Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

Walla canım evin içinde kendimle savaş halindeyim yeme ataklarıyla boğuşuyorum şeker ilacım var insülin direnci için yan etkilerinden içmiyorum ama tekrar başlıycam sanırım

senin nasıl gidiyor diyet ve hayat
Hayat daraltıcı hala wc eğitimi ile cebbelleşiyorum.
Diyet güzel geçen çeyrek içli köfte kızartma yedim kaçamak. Onun dışında sorun yok. Adet öncesi şişmeye başladım bide. Tartıyla göz göze gelmiyorum

Kızlar merhaba, ben de bugün başlayacağım bu yönteme. Gerçekten ise yarıyor mu? 84 kiloyla diyete başladım 2 ay sonrasında 77 kiloya indim hedefim en az 15 kilo daha vermek. Bu yöntemle vermeyi deneyeceğim ama biraz motivasyona ihtiyacım var...

Kızlar merhaba, ben de bugün başlayacağım bu yönteme. Gerçekten ise yarıyor mu? 84 kiloyla diyete başladım 2 ay sonrasında 77 kiloya indim hedefim en az 15 kilo daha vermek. Bu yöntemle vermeyi deneyeceğim ama biraz motivasyona ihtiyacım var...
Ah benim de ihtiyacim var motivasyona. Ben de bugün yeniden basladim. Cocuklar baskülü kirmis kac kiloyum onu bile bilmiyorum. 84 gibiyim tahminimce. Ben de 20 kilo verecegim insallah.

8 saat diyeti için diğer şok diyetlerde olduğu gibi tek bir diyet listesi yok. Zaten bu diyette istediğinizi, istediğiniz miktarda yiyip içebilirsiniz. Tabii 8 saatlik süre içinde. 16 saat boyunca ise ağzınıza tek bir lokma bile koymamanız ve vücudunuza yağ yakmak için ihtiyacı olan zamanı tanımanız gerekiyor.

Peki bu saat aralıkları nasıl olacak? Bu da size kalmış. Dilerseniz saat 09.00 – 17.00 arasında veya 10.00 – 18.00 arasında yapabilirsiniz. Meyveler ve sebzeler, yüksek lifli tahıllar, sağlıklı yağlar ve yağsız proteinleri mutlaka beslenmenize dahil etmeye, gün içinde bol bol su içmeye de özen gösterin.

Bu arada bu diyetin sonuçlarını görebilmek için 3 hafta boyunca düzenli yapmanız gerektiğini de hatırlatalım.

Ben yaklaşık 2 haftadır devam ediyorum her gün en az 200, 300 gr eksiliyor tartıda. Akşamları gelen atıştırma isteği biraz zorluyor ama sabahları sonucu görünce yine gaza geliyor insan. Gerçekten ise yarıyor.

8 saat diyeti için diğer şok diyetlerde olduğu gibi tek bir diyet listesi yok. Zaten bu diyette istediğinizi, istediğiniz miktarda yiyip içebilirsiniz. Tabii 8 saatlik süre içinde. 16 saat boyunca ise ağzınıza tek bir lokma bile koymamanız ve vücudunuza yağ yakmak için ihtiyacı olan zamanı tanımanız gerekiyor.

Peki bu saat aralıkları nasıl olacak? Bu da size kalmış. Dilerseniz saat 09.00 – 17.00 arasında veya 10.00 – 18.00 arasında yapabilirsiniz. Meyveler ve sebzeler, yüksek lifli tahıllar, sağlıklı yağlar ve yağsız proteinleri mutlaka beslenmenize dahil etmeye, gün içinde bol bol su içmeye de özen gösterin.

Bu arada bu diyetin sonuçlarını görebilmek için 3 hafta boyunca düzenli yapmanız gerektiğini de hatırlatalım.
çok özür dilerim cevabınıızı yeni gördüm teşekür ederim

Herkese merhaba takip eden deneyen devam edenler:KK76::KK76::KK76: bugun 3. gunum 4 bucuktan sonra hicbirşey yemiyorum.ama gün içinde kendimi kısmıyorum hedefim bu sekilde midemi bir miktar kucültmek sonrasında yedıklerime dikkat ederek devam etmek.simdilik güzel gidiyor.74.4 ile basladım bakalım gidecek mi kilolar

Herkese merhaba takip eden deneyen devam edenler:KK76::KK76::KK76: bugun 3. gunum 4 bucuktan sonra hicbirşey yemiyorum.ama gün içinde kendimi kısmıyorum hedefim bu sekilde midemi bir miktar kucültmek sonrasında yedıklerime dikkat ederek devam etmek.simdilik güzel gidiyor.74.4 ile basladım bakalım gidecek mi kilolar
bugun 5. günüm sabah uyandıgımda tartıda 200 gr daha eksildi cok sukur az az ama istikrarlı eksiliyor.güncel kilom 72.8

İşe yarıyor, ben bunu önceden yapardım, bir de erken kalkıp yürüyüş yapmak çok etkili. Yeniden başlamak istiyorum, çok acıkırsam yoğurt yiyorum sadece.

Merhaba kızlar. Yorumları okudum çok etkili diyor herkes. Ben de bugün başladım bakalım dilerim işe yarar bir 6 kilo veririm. Şuan 70.9 um.
Ama gündüz pek dikkat edemiyorum yediklerime, tost, patates..
Sonucları yazacağım 😊

X