Menopoz saraçoğlu hayıt otu mu karahanoğlu çiftliği hayıt tentürü mü

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

birumuttt9874

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2021
6
2
25
22 yaşında bekarım . erken menopoz teşhisi için yazıyorum . karahanoğlu çiftliği hayıt tentürü kullanıp erken menopozdan çıkan var mı gerçekten yoksa hepsi reklam mı ? kullanıp memnun kalan lütfen cevaplasın

karahanoğlu çiftliğinin instagram sayfasından mı aldınız
Yok ben bi alternetif tıpla ilgilenen birine hacamat yaptırmıştım o el yapımı satıyodu onun bana geldiği dönemde regl olamıyorum falan diye konusunca o önerdi mutlaka denemelisin her bayanın aslında yılda 1 defa kullanması gerek diye onun tavsiyesiyle kullandım şükür faydasınıda gördüm

Karahanoğlunu bilmiyorum ancak bir arkadaşıma erken menepoz teşhisii kondu. Dr. Artık tıbben yapacak bir şey yok demişti. O da saraçoğluyla temasa geçip kür aldı ve daha sonra erken menepoz değerleri düzeldi. Ancak devam etmedi sanırım. Çocuk istiyordı ancak henüz olmadı. Devam etseydi keşke bence

Benim arkadşım kullandı karahanoğlu çiftliğinin hayıt tentürünü, 47 yaşında menopoza girmişti. pandemide ateş basmasın diye kullanıyordu, 2 ay sonra menopozdan çıkıp bir de hamile kaldı. sonra çiftliğin istanbul temsilcisi gibi herkese anlattı ben de anlattıklarından biriyim. dinleyip de kullananlar da peş peşe hamile kaldı. bebek oldu 18 aylık, emzirme bitince de kullanmasını önermişler. o zaman dikkate almadım ama geçen ay premenopoz deyince doktor hemen sipariş verdim. artık ben de bir hayıt tentürü temsilcisiyim çünkü 1 ayda değerlerim normale döndü. yıllarca ne çekmişim regli ağrısı, şişkinlik, öfke patlamaları, akneler... bu kadar basitmiş çözüm. her yıl 3 aylık kürler halinde kullanıcam bundan sonra. çiftliğin yeni sitesi ayaya da detaylı bilgi vermişler, çayı, tentürü, sirkesi nedir ne kadar etken madde içerir diye. inceleyin, tavsiye ederim. insta hesaplarında da güzel paylaşımları oluyor bitkilerle ilgili

Benim aslm benim yasm 46 corkadşım kullandı karahanoğlu çiftliğinin hayıt tentürünü, 47 yaşında menopoza girmişti. pandemide ateş basmasın diye kullanıyordu, 2 ay sonra menopozdan çıkıp bir de hamile kaldı. sonra çiftliğin istanbul temsilcisi gibi herkese anlattı ben de anlattıklarından biriyim. dinleyip de kullananlar da peş peşe hamile kaldı. bebek oldu 18 aylık, emzirme bitince de kullanmasını önermişler. o zaman dikkate almadım ama geçen ay premenopoz deyince doktor hemen sipariş verdim. artık ben de bir hayıt tentürü temsilcisiyim çünkü 1 ayda değerlerim normale döndü. yıllarca ne çekmişim regli ağrısı, şişkinlik, öfke patlamaları, akneler... bu kadar basitmiş çözüm. her yıl 3 aylık kürler halinde kullanıcam bundan sonra. çiftliğin yeni sitesi ayaya da detaylı bilgi vermişler, çayı, tentürü, sirkesi nedir ne kadar etken madde içerir diye. inceleyin, tavsiye ederim. insta hesaplarında da güzel paylaşımları oluyor bitkilerle ilgili
Slm
Benim arkadşım kullandı karahanoğlu çiftliğinin hayıt tentürünü, 47 yaşında menopoza girmişti. pandemide ateş basmasın diye kullanıyordu, 2 ay sonra menopozdan çıkıp bir de hamile kaldı. sonra çiftliğin istanbul temsilcisi gibi herkese anlattı ben de anlattıklarından biriyim. dinleyip de kullananlar da peş peşe hamile kaldı. bebek oldu 18 aylık, emzirme bitince de kullanmasını önermişler. o zaman dikkate almadım ama geçen ay premenopoz deyince doktor hemen sipariş verdim. artık ben de bir hayıt tentürü temsilcisiyim çünkü 1 ayda değerlerim normale döndü. yıllarca ne çekmişim regli ağrısı, şişkinlik, öfke patlamaları, akneler... bu kadar basitmiş çözüm. her yıl 3 aylık kürler halinde kullanıcam bundan sonra. çiftliğin yeni sitesi ayaya da detaylı bilgi vermişler, çayı, tentürü, sirkesi nedir ne kadar etken madde içerir diye. inceleyin, tavsiye ederim. insta hesaplarında da güzel paylaşımları oluyor bitkilerle ilgili
Benim yaşım 45 evlenmedim hiç bekarım bu ay regli olmadım covidd olmuşum fsh lar yükselmiş bu iyi gelir mi bana ciden hayıt kuru fiati ne kadar

Slm

Benim yaşım 45 evlenmedim hiç bekarım bu ay regli olmadım covidd olmuşum fsh lar yükselmiş bu iyi gelir mi bana ciden hayıt kuru fiati ne kadar
Deneyerek hiç bir şey kaybetmezsin, whatsapp veya instagram hatlarından bilgi isteyebilirsin. @ayayabitkisell hesabına uğramanı tavsiye ederim. ben 95 TL'ye aldım şişesini, benim kilomda 5 şişe kullandım 3 aylık kürümde.

Merhaba bende erken menopoz başladı son bir yıldır da regli olmuyorum bir aydır hayıt tohumu kullanıyorum ama fayda göremiyorum dediğiniz sayfa ismi tam olarak ne bir sayfa gördüm ama genelde tarımla ilgili paylaşımlar çarenin olamadım

X