Aşılama Sivas’ta yaşayıp aşılama yaptıranlar yardım ederseniz çok sevinirim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

feyzakbulut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2020
423
175
28
Kızlar merhaba ben aşılama yaptırmayı düşünüyorum şuann tüp bebek merkezine gidiyoruz ama çok fazla oyalıyorlar bildiğiniz güzel doktor varsa ve fiyatları konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim🤗

Kızlar merhaba ben aşılama yaptırmayı düşünüyorum şuann tüp bebek merkezine gidiyoruz ama çok fazla oyalıyorlar bildiğiniz güzel doktor varsa ve fiyatları konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim🤗
Ben medicanada nadir neye gittim tutmadı 1 kez asılama tutmayınca kayseri memorial arzu yurci ye gittim tup bebekle hamile kaldim

Ben medicanada nadir neye gittim tutmadı 1 kez asılama tutmayınca kayseri memorial arzu yurci ye gittim tup bebekle hamile kaldim
Merhaba uzun süre önce yazmışsınız ama bende nadir beye ilk aşılamamı yaptıracağım siz memnun kalmadınız mı? Nadir beyden Yoksa Sivas’ta değilde Kayseri’deki yaptırsam ?

Kayseri’de Dr Ahmet Emin Mutlu’nun Sivas’tan çok fazla hastası olduğunu biliyorum ve maşallah çok fazla gebelik haberi geliyor

Merhaba, ben istanbuldayim yazin sivasa memlekete gittiğimizde asilamayi universitede yaptıralım diyor eşim. üniversitede asilama süreci nasil bilginiz var mi ? Üniversitenin özel kısmında asilama yapıyorlar mi ? 1 ay icinde testler falan derken hemen asilama yaparlar mi acaba? Bilgisi olan var mi ?

merhaba uzun zaman geçmiş tedaviniz hakkında bilği alabilirmiyim ahmet emin mutludan memnunmuydunuz
Merhaba cok vakit gecmis kusura bakmayin tedavi vs derken .. Doktorumuzdwn cook memnunduk cok sykur pozitif sonuclandi. Suan 6 aylik ellerinizden oper oglum..hic dusunmeden gidin derim..

X