Saç uzama ve gürleşme

MonicaGellerrr

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2024
213
596
28
Güzel günlerr kızlar
Dert sayılmaz cok sükür ama doğru yere mi açtım bilmiyorum ama bende sac koparma- yeme var cok yoğun olmasada 26 yasındayım 13 yasımdan beri devam ediyor saclarımın gürlüğü azaldı iyice. Son ıkı yıla göre uzattım kolye hizasında. Sizin kendi uyguladıgınız maskeler olsun tarifler olsun banada önerebilir misiniz?

Bi vitamin eksikliginiz vs yoksa aslinda cesit cesit maskeler yapmaya gerek var mi bilemedim. Boya kullanmadiginizda ve sürekli ısıya maruz birakmadiginizda daha iyi uzayacaktır zaten saçlariniz.
Kendim kullanmadim ama at kuyruğu sampuani gibi bir şey varmiş görümcem memnun kaldiğını söylüyordu saç uzatirken.

Benim saçlar sadece her gün vitamin içip ardından masaj yaptığımda iyi uzuyor ama saç çabucak kirleniyor. Bir de üşeniyorum açıkçası her gün masaj yapıp mıncıklamaya😂 Masaj yapmayı deneyebilirsiniz
Güzel günlerr kızlar
Dert sayılmaz cok sükür ama doğru yere mi açtım bilmiyorum ama bende sac koparma- yeme var cok yoğun olmasada 26 yasındayım 13 yasımdan beri devam ediyor saclarımın gürlüğü azaldı iyice. Son ıkı yıla göre uzattım kolye hizasında. Sizin kendi uyguladıgınız maskeler olsun tarifler olsun banada önerebilir misiniz?

X