Sevgilim erken boşalmaya başladı

"Erkekler neden bakire kadın arar" sorusuna cevap olmuş. 15 saniyelik performansıni alkislatiyorlar böylece.
15 saniye ne ya, benim hayatımdaki erkek beş dakikada olayi bitirse dik dik bakarım. Çok kötü sayılar bunlar :KK43: bence eşinizi tez elden doktora yollayın.KKda bir arkadaş bir haptan bahsetmişti, gittiği doktor önermiş ve bu hapı kullandığı sürece erken yumuşayan kocası maşallahlik olmuş.
Belki sizin de işinize yarar, umarım kabul eder gitmeyi

Konu sahibi sadece bir kere mi oldu? Eğer bir kereyse her insanın bazen başına gelebilir. Şimdilik çok büyütmeyin bence meseleyi , stres olmasın. Ama devam ederse o zaman 'eski halini özledim, bir doktora gorun' diyebilirsiniz. Egosu kırılmasın diye de şöyleydin boyleydin,duvardan duvara ne güzeldi falan diye gaz verirsiniz😂
Onun dışında küçük molalar vermek de iyi olabilir. Biraz moddan çıkmış olur. Yani beş dakikada bitiyor dediniz ya. Üçüncu dakikada pozisyon değiştirme bahanesiyle penetrasyonu kesin, bir şey anlatın,kıkırdayin,üzüm falan yedirin 😅 olaydan biraz uzaklaşıp sonra tekrar başlatın...mola dediğim on dakika değil ama adam o moddon biraz uzaklassin yeter bence. Belki böyle süreyi uzatabilirsiniz ..bol sans diliyorum
Düzeldi dedi ya kız. Yalnız duvardan duvara kısmında kahkaha attım.🤣🤣🤣

Merhaba
Merakımdan soruyorum gerçekten 15 dakika vajinada sert kalabiliyormuydu partneriniz ,eğer öyleyse kocam beni senelerdir kandırmış😟ilk zamanlar 1 dakika şu an 10 saniye taş çatlasa 20 saniye diyelim normeli bu diyor bana ,valla şaşkınım 5 dakika olsa takla atardım öyle kocaları olanlar çok şanslı kıymet bilsinler
Eşimle biz birbirimizin ilkiyiz gerçekten eşim benimi yiyo yoksa gerçekten öyle mi zannediyor bende bunu merak ettim
Ne 10 saniyesi, 5 dakikası.bir saat yapan var.

Ne dediğimi anladığına emin misin? Bir de kendinden emin pişkin pişkin yanıt veriyorsun.
Ne demek istediğinden ve ne diyemediğinden bile eminim. Medeni durumunu bilmediğimiz birine eşiniz demeyi uygun bulmadığını demek istedin. Ama eş eş demesin herkes partner desin diyerek saçmaladın.

Ne demek istediğinden ve ne diyemediğinden bile eminim. Medeni durumunu bilmediğimiz birine eşiniz demeyi uygun bulmadığını demek istedin. Ama eş eş demesin herkes partner desin diyerek saçmaladın.
Yavrucuğum sen eşine istersen 3 sayfa eşim de.ama karşı tarafa soru sorarken ya da bilgi almak isterken sizin eşiniz, sizin eşiniz falan denmesin diyorum.ben mesela evli değilim.peşin hükümlülük oluyor.eşinse eşindir yani ama soru sorarken herkes eşiniz diyor karşı tarafa da bunu diyorum.eee lütfen falan mı yazayım.ne düşünüyorsam kesin bir dille yazdim.

• Beğen
Reactions: sub
Yavrucuğum sen eşine istersen 3 sayfa eşim de.ama karşı tarafa soru sorarken ya da bilgi almak isterken sizin eşiniz, sizin eşiniz falan denmesin diyorum.ben mesela evli değilim.peşin hükümlülük oluyor.eşinse eşindir yani ama soru sorarken herkes eşiniz diyor karşı tarafa da bunu diyorum.eee lütfen falan mı yazayım.ne düşünüyorsam kesin bir dille yazdim.
Doğru herkez evli olmak zorunda değil tanımadığımız kişiye partnerin demek uygun olur ,katılıyorum

Canim mot
Eş değil de partner desin artık herkes.yıl olmuş 2023.muhafazakâr doktorlar gibi eşiniz, eşiniz...
Ben sana katılıyorum ferhans. Özellikle cinsellik topigine yazınca bana da bazen cevap atıyorlar 'kocaniz şöyle böyle mi' diye, rahatsız oluyorum . Bir keresinde bir kişi özelden yazmıştı, devamında 'kocaniz...' yazmis, hiç cevap atasim gelmedi. Ne diyim, "evet kocam" mi diyim, "yok kocam değil aslında günahkar sevgilileriz" mi diyeyim?
Aynı doktorların 'evli misiniz?' diye sorması gibi. Ona da ayrı kılım :)

