sezeryandan sonra geçmeyen acı

Konunun üzerinden baya gecmis benimde sag tarafimda ayni aci hissi var uzun zamandır sizler nasil oldunuz gecti mi acı hissiniz cevaplarsanız cok sevinirim

Sezeryan olalı neredeyse 1,5 sene olacak başlarda kolay birşey değil iç yara çabuk geçmez belki diye bekledim durdum ama hiç değişme olmadı
sol tarafta sanki deri altında yara var bastırınca veya bazen oğlum oynamak istiyo sıkıyo falan öyle canım yanıyoki
günlük yaşantımı etkileyecek kadar kötü değil ama geçmesi gerekiyor artık kime sorsam böyle bir sorunla karşılaşmamış
acaba benim dikişler iltihap falanmı yaptı yoksa daha kötü bişeylermi oldu içeride
doktora gitmeye korkuyorum sanki
böyle bişey başına gelen veya veya ne olabilir fikri olan varmı arkadaşlar
Sol taraf derken kesigin uzeri mi legen kemigi tarafi mi?Kemik uzerinde hissediyorsaniz bebek sizin kemiklerinizden kalsiyum cektigi icin kemik erimesine bagli agri olur,curumus gibi. Direk kesigin alti agriyorsa yapisma olmus olabilir. Bagirsak sorunlariniz var mi? Eger varsa yapar. En iyisi kadin dogum uzmanina gitmek. Sezeryan sonrasi kesigin sag ve sol kusmi uyusukmus hissi verir,uzun sure hissedebilirsiniz bunu.

Sezeryan olalı neredeyse 1,5 sene olacak başlarda kolay birşey değil iç yara çabuk geçmez belki diye bekledim durdum ama hiç değişme olmadı
sol tarafta sanki deri altında yara var bastırınca veya bazen oğlum oynamak istiyo sıkıyo falan öyle canım yanıyoki
günlük yaşantımı etkileyecek kadar kötü değil ama geçmesi gerekiyor artık kime sorsam böyle bir sorunla karşılaşmamış
acaba benim dikişler iltihap falanmı yaptı yoksa daha kötü bişeylermi oldu içeride
doktora gitmeye korkuyorum sanki
böyle bişey başına gelen veya veya ne olabilir fikri olan varmı arkadaşlar

Benim olmadi. Ama benimde solda bir sislik var gibi. Birde surekli pisik oluyor dikişlerim. Mutlaka doktora gitmelisin

Çok zaman geçmiş üstünden ama benimde sıkıntılarım aynı. Yardımcı olurmusunuz nolur. Bende artk hastaneye gitmek istemiyorum. 4 ay oldu sezeryan olalı hala sağ tarafmda dokunduğum zaman acı oluyo arada geçiyo sonra tekrar oluyo neyden kaynaklı olabilir

Bende aynı durumdayım merak ettim sizinki gecti mi 5. Aya giriyorum neredeyse ama sag alt karinda aci yanma hissi oluyor cok hareket edince yuruyunce de tetikleniyor

Konunun üzerinden baya gecmis benimde sag tarafimda ayni aci hissi var uzun zamandır sizler nasil oldunuz gecti mi acı hissiniz cevaplarsanız cok sevinirim
Ne kadar zaman oldu doğum yapali benimkide cok agriyodu ama yorgunluktan dinlenince geçebilir hiç dinlendin mi

Çok zaman geçmiş üstünden ama benimde sıkıntılarım aynı. Yardımcı olurmusunuz nolur. Bende artk hastaneye gitmek istemiyorum. 4 ay oldu sezeryan olalı hala sağ tarafmda dokunduğum zaman acı oluyo arada geçiyo sonra tekrar oluyo neyden kaynaklı olabilir
Ama daha 4 ay olmus yorulunca oluyodur dinlenince geciyodur daha iyilesemezsin canım 1 senede iyilesirsin

Merhabaa ..peki şimdi ne durumda ağrılarınız acabaa.. Bende bir senedir yaşıyorum hiç geçmeyen bi karın içi acısı...

Gitmediniz mi dr

Ağrı değil acı benim ki sizinde öyle mi yara acısı gibi

hayır gitmedim benim de öyle ara ara karnımın içindrki sızı şeklinde. Ve benim sezeryan kesiğim keloid denilen birşey olmuş anladığım kadarıyla. Sizin rahatsızlığınız nedir nasıl bir his

hayır gitmedim benim de öyle ara ara karnımın içindrki sızı şeklinde. Ve benim sezeryan kesiğim keloid denilen birşey olmuş anladığım kadarıyla. Sizin rahatsızlığınız nedir nasıl bir his
Benimde karnımın içinde bi acı var ve baskı yapınca çok acıyo ayrıca karnımın üstüne de yatamıyorum😔

Şu yazılari okuyunca çok şükür delirmemişim dedim. Ben 2 sene önce açık miyom ameliyatı oldum. Aynı acı bende var. Devamlı degil belli dönemlerde oluyor. Son 4 gündür iyice cogaldı. Gazimda çok var. Gaz içeride dolandıkça gobegim geriliyor ve acıyor. Ama benim dikisin baya üstü göbek deligimden 4 parmak altı şerit şeklinde bir sag taraf bir sol taraf sanki morarmış yere dokununca acır ya o şekilde acıyor.

Ilk ameliyattan 4 ay sonra başladi dr sordugumda iç dikişin çok onlar sancıyordur dedi. Ama 2 yıl oldu iyileşsin artık. Dr gidenler ne cevap aldı acaba.

X