Sevgilimin eski karısındaki değişimi anlayamadım

Merhaba, boşanmış çocuklu bir adamla sevgiliyim. Normalde sevgilim eski eşine karsi nötrken eski eşi kavgalıydı hatta cocugu pek gostermiyordu. Ne olduysa her şey birden değişti arayıp yardım istedi cocukla iletisim kurmasi için davet etti hesabını bile herkese açık hale getirmiş bu kadın şuan nişanlı anlayamıyorum gercekten cocuk için mi her sey yoksa başka bir durum olabilir mi?
Napcak eski kokuşmuş kocayı kız.
Cocuk ıcındir

40larında baska insanlar yok şuan onlarla hatta ama bana yalan söylüyor geldim diye gercekten gelseydi yanıma uğrayacağından eminim ama bahsini bile açmadı artık sormak da istemiyorum bir önemi kalmadı benim için evli bir kadına iftira atmış gibi dusunuyorsunuz sorarsam kanıtlayamam ve kendimi küçük duruma düşürürüm. Ben de bu durumdan mutlu ya da kiskanıyor degilim orneklerini gordugum için sabahtan beri ağlıyorum. Hiç evlenmedim ama çocuk konusunda hassas olduğum için bu alanda çalışmıyorum. 5 6 sene önce barışma olayı oldu ama barışmadık demişti gundemde olan dizi yuzunden seni hic stalklayan oldu mu dedigimde 5 yıl önceki sevgilim birkaç yıl uğraşmıştı dedi bunlar hep bu günlerde üst üste geldi bazı seyleri ifsalanmamak adına yazamadığım için beni anlamıyor olabilirsiniz ama uzun suredir gorusmedigi birisi ailenizi yanınıza aldınız mi demisti bu sebeple bosanma tarihini gostermesini istemistim ama o kisiyle calistigi yer ve tarih yine 5 yıla tekabül ediyor bunu daha once yaptigi acık degil mi sizce de

M mamamoo bu adam kendisini size bekar olarak tanıttı ancak aslında halen evli mi ? Eşiyle evleri ayırdıklarını, boşanma aşamasında olduklarını mı söyledi ? İşin aslı bu mu ?

M mamamoo bu adam kendisini size bekar olarak tanıttı ancak aslında halen evli mi ? Eşiyle evleri ayırdıklarını, boşanma aşamasında olduklarını mı söyledi ? İşin aslı bu mu ?
Hayır uzun yıllar önce boşanmışlar ve kadın başka biriyle evli. stalk dizisinden bahsederken 5 yıl onceki sevgilim dedi ama bu tarihler hep barısma ihtimali olan tarihlerdi bu sebeple kafam çok karıştı yani adamın barısma ihtimali dedigi tarihte başkasıyla sevgiliymis cidden bulusma konusunu acmamasi da hala sehir disinda oldugunu dusunduruyor bu sekilde yorumlayabilirsiniz artık açık açık da yazdım 🥲

Hayır uzun yıllar önce boşanmışlar ve kadın başka biriyle evli. stalk dizisinden bahsederken 5 yıl onceki sevgilim dedi ama bu tarihler hep barısma ihtimali olan tarihlerdi bu sebeple kafam çok karıştı yani adamın barısma ihtimali dedigi tarihte başkasıyla sevgiliymis cidden bulusma konusunu acmamasi da hala sehir disinda oldugunu dusunduruyor bu sekilde yorumlayabilirsiniz artık açık açık da yazdım 🥲

Siz bu adamın bekar olduğundan emin misiniz ? E- devlet üzerinden kaydını gösterdi mi size ?

