Silik gebelik testi

ppnnrr20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
8
4
Merhaba arkadaşlar. Bugün yumurtlamadan sonraki 13. günüm. Adet tarihim normalde bugündü ama gelmedi. Hem erken gebelik hem kaset test yaptım. Kaset testte hiçbir şey çıkmadı. Ama erken gebelik testinde testi