Sevgilimin whatsapp plus kullandığını öğrendim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burhan Narsistoglu

777 520
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
9.799
43.788
Geçen durumumu görmediğini sandım ama gördüğünü söyledi. Fakat görenler arasında görünmüyordu. Ordan bir şüphelenmiştim. Bugün itiraf etti. Durumlarıma bazen bakıp bazen bakmadığını düşünmüştüm. Meğersem ayarlı olan sürümünü kullanıyormuş. Gruplar ayrı bir yerde olduğu için bana kolaylık oluyor dedi yeminler etti ama yemedim. Çünkü daha oncesinde ben de kullanmıştım. Güvenmemekte haklı mıyım?

Bilmeyenler için özellikleri:
Güncelleme: konum eskidir

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-04-12-11-06-46_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-03-04-12-11-06-46_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 1.882
Son düzenleme:
Ne var kullandıysam dese, lazım oldu dese anlarım çünkü ne var yani kullansın. Belki ihanet için kullanmıyor. ama yeminler edecek kadar açıklama yaptıysa kesin yemiştir bir halt
Aynen bende anlardım. Ama çok kıvırdı. Öncesinde sorduğumda söylememişti. Bugün söylemek zorunda kaldı. Ben whatsabin başka sürümünü mü kullanıyorsun diye sorunca söyledi zaten.

Aynen bende anlardım. Ama çok kıvırdı. Öncesinde sorduğumda söylememişti. Bugün söylemek zorunda kaldı. Ben whatsabin başka sürümünü mü kullanıyorsun diye sorunca söyledi zaten.
Kaya Çilingiroğlu’nun Feraye olayına dönmüş 😅

Şu an aydinlandim, bir kız arkadaşımla tartıştım geçen, baktım tek çizgi mesajım.
Günler geçti hala tek çizgi 😅😅 ama resmi falan var,engelli değilim. Kız da yani asla WhatsAppi kapatacak biri değil.
Demek ki plus kullanıyor:)
Peki adamın plus kullanmasını zararı ne ? Başka bir WhatsAppi mi var yani, başka bir numaradan? Neden olay çıkarttıniz?

Geçen durumumu görmediğini sandım ama gördüğünü söyledi. Fakat görenler arasında görünmüyordu. Ordan bir şüphelenmiştim. Bugün itiraf etti. Durumlarıma bazen bakıp bazen bakmadığını düşünmüştüm. Meğersem ayarlı olan sürümünü kullanıyormuş. Gruplar ayrı bir yerde olduğu için bana kolaylık oluyor dedi yeminler etti ama yemedim. Çünkü daha oncesinde ben de kullanmıştım. Güvenmemekte haklı mıyım?

Bilmeyenler için özellikleri:
Normal whatsapp ayarlarında da siz de durumumu kim baktı görmek istemiyorum deseniz siz başkalarının durumunu görebiliyor ama karşı taraf sizin gördüğünüzü bilmiyor yani yeni bir şey değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X