Gebeliğe Hazırlık Silik çizgi sonrası lekelenme

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

tadella

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2022
264
273
Kızlar merhaba, reglden 5 gün önce kaset test yaptım negatif çıktı, reglime 3 gün var bugün erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı. Ancak belimde ve kasıklarımda ağrı hissediyorum. Az miktarda koyu renkli leke geldi. Sizce gebelik var mı yoksa kimyasal mıdır 🥲 daha önce düşük yaptım çok korkuyorum.

Eklentiler

• CBD1ABA1-7244-4AC5-B4CA-EEB8FC1E92B9.jpeg
    CBD1ABA1-7244-4AC5-B4CA-EEB8FC1E92B9.jpeg
    47,8 KB · Görüntüleme: 149
Kızlar merhaba, reglden 5 gün önce kaset test yaptım negatif çıktı, reglime 3 gün var bugün erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı. Ancak belimde ve kasıklarımda ağrı hissediyorum. Az miktarda koyu renkli leke geldi. Sizce gebelik var mı yoksa kimyasal mıdır 🥲 daha önce düşük yaptım çok korkuyorum.
Kahverengi leke mi geldi

Evet çok az kahverengi lekelenme oldu hala ağrım ve hassasiyetim var
Yerleşme kanaması da olabilir önemli olan o lekelenmenin artışı özellikle de kırmızıya dönerse zaten kimyasaldir muhtemelen takip edin fakat peceteye sildiginizde az az gelip bir iki gün sürerse yerleşmedir zaten

Yerleşme kanaması da olabilir önemli olan o lekelenmenin artışı özellikle de kırmızıya dönerse zaten kimyasaldir muhtemelen takip edin fakat peceteye sildiginizde az az gelip bir iki gün sürerse yerleşmedir zaten peçeteye
Takip etmek için ped koydum. Az önce peçeteye sildiğimde pembelik gördüm. Yerleşme kanaması koyu renkli mi oluyor ? Önceki gebeliğimde yerleşme kanaması gelmemişti.

Takip etmek için ped koydum. Az önce peçeteye sildiğimde pembelik gördüm. Yerleşme kanaması koyu renkli mi oluyor ? Önceki gebeliğimde yerleşme kanaması gelmemişti.
Yerlesme kanaması kahverengi veya pembe oluyor ama az az oluyor leke şeklinde artarsa kırmızıya donerse sıkıntı

Merhaba adetime 8 gün var ve dayanamadım erken gebelik testi alıp test yaptım sizce hamile miyim ?

Eklentiler

• C27D412A-5419-42CF-A5D1-662F083D6C30.jpeg
    C27D412A-5419-42CF-A5D1-662F083D6C30.jpeg
    58,7 KB · Görüntüleme: 109
X