Senin burcun ve sevgilinin burcu ne ? Sizde ilişkiye başlamadan önce Yıldız haritasina bakanlardan misiniz yoksa normal misiniz ?

blackwiccan

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2024
258
153
29
Benim burcum yengeç sevgilimin burcu aslan.Su ateş zıt kutuplariz aslında .Zıt kutuplar birbirini çekiyor o yüzden anlasabiliyoruz.Venusumde aslan olduğu için sevgilim bana çekici geliyor.Arada tartismalar toksiklikler olsada orta yolu buluyoruz.Sizin burçlarının ne uyumlu musunuz ?

ben oğlak, esim ikizler. hiçbir zaman da uyumumuza falan bakmadım 😂 bu zamana kadar tanıştığım tüm herkesten daha iyi anlaşıyoruz (maşallah) 😂

Arastirmiyorum ama genelde kova erkekleriyle iyi anlaştim arkadaslik olarakta oyle denk geldi eşim de kova. Ben koç burcuyum yükselen de koç ve venüsüm de koç ama koç erkekleriyle olmadim.

Teraziyim o kova. Bin yıldır beraberiz. Zamanında uyumlu diyolardı. Burçlarımız için hoşuma gidiyodu küçükken. Ama şimdi amaan diyorum.
Hava elementisiniz.Cok sosyallesmeye yatkın zeki özgür ruhlu olurlar ve arkadaş canlısı bayağı uyumlu ilişki aslında

Arastirmiyorum ama genelde kova erkekleriyle iyi anlaştim arkadaslik olarakta oyle denk geldi eşim de kova. Ben koç burcuyum yükselen de koç ve venüsüm de koç ama koç erkekleriyle olmadim.
Aslında ilişkilerde 7.ve 5. Eve bakilir.7. ev evlilikteki en iyi partner 5. Evde cinsellik ve flortteki en iyi partneri verir.Birde kadınlarda marsin neyse o tür erkekler sana çekici geliyormuş

5. Ev chiron aslan var. 😀
7 ev terazi jupiter
Marsta da yengec var. 😬
Ozman cinsellik ve flortte mukemmel partner aslan ama ateş elementi olan koç ve yağda okeydir .Evlilikte ve ciddi ilişkide terazi mükemmel partner ama hava elemeti olan kova ve ikizlerde okeydir .Demekki sana yengeç tipindeki erkekler çekici geliyor 😸

İyi yönden bakınca çok eğlenceli insanlar ama erkekleri ikiyüzlü ve yalancı arkadan iş çeviren tipler oluyo genelde😅😸

Aynen öyle eglenceli olmasina eglenceli ama hic güvenebilecegim insan tipleri degillerdi yalan, sinsilik is cevirme
3 gün gülsem 4. Gün kavga ediyorum ben ikizlerle sadece aşk ilişkisi de degil arkadaslik, akrabalik iliskilerinde bile ikizlerle mutlaka sorun yaşamişimdir. Uzak olursa anlaşirim ama herhangi bi iliski kuramiyorum bu arkadaslarla. 😄

X