Siz bu adamın bekar olduğundan emin misiniz ? E- devlet üzerinden kaydını gösterdi mi size ?
Evli değil sadece uzun yıllardır gorusmedigi birisi aradıgında tarihler uyusmayınca kızdım mecbur gosterdi dedigi dogruydu ama adamın dediği tarih bir ara barısma ihtimalimiz vardi dedigi tarihle uyusuyor. Ama o doneme iliskin sevgilim vardı da dedi simdi kadının yine ayni seyi yapma ihtimali yok mudur yani cocugunu ozleyen biri var neticede bilmiyorum cidden beynim yandı

Evli değil sadece uzun yıllardır gorusmedigi birisi aradıgında tarihler uyusmayınca kızdım mecbur gosterdi dedigi dogruydu ama adamın dediği tarih bir ara barısma ihtimalimiz vardi dedigi tarihle uyusuyor. Ama o doneme iliskin sevgilim vardı da dedi simdi kadının yine ayni seyi yapma ihtimali yok mudur yani cocugunu ozleyen biri var neticede bilmiyorum cidden beynim yandı

Adam evli olmadığına, bekar olduğuna dair e- devlet kaydını gösterdi mi ? Boşanma ilamını gördünüz mü ? Adam size olayları ya eksik ya da yanlış anlatıyor gibi görünüyor.

Adam evli olmadığına, bekar olduğuna dair e- devlet kaydını gösterdi mi ? Boşanma ilamını gördünüz mü ? Adam size olayları ya eksik ya da yanlış anlatıyor gibi görünüyor.
Evet gösterdi tarihler de dahil doğru söylüyor ailesini geçtim tüm akrabalarını da tanıyorum bu haftaya kadar sorun yoktu planımızı iptal ettiysek isterse gece olsun muhakkak yanıma uğrardı simdi sabah aradı güya gelmişti dün gece ve daha aramadı bile. Dün gece rüyamda öldüğünü gördüm sanırım dün bazı şeyler değişti ve benim için öldü Allah uyarıyor herhalde 😔

Çok acımasızca yorumlar gerçekten sizin başınıza gelmeyeceğinin garantisi olmadığını bilin. Mesleğimden dolayı boşanmak normal geliyordu. Sırf dul biriyle sevgiliyim diye her şeyi hak mı ediyorum. Telefondan kaynaklı sorun yaşanmadı 30 yaşındayım bu konuları önceden konuştuk annesiyle iletişime girebilirdi zaten her gün şeklinde olacağını düşünmedim. Sevgilimle bir süre iletişimde kalmayı düşünmüyorum hastayim şeklinde konuşmayacağım telefonlarını açmayacağım belli süre sonrasını bilmiyorum.
Sevgiliniz kaç yaşında ..?

Evet gösterdi tarihler de dahil doğru söylüyor ailesini geçtim tüm akrabalarını da tanıyorum bu haftaya kadar sorun yoktu planımızı iptal ettiysek isterse gece olsun muhakkak yanıma uğrardı simdi sabah aradı güya gelmişti dün gece ve daha aramadı bile. Dün gece rüyamda öldüğünü gördüm sanırım dün bazı şeyler değişti ve benim için öldü Allah uyarıyor herhalde 😔
Siz bu tavrını neye bağlıyorsunuz yorumunuz ne ?
Yani eski eşe ilgisi olduğunu mu düşünüyorsunuz ?

Genelde boşanmış erkeklerin eski eşlerine ilgisi olmuyor yeni ilişkiye sahipseler bu benim fikrim .
Ayrıca siz hiç evlenmemiş ve genç bi kadınsınız ilişkinizden de memnunmuşsunuz sadece eski eşinin telefonundan çocuğuna ulaşacak olması bu denli sarsmış olamaz diye düşünüyorum ..

Konuya yarım hakimim ama size sadece birşey sormaya geldim; Sevgiliniz kendisi üzerine başkasını sevip evlenmiş ve hala da evli olan biriyle birlikte olur mu? Karakter olarak böyle biri olduğuna inanıyorsanız zaten arkanıza bakmadan gidin.

Siz bu tavrını neye bağlıyorsunuz yorumunuz ne ?
Yani eski eşe ilgisi olduğunu mu düşünüyorsunuz ?

