Sevgilimin eski karısındaki değişimi anlayamadım

mamamoo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
58
-55
36
Merhaba, boşanmış çocuklu bir adamla sevgiliyim. Normalde sevgilim eski eşine karsi nötrken eski eşi kavgalıydı hatta cocugu pek gostermiyordu. Ne olduysa her şey birden değişti arayıp yardım istedi cocukla iletisim kurmasi için davet etti hesabını bile herkese açık hale getirmiş bu kadın şuan nişanlı anlayamıyorum gercekten cocuk için mi her sey yoksa başka bir durum olabilir mi?

Merhaba, boşanmış çocuklu bir adamla sevgiliyim. Normalde sevgilim eski eşine karsi nötrken eski eşi kavgalıydı hatta cocugu pek gostermiyordu. Ne olduysa her şey birden değişti arayıp yardım istedi cocukla iletisim kurmasi için davet etti hesabını bile herkese açık hale getirmiş bu kadın şuan nişanlı anlayamıyorum gercekten cocuk için mi her sey yoksa başka bir durum olabilir mi?

Cok merakli olsa bosamazdi kadin zaten. Cocuklu sevgilinizi kapmazlar rahat olun.

Siz niye sevgilinizin eski eşini takip ediyorsunuz. Kadın size göre mi yön verecek instagram hesabına. Onlar çocuklarının iyi gününde kötü gününde hep bir arada olacaklar çok normal. Siz bu durumu bilerek sevgili oldunuz. Eğer eski eşlerin birbiri ile görüşmelerinden rahatsız olacaksanız en başından bu durumu kabul etmeyip Kendiniz gibi bekar birini Bulacaktınız

Son düzenleme:
Birini bulunca rahatlık gelmiş işte, çocuğu silah olarak kullanmıyor artık. Gerçekten çocuğun çıkarlarını gözetmeye başlamış.

Siz niye eşiniz eski eşini takip ediyorsunuz. Kadın size göre mi yön verecek instagram hesabına. Onlar çocuklarının iyi gününde kötü gününde hep bir arada olacaklar çok normal. Siz bu durumu bilerek evlendiniz. Eğer eski eşlerin birbiri ile görüşmelerinden rahatsız olacaksanız en başından bu durumu kabul etmeyip Kendiniz gibi bekar birini Bulacaktınız
He bir de kadını didik didik araştırmış 😂

Şaka mısın nesin? O çocuklar sadece kadının değil aynı zamanda adamın da. İstediği zaman yardım ister, istediği zaman çocuklar için iletişim kurabilir. Bunları kaldırmayı göze alarak sevgili olacaktın.
Sorunlu musunuz zaten bu konuda en çok ben destekledim ama kadindaki ani değişimi anlayamadım sadece insanlara saldırmaya yer arıyorsunuz

Hanımefendi, adam sizin sevgiliniz fakat aynı zamanda da bir baba. Babalıktan feragat edemeyeceğine göre bir ömürlük olduğu için sürekli etkileşime girmeleri gayet normal. Evladı babasını istiyordur. Çiftler boşanabilir, anne babalıktan boşanılmıyor.
Kadın nişanlı imiş bir de niye vebaline giriyorsunuz?
Kadında suç varsa erkekte hiç yok zaten
Hesabını açar kapar telefonunu değiştirir kime ne? Sizin sevgilinize değil de yeni nişanlı için yapmadığı ne mağlum🤔

Kadın okadar istese zaten boşanmazdı.
Nişanlanmış bile çoktan. Ortada çocuk varsa tabiki çocuk için görüşülür. O çocuk sizden daha önemli.
Herşeyden nem kapmayı bırakın. Belki sizin varlığınızdan bile habersiz.

Siz niye eşiniz eski eşini takip ediyorsunuz. Kadın size göre mi yön verecek instagram hesabına. Onlar çocuklarının iyi gününde kötü gününde hep bir arada olacaklar çok normal. Siz bu durumu bilerek evlendiniz. Eğer eski eşlerin birbiri ile görüşmelerinden rahatsız olacaksanız en başından bu durumu kabul etmeyip Kendiniz gibi bekar birini Bulacaktınız
Evlenmedim belki ondan soruyorumdur kimseyi de takip etmiyorum aramadan sonra baktım haliyle ne değistiğini anlayamadım çocukla görüşmesini bile istemiyormuş normalde daha önce boyle bir deneyimim de olmadı güvensizlikten de sormuyorum kadınla da uğraşmıyorum çok uzulebilecegim bir yola mi giriyorum kadının tutumunu ne degistirmis olabilir merak ettim sadece çekinceden soruyorum

Evlenmedim belki ondan soruyorumdur kimseyi de takip etmiyorum aramadan sonra baktım haliyle ne değistiğini anlayamadım çocukla görüşmesini bile istemiyormuş normalde daha önce boyle bir deneyimim de olmadı güvensizlikten de sormuyorum kadınla da uğraşmıyorum çok uzulebilecegim bir yola mi giriyorum kadının tutumunu ne degistirmis olabilir merak ettim sadece çekinceden soruyorum
İşte bak önceden görüştürmüyormuş şimdi kendisi de nişanlanmış arada babaya da verecektir netice de onun da bir hayatı var. O yüzden babayı da devreye sokmak istemiş artık normal düşünüyor gibi geldi bana. Tek başına bir çocuğun sorumluluğunu almak çok zor anne olunca anladım ben

Nasıl etmiyorsun ya açık yapmış diyorsun demek ki bakıyorsun önceden kapalıymış açık yapmış. Gayette güvensizlikten sevgilinede eski eşinede güvenmiyorsun ki bu soruyu sorma ihtiyacı hissettin. Ama iki taraf evlense de onlar çocukları için hep iletişimde olacak ve yeri gelecek bir araya gelecekler

Sevgiliniz neden bosanmis? Kesin kendisi bosanmayi teklif eden taraftir dimi? Yoksa kadin arizali ve sonlumuymus? Suradaki konulara bir goz atin bakalim bir kadin hele ki cocugu varsa kolay kolay bosaniyor mu iyice bir inceleyin. Siz buyuk ihtimal hic evlenmediniz ve cocugunuz yok. Tavsiyem kendi denginizi bulun.

X