Piercing, Hızma Sizce bi sıkıntı var mıdır

Derrmysa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2017
1
0
23
Ben bir buçuk sene önce burnumun ortasını deldirmiştim sonra mikrop kapmıştı çıkarmıştım doktora gittim krem kullandım ve tetenoz aşısı oldum uzun bi süre ama içimde bi tedirginlik var sizce burnumda hağla birşey varmıdır ama bi ağrı yada acı hissetmiyorum sadece biraz yana kaydı fikirerinizi belitirseniz çok sevinirim

İşin mi yok kardeşim
Oranı buranı deldiriyon
Küpe için açılmış iki deliğin mantığını kavrayamamış biri olarak burunu hiç anlamıyorum
Yani güzel mi!
Sorununa gelince doktor olsam bile görmeden birşey diyemem:)

İşin mi yok kardeşim
Oranı buranı deldiriyon
Küpe için açılmış iki deliğin mantığını kavrayamamış biri olarak burunu hiç anlamıyorum
Yani güzel mi!
Sorununa gelince doktor olsam bile görmeden birşey diyemem:)

Karışın ona da Karışın.
İnsanların nerelerini deldireceğine de Karışın nolacak canım.

ben göbeğimi deldirdiğimde olmuştu aynısı ama inat ettim çıkarmadım :)

tshirtümü indiremiyordum acıdan. aynı şekilde krem vs kullandım iltihap toplamıştı. şimdi sorunsuz kullanıyorum.

sizin de acı vs yoksa kafanıza takmayın derim. ama varsa ya da içiniz rahat etmiyorsa tekrar doktora görünün daha iyi olur.

Hağla birşey olduğunu zannetmiyorum.
Aradan 1 bucuk sene geçti yanlış anlamadım değil mı?
Kardeşim de mikrop kapmıştı ilk taktığında ama bir sorun yaşamadı burnu ile alakalı..

bir insan niye burnunun ortasını deldirir anlamadım

Ben çenemin kenarını deldirdim 12 sene önce , hağla kayma yok :KK53: sorun da yok ..
Senin burnun niye senden bağımsız davranıyor :) kaymayla alakalı bir uzmana gorunebilirsin. .

Karışın ona da Karışın.
İnsanların nerelerini deldireceğine de Karışın nolacak canım.
Mantığıni arıyorum arkadaş karışmak niyetinde değilim
Şu şekilde müdahil olurum kendi iradesi dışında yapılan fiziksel değişiklikler konusunda müdahil olur karşı çıkarım ötesi kim neresini istiyorsa orasını deldirsin:)
Mesela çocuklara kulaklarında açılan delikleri karşıyım iradesi dışında

X