Sari akinti hamilelik belirtisi mi?

merhaba esin bende senin gibi merak ediyorum yaşayan tecrübesi olan hamileler yazarsa sevinirim internetten bakıyorum yarım saattir hamilelikte yaşayan varmış sarı akıntı ama yaşamayanda varmış sanırım bu biraz kişiden kişiye değişiyor

üf ya paranoyak olduk iyi mi belirtilere göre ya bel fıtığım var ya apandisit ( Allah korusun yav ) ya da hamilelik ama belli değil noldugu

Kizlar ayni konumdayiz bende de sari aminti var hemde koyu sari neden oluyo bilmiyorum ya hamilelik yada enfeksiyo. Birde karin agrisi kasik agrisi cok adet olacakmisim gibi ama bilmiyorum yaaa nolcak .s.s.s s s s

Bende klasik agrisi felan yok ilk defa bugün gördüm sari akintiyi sabah bidahada gelmedi kizlar. Enfeksiyon olsa kotu koku oluyormuş ama koku yok sabah uyandigimda lavaboya girdim o ara farkettim. Normalde beyaz gelir hastaligima yakin bu sefer sari. En ufak bir farklilugi belirtiye yoruyoruz umutlaniyoruz. 1 123mine M mrays

merhaba esin bende senin gibi merak ediyorum yaşayan tecrübesi olan hamileler yazarsa sevinirim internetten bakıyorum yarım saattir hamilelikte yaşayan varmış sarı akıntı ama yaşamayanda varmış sanırım bu biraz kişiden kişiye değişiyor

Evet canim bende baktim bazilarinin boyle sari akintisi varmis ve hamile olduğunu öğrenmiş. Ama bende başka hic belirti yok göğüs AĞRIsI klasik agrisi hic yok ya oyuzden umudunu kaybediyorum

Evet sari akinti hamilelik belirtisi bendede ilk defa adetten 4 gun once falan gelmisti

Ayyy canim inş.inş.benzede vardır benimde 4gunum var bugün farkettim.peki sende nasildi başka belirtin varmiydi Tgmr Tgmr beni umutlandirdin canm allah razi olsun. Başka belirti yasadinmi göğüs agrisi felan canm bide akintin uzayan ak intihardan miydi yumurtlama dönemindeki gibi yoksa normal mi

Ayyy canim inş.inş.benzede vardır benimde 4gunum var bugün farkettim.peki sende nasildi başka belirtin varmiydi Tgmr Tgmr beni umutlandirdin canm allah razi olsun. Başka belirti yasadinmi göğüs agrisi felan canm bide akintin uzayan ak intihardan miydi yumurtlama dönemindeki gibi yoksa normal mi
Adetin ilk gununden sonra gogusler sisti dokununca agri oldu fazla bi agri yoktu.hafif kasik agrisi oldu.sanirim uzayan akinti ama ilk defa oyle bi akinti oldu bende.

Benimki uzayan bir akinti değil canim artik bekleyeceğiz canim elimden başka birşey gelmiyor hayirlisi olsun
Canım benim de bat 8 nisan hic belirtim yok ne adet ne gebelik. Benimde bugun sarı akıntı başladı ama boyle yogun degil su gibi. Bende sebebini merak ediyorum insallah gebeliktir canım. Senim bat ne zamandı?

Bende klasik agrisi felan yok ilk defa bugün gördüm sari akintiyi sabah bidahada gelmedi kizlar. Enfeksiyon olsa kotu koku oluyormuş ama koku yok sabah uyandigimda lavaboya girdim o ara farkettim. Normalde beyaz gelir hastaligima yakin bu sefer sari. En ufak bir farklilugi belirtiye yoruyoruz umutlaniyoruz. 1 123mine M mrays
Canim insallah hamileyizdir cok ugrasiyoruz kendi kendimize pilemiye giriyoruz ama nolcak halimiz bilmiyorum yaaa.s.s.s.s.s.s s s s

Kizlar bugünde sari akintim dun sadece bir defa geldi bugünde şuana kadar bir defa geldi? İltihap yada enfeksiyon olabilir mi kokusuz kasinti felan yok

Kizlarr yardimmm ? Adetine 4 gün var acil sari akintim var. Lavaboya girince farkettim. Hamilelik belirtisi olabilir mi daha önce hic boyle akintim olmadi

Evet canım aynen şuan 2 buçuk aylık hamileyim 2. bebeğime tek belirti o olmuştu normalde bu tarz akıntılarım hiç olmaz ama reglime 3 4 gün kala lavaboda sildikce gelen sarı bir akıntım oldu.. regl günümdede idrar testi yaptım çift çizgiyi gördüm.. Rabbim kimseye aratmasın inşAllah beklediğiniz gibidir.

Evet canım aynen şuan 2 buçuk aylık hamileyim 2. bebeğime tek belirti o olmuştu normalde bu tarz akıntılarım hiç olmaz ama reglime 3 4 gün kala lavaboda sildikce gelen sarı bir akıntım oldu.. regl günümdede idrar testi yaptım çift çizgiyi gördüm.. Rabbim kimseye aratmasın inşAllah beklediğiniz gibidir.

Canim benzese ilk defa dun gördüm.daha önce hic olmadi sari akinti. Bide başka hic belirti yok. Göğüs agrisi kasik AĞRIDI hic birşey yok sen başka belirti yasadin mi sadece akintimi? Benim 3 günüm kaldi inş.güzel haberi alirim hayirli olsun canim bebegin

Aay yine ümitlendim bugun yarın adet olmam lazım inşallah olmam:KK12:

X