Sizce hamilemiyimmm

mervee041

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2024
3
0
24
Kızlaarr acil yardım ben bugün aynı anda hem normal hemde erken gebelik testi yaptım ama ilk 2 dk baktım çizgi yoktu sonra evden çıkmam gerekti döndüğümde ikiside silik çizgi olmuş sizce gebelik varmı yada ikisindede kuruma çizgisimi oluşmuşmudur resim ekledim ama belli oluyordur inşallahhh
IMG_9605.jpeg
IMG_9617.jpeg

Kızlaarr acil yardım ben bugün aynı anda hem normal hemde erken gebelik testi yaptım ama ilk 2 dk baktım çizgi yoktu sonra evden çıkmam gerekti döndüğümde ikiside silik çizgi olmuş sizce gebelik varmı yada ikisindede kuruma çizgisimi oluşmuşmudur resim ekledim ama belli oluyordur inşallahhhEki Görüntüle 3428409 Eki Görüntüle 3428410
Çizgi var evet ama üzerinden çok uzun zaman geçmiş. 5 dakika sonrasını dikkate almayın yazıyor testlerin üzerinde zaten...
Sabah ilk idrarla bir kez daha yapın onda daha yoğun olur hormonlar varsa silik de olsa çıkar. Adet tarihiniz geçmedi ise silik çıkması normal değer yükselmemiştir.🌸

Çizgi var evet ama üzerinden çok uzun zaman geçmiş. 5 dakika sonrasını dikkate almayın yazıyor testlerin üzerinde zaten...
Sabah ilk idrarla bir kez daha yapın onda daha yoğun olur hormonlar varsa silik de olsa çıkar. Adet tarihiniz geçmedi ise silik çıkması normal değer yükselmemiştir.🌸
Adet oldum malesef :KK43: :KK43:

X