Merhaba kızlar. Gayet guzel giden bir iliskimiz var. Dun yildonumumuzu kutladik hatta. Bu surecte cinsellikle ilgili hicbir sıkıntımız olmadi performansi da iyiydi hatta bazen fazla uzun sürerdi ben sıkılmaya baslardim. Son 1 aydir bu durum tam tersine donmeye basladi. On sevisme vs her sey ayni ilgisinde hicbir azalma yok ancak birlesme suremiz ciddi anlamda kisaldi. Bunu o da dile getirip duruyor eskiden boyle degildi diye. Ben simdiye kadar kotu hicbir sey soylemedim nolacak canim diye gulup geciyorum ona karsi. Ancak bugun sadece 10 saniye surdu. Sok oldum. Normalde 10-15 dkyi bulurdu. Giderek daha da morali bozuluyor ve stres yapiyor kendine. Bu durumu yasayaniniz var mi ? Onceden boyle bir sikintisi olmayip erken bosalmaya baslayan partnere nasil yaklasmam gerek ? Eger bu durum devam ederse doktora gitmesini teklif etmek icin ne kadar beklemeliyim ?
10 saniye mi? Gelecek sefer yaparken Guinness'i cagirin, rekorlar kitabina girer :KK70:

Merhaba
Merakımdan soruyorum gerçekten 15 dakika vajinada sert kalabiliyormuydu partneriniz ,eğer öyleyse kocam beni senelerdir kandırmış😟ilk zamanlar 1 dakika şu an 10 saniye taş çatlasa 20 saniye diyelim normeli bu diyor bana ,valla şaşkınım 5 dakika olsa takla atardım öyle kocaları olanlar çok şanslı kıymet bilsinler
Eşimle biz birbirimizin ilkiyiz gerçekten eşim benimi yiyo yoksa gerçekten öyle mi zannediyor bende bunu merak ettim
Esiniz sizi yememis, yalayip yutmus :KK70: 20 saniye ne ayol puhahhaa

Kontrol artık sizde olsun. Erkeğe bırakırsanız hızlıca erken boşalabilir. Cinsel ilişkiyi yavaşlatın yada durdurun sonra devam edin. Enerjisini artıracak fındık vb. şeyler yesin.

Merhaba kızlar. Gayet guzel giden bir iliskimiz var. Dun yildonumumuzu kutladik hatta. Bu surecte cinsellikle ilgili hicbir sıkıntımız olmadi performansi da iyiydi hatta bazen fazla uzun sürerdi ben sıkılmaya baslardim. Son 1 aydir bu durum tam tersine donmeye basladi. On sevisme vs her sey ayni ilgisinde hicbir azalma yok ancak birlesme suremiz ciddi anlamda kisaldi. Bunu o da dile getirip duruyor eskiden boyle degildi diye. Ben simdiye kadar kotu hicbir sey soylemedim nolacak canim diye gulup geciyorum ona karsi. Ancak bugun sadece 10 saniye surdu. Sok oldum. Normalde 10-15 dkyi bulurdu. Giderek daha da morali bozuluyor ve stres yapiyor kendine. Bu durumu yasayaniniz var mi ? Onceden boyle bir sikintisi olmayip erken bosalmaya baslayan partnere nasil yaklasmam gerek ? Eger bu durum devam ederse doktora gitmesini teklif etmek icin ne kadar beklemeliyim ?
Psikolojik olabilir bence bir doktora gözükmeli kendisi , 10 saniye inanılmaz bir süre

Bizim artık saniye bile olmuyor gitmedigmiz üroloji ve terapist psikiyatri psikolog kalmadı ilaçlar seanslar o harcadığımiz paralar düzelmiyor malesef evliligimiizin başından beri böyle 10 sene oldu ve gittikce kotuledi çok kötü bir durum Allah kimsenin başına vermesin

Bizim artık saniye bile olmuyor gitmedigmiz üroloji ve terapist psikiyatri psikolog kalmadı ilaçlar seanslar o harcadığımiz paralar düzelmiyor malesef evliligimiizin başından beri böyle 10 sene oldu ve gittikce kotuledi çok kötü bir durum Allah kimsenin başına vermesin
Başlat dur tekniği gibi egzersizleri yaptınız mı hiç? Psikolog psikiyatri ilaçlar bu konuda işe yaramıyor maalesef.

X