı ve eskileriyle ürünleri paylaşır mısınız?
Bana önerilen baktım 3000 fark var .Limitinizi aşıyor. Teşekkür ederim bu arada benimde bilgi edinmeme vesile oldunuz.Umarim sizde istediğiniz robot süpürgeyi bulursunuz 🌹

Ben Roborock S5 Max kullanıyorum memnunum haritalaması olsun temizliği olsun 3+1 evde tek bir hazne yetiyor ki benim halılarım yeni sayılır 8 ay oldu alalı pamukçuğu çok olduğu halde normal süpürgeyi haftada 1 çalıştırıyorum ev tertemiz kalıyor

Tefal almıştım ben. Almayın 😂😂 teknik servis çok önemli. O kısmı da iyi araştırın. İki ay sonra bozuldu servise para verdik bide neymiş kullanıcı hatası. Biz napıyoruz ki düğmeye basıyoruz 😂😂

Bildiginiz ayak paspasi, ama kumaş değil, toprak tarzi sert bı cisim.. bı bakın isterseniz Diatom paspas diye
Elektrikli ev aletleri konusunda, bir de benim konumda paspas ne alaka di mi 😊
Aylardır evde iyi ki şu kurutma makinesi ile paspasi almışım diye dolanıyorum da o yüzden buraya da yazdım sanırım 😌

Elektrikli ev aletleri konusunda, bir de benim konumda paspas ne alaka di mi 😊
Aylardır evde iyi ki şu kurutma makinesi ile paspasi almışım diye dolanıyorum da o yüzden buraya da yazdım sanırım 😌
Kullanışlı birşeye benziyor. Araştırdım bende. Girişte kirli ayakkabiyla girmemek için.

Kullanışlı birşeye benziyor. Araştırdım bende. Girişte kirli ayakkabiyla girmemek için.
O amaçla işe yarayacak bı şey değil.banyoda lavabo önünde ya da duşakabin küvet önünde islakligi önlemek amacıyla kullanılan bir ürün. Banyoda ıslak kalan havlu paspastan, onun kokusundan gına gelmişti, acayip rahat ettim 👌

O amaçla işe yarayacak bı şey değil.banyoda lavabo önünde ya da duşakabin küvet önünde islakligi önlemek amacıyla kullanılan bir ürün. Banyoda ıslak kalan havlu paspastan, onun kokusundan gına gelmişti, acayip rahat ettim 👌
Evet öyle yazıyordu, kapı önüne koysakda olur sanki, yağmurlu, çamurlu havalarda

Annem'in 3+1 geniş sayılabilecek evi için süpürge arayişındayiz. Max5.500 limitiniz var. Kullanıp memnun kaldığınız, artı ve eskileriyle ürünleri paylaşır mısınız?
+360 s7 modelini kullaniyorum supurmesinden vs memnunum gayet guzel supuruyor daha beni hic üzmedi haritalama konusundada tavsiye ederim sadece silme ozelligi manuel otomatik degil hazneyi taktiktan sonra suyu filtreden damlatarak siliyor. Yani onun damlatma kisminin ayarini secemiyorsun fakat ben ginede seviyorum evim kucuk oldugu icin bana o kisimda ideal geliyor ha otomatik damlatmis ha manuel benim icin fark etmezdi bilerek almistim zaten sizin icin bu onemliyse baska modellere bakabilirsiniz genel olarak memnun kaldim

Bana kalsa silmese, süpürgeyi iyi yapsa yeter, ama Annecim silme de olsun, hiç değilse üstünden tozu alsa beni biraz idare eder, ben yine silerim diyor.. Xiaomi düşünüyorum,bakalım hangisi nasip olacak. Alınca yazarim

X