Genelde boşanmış erkeklerin eski eşlerine ilgisi olmuyor yeni ilişkiye sahipseler bu benim fikrim .
Ayrıca siz hiç evlenmemiş ve genç bi kadınsınız ilişkinizden de memnunmuşsunuz sadece eski eşinin telefonundan çocuğuna ulaşacak olması bu denli sarsmış olamaz diye düşünüyorum ..
43 yaşında. Normalde sorun yoktu sadece yanımda aradığında belli başlı cümlelerini duydum sana çekmiş dediğini anladım ben o kadar değildim dedi çünkü genetik olarak zeki felan iki ay önce davalık olan iki kişi için hızla bu ara kapanır mi bilemiyorum. Şehir dışında olabilir de olmayabilir de yanıma uğramaması ya da teklif etmemesi diyebiliriz hastaydım zaten bu konu da içime sinmiyor. Çocuk olduğunda ilişkinin önemi kalmıyor çocuğun mutlu olduğunu gordukten sonra tüm dengeler değişebilir kadın evli olsun olmasın evli olmak hiçbir seye engel gozuyle bakmiyorum. Olmaz dediğimiz şeyler oluyor bu hayatta.

Konuya yarım hakimim ama size sadece birşey sormaya geldim; Sevgiliniz kendisi üzerine başkasını sevip evlenmiş ve hala da evli olan biriyle birlikte olur mu? Karakter olarak böyle biri olduğuna inanıyorsanız zaten arkanıza bakmadan gidin.
Öyle biri değil ama çocuk her şeyi değiştiriyor çocugunu özleyen biri için emin olamam. Twitterda takip ettiğim üzerine evlenmiş kadınlar eski eşlerinin ne zaman sevgilisi olsa eski eşlerinin okudugunu bildigi halde tweetler atıyorlar sonra ayrılınca tweet atmayı bırakıyorlar boyle bir tutum icine girmis de olabilir her halukarda erken gelebilirsem yanına gelirim gibi beklentiye sokup hiçbir açıklama yapmaması ve cocuguyla resmini dün paylaşması beni supheye dusurdu bugun telefonlarını açmadım zaten bitecekse bitsin icim rahat degil

Kendinizi ifade etmekte çok ciddi bir sorun yaşıyorsunuz.

Siz 30 yaşındaymışsınız. Adam 45+ yaşta mı ?Adamın eski karısı evli olmasına rağmen adamın çocuğu için eski eşiyle konuşmasından rahatsızsınız. Adamla evlenmek istemediğinizi yazıyorsunuz. Peki tam olarak ne istiyorsunuz ?

Durumu iyidir adamın maddi menfaat kokusu geldi 😆

Durumu iyidir adamın maddi menfaat kokusu geldi 😆
Sizin bana karşı tavrınızı anlayamıyorum. maddi durumu iyi yazdım zaten 43 yaşında imkanları geniş genetik olarak yakışıklı biri hoş maddi menfaat olsa da söylerdim bu dünyada hepimiz zorlanıyoruz kimse kahraman olmak zorunda değil ama oyle bir durumum olsa adama kırgın olmam hoşuna gidecek sekilde davranırım bunu ayırt edebilecek olmaniz lazım 2 gündür bu konuya ağlayarak yazıyorum samimiyetime inanmıyorsunuz ama kanıtlayamam neticede

Sizin bana karşı tavrınızı anlayamıyorum. maddi durumu iyi yazdım zaten 43 yaşında imkanları geniş genetik olarak yakışıklı biri hoş maddi menfaat olsa da söylerdim bu dünyada hepimiz zorlanıyoruz kimse kahraman olmak zorunda değil ama oyle bir durumum olsa adama kırgın olmam hoşuna gidecek sekilde davranırım bunu ayırt edebilecek olmaniz lazım 2 gündür bu konuya ağlayarak yazıyorum samimiyetime inanmıyorsunuz ama kanıtlayamam neticede

Herkes kendi hayatının kahramanı olmalı bence. Kişilik herşeyden önce geliyor. Bu adama ters olduğunuz konu da haksızsın. Görüşmese hemen barışırsın güzellikle olmadığı için soğuk yapıyorsun bence blöf. İyiliğine söyleyen şeyleri buradakiler bana saldırıyor deyip linç algısı yaratıyor, halbuki lehine şeyler deniliyor. Bakış açını değiştir çöpsüz adam bulmak zor değil. Çocugu olan insanla çocuğu olan anlaşır, neyse sen bilirsin.

Herkes kendi hayatının kahramanı olmalı bence. Kişilik herşeyden önce geliyor. Bu adama ters olduğunuz konu da haksızsın. Görüşmese hemen barışırsın güzellikle olmadığı için soğuk yapıyorsun bence blöf. İyiliğine söyleyen şeyleri buradakiler bana saldırıyor deyip linç algısı yaratıyor, halbuki lehine şeyler deniliyor. Bakış açını değiştir çöpsüz adam bulmak zor değil. Çocugu olan insanla çocuğu olan anlaşır, neyse sen bilirsin.
Kurum sınavlarına saatlerce çalışıyorum gözlerim artık görmüyor bile kendi hayatımı kendim kuruyorum zaten. Çok çalıştığım için de belirli günler görüşüyoruz. Eski eşi6pe görüşüp görüşmemesi sorun değil dün ben yokmuşum gibi davrandı bugün yine ben varım belli ki bir yer yalan davalık olan iki insanın arası bu kadar kolay da düzelmez. Evet bekar birini bulmak zor değil ama sevdiğim kişi bu ne yapabilirim. Gorusmezse barisirsiniz diyorsunuz gorusmeme ihtimali var mı sizce imkansız olan bir durum.

Kurum sınavlarına saatlerce çalışıyorum gözlerim artık görmüyor bile kendi hayatımı kendim kuruyorum zaten. Çok çalıştığım için de belirli günler görüşüyoruz. Eski eşi6pe görüşüp görüşmemesi sorun değil dün ben yokmuşum gibi davrandı bugün yine ben varım belli ki bir yer yalan davalık olan iki insanın arası bu kadar kolay da düzelmez. Evet bekar birini bulmak zor değil ama sevdiğim kişi bu ne yapabilirim. Gorusmezse barisirsiniz diyorsunuz gorusmeme ihtimali var mı sizce imkansız olan bir durum.

İşte bak mecbur görüşecek arası bozuk olsa bile zaman zaman adam da kalacak bu çocuk evlencek okuyacak vs vs.
Bu tamamen tercihine bağlı takmadan devam etmek mümkün eğer seviyorsan görmezden geleceksin o halde mutlu olmanın tek şansı bu. Zaten sana uygun olmadığı için diyorum konu başından beri. Sorun değil diyorsun ama sorun ediyorsun kendi duygularını kabullenmelisin. Herşey kabullenmek ile başlar. Duygularında kararsızsın bence. Yoksa konuyu dahi açmazsın. Kadının hayatında zaten biri var. Biz kadınlar başka birine tekrar aşık olduğumuzda eskisi bizim için sadece çöp. Tekrar bir kıvılcım asla oluşmaz. Seni görmezden geleni sende gel.Bu arada başarılar dilerim.

O 43 siz 30 o boşanmış siz hiç evlenmemiş o çocuklu vs .
Siz değil o aralara düşmeli diye düşünüyorum .

Eski eş konusu sandığınız gibi değil eski eşi idare ediyordur çocuğu için.
Bilmiyorum bitmiş gitmiş hikaye eskisi gibi olmuyor ..
Zaten boşanmış vs yani bir kaç gün sonra tekrar iletişimde eski eşle sıkıntılar olacak vs vs sorun edeceğiniz bi konu yok .

X