Sarkma ve kilo verme

Bozmayın yahu moralinizi. Öyle moral bozmakla gitmez o kilolar. Halladilmeyecek bir problem de değil ayrıca. Daha az önce bir haber okudum. Pelin öztekin 156 kilodan 58 kiloya kadar düşmüş ve taş gibi olmuş. Öyle sarkma falan da yok gibi sanki. Hoş kendisi mide küçültme ameliyatı geçirmiş ancak siz zaten onun kilolarında değilsiniz. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirin. Sağlıklı ve düzenli bir beslenme üstüne 1 saat yürüyüş ile en fazla 1 yılda eski halinize geri dönersiniz. Ancak bu işin püf noktası; azim. Pes etmeyin.
Pelin oztekin tum vucudunu egemen onur a gerdirdi diye biliyorum.goguslerini de dun paylasti egemen onur..
Sarkma genetik tamamen sıkı.degilmis cildiniz demek ki.

2 bebeyle spor zor ama et balik tavuk yumurtayla diyet yapin protein alin bol su sarkmayi engellermis..Kastan kilo vermeyin bilincli diyet yavas olun..
Ilerde gerdirilecek karin germe olursunuz..kol ve bacak sporla toparlar ileri derecede degilse tabi..

Yo zaten kararlıyım kilo verme konusunda tartıda az rakamları gördükçe daha çok hırs yapıyorum kendime sarkma konusu kafamı kurcalıyor kilo verirken agzersiz şart diye biliyorum bakalım akşamları vakit bulabilirsem pilates ama İnan’ın yorgun düşüyorum çocuklar bir yerde ben biryerde dalıyoruz uykuya
Siz 2 cocukla platesi ruyanizda yaparsiniz..para atin altin alin..bi kenarda biriksin ilerde kol germe karin germe bacakici germe yapin dogumlar bitince...ancak oyle sıkılık olur sporla az toparlar

Pelin oztekin tum vucudunu egemen onur a gerdirdi diye biliyorum.goguslerini de dun paylasti egemen onur..

2 bebeyle spor zor ama et balik tavuk yumurtayla diyet yapin protein alin bol su sarkmayi engellermis..Kastan kilo vermeyin bilincli diyet yavas olun..
Ilerde gerdirilecek karin germe olursunuz..kol ve bacak sporla toparlar ileri derecede degilse tabi..
Evet protein ve su önemli benim yaptığım tek şey öğlen 3 e kadar yiyorum 3 den sonra Sudan başka hiçbirşey sürmüyorum ağzıma ama 3 e kadar iyi besleniyorum

Yavaş yavaş verin o zaman sarkma olmaz , mesela ayda 3-4 kilo gibi, Nivea Q10 sıkılaştırıcı losyon kullanın bu süreçte, doğumdan kalan karın bölgesindeki deformasyona bir yararı olmaz ama zayıflama sürecinde kollar ,iç bacak, kalça, boyun, göğüs gibi bölgelerde epey etkili oluyor ve tabi bol su için
Aldım nivea q10 den hemde 6 kutu alan geniş olunca anca:)

Ilk cocugumda 50 kilo alarak tam tamina 130 kiloda doğum yaptım 1 sene olmadan 90 a düştüm ..ikinci bebeegimde 88 le hamile kaldim 15 kilo aldim 103 le dogum yaptim 97 ile diyet ve spora basladim doğum yapali 9 ay oldu 19 kilo vererek 78 e düştüm...yeterki iste olur sana moral vermek için yazıyorum pes etme saglikli beslen biraz da hareket le verirsin..lesli v ideolari çok yardımcı oldu bana tavsiye ederim
Şimdi baktım onlara kalori yakmakta etkili Videolar ama zaten benim kalori yakmakta yani zayıflamakta sorunum yok vücudun toparlanmasında pilates daha etkili diye biliyorumn

Şimdi baktım onlara kalori yakmakta etkili Videolar ama zaten benim kalori yakmakta yani zayıflamakta sorunum yok vücudun toparlanmasında pilates daha etkili diye biliyorumn

onun içinde julian mı ne var. leslie yi 1 millik yapıp vücudu hazırlayarak onu yapabilirsin.

2 yılda 35 kılo almıstım 6 ayda 35 kıloyu gerı verdım
172 boyumdayım 100 den 64 kıloya dustum ıdeal kılomdayım suan
hıc sarkmam olmadı asla spor yapamadım kucuk cocugum var evden işlerımı yurutuyorum ınternet uzerınden satıs yanı spor sansım yok
yalnız ust kollarımda yumusama oldu onun ıcınde son 1 aydır haftada 2 kere yuzmeye gıdıyorum

verdıgınız kıloyu kasdan degıl yagdan verırsenız sarkma olmaz dedı doktorum kılom cok oldugu ıcın kısa surede fazla kılo verdım haftada yarım kg en fazla 1 kg seklınde verın kıloyu ve proteın agırlıklı beslenıp yagdan kaybedın ozaman sarkma olmaz

ve spor sart sporsuz asla ama asla olmuyor ben spor yapmadım ama cok fazla hareketlı yasantım var buna ragmen haftada 4 gun spora gıtmedıgıme pısmanım cunku ulasmaya calıstıgım vucut su

Eki Görüntüle 2182392
sımdı bu vucut ıcın duzenlı kosmaya baslıyorum ve spora yazıldım platese

gunde 2 ogun sabah ve aksam yedım sekerlı seylerı , kızartma urunlerını , unlu mamullerı komple kestım . dıyet yapmadım beslenme alıskanlıgımı degıstırdım. sıze bunu onerırım

ben ıstedıgınız kıloya ulasacagınıza ınanıyorum . endıselenmeyın kılo verınce kotu sarkmalar olmayacak
Hadi inşallah çok iddalısınız Allah banada nasip etsin ara ara ses ederseniz iyi olur gelişmelerden :KK66:

İyi de sizinki hamilelikle olmuş. Ödem, lohusa sıvısı, bebek var bu kiloların içinde. Neden saymıyorsunuz?

İlla spor salonuna gitmenize gerek yok. Evde 1 saat ayırabilirseniz yeter. Egzersiz programları oluyor. Telefonunuz android ise marketten bakın. 2 kiloluk ağırlık ya da su şişeleri de olur. Kendinizi alıştırırsınız.
Bazen wc ye gidemiyorum öylece yayılıp kalıyorum hayatımın en yorgun zamanlarından geçiyorum spor çok önemli biliyorum da işte fırsat YÖK :KK43:

Yok yok bencede tek çare gerdirme ameliyatı zaten bizim ailede selülit çatlak varis ne ararsan var genetik yani

Bazen wc ye gidemiyorum öylece yayılıp kalıyorum hayatımın en yorgun zamanlarından geçiyorum spor çok önemli biliyorum da işte fırsat YÖK :KK43:
Spor yapmayı başarabilene sapka çıkarıyorum .Hamilelikte bebek vücudun tüm vitamini emiyor .Bide süt veriyosun düzgün beslen protein ağırlıklı kolay gelsin

sarkmanın min olması için;
protein ağırlıklı beslenme,
kas çalıştırmayı ihmal etmemek gerekir bunun için illa ki spor salonuna gitmek şart değil evde de pekala yapabilirsiniz ama her gün düzenli yapmak gerekmektedir

Bende 37gün önce sezaryen doğum yaptım 65le hamile kalıp 79la doğuma girdm şuan 70im 10 kilo versem ne iyi olur . Bugun sabah diyete başladım ama demin bozdum :KK70: 40ım bile çıkmamışken sabırsız ve aceleci olduğumun farkındayım bu gobek nasıl gidecek görmek istemiyorum aynaya küstüm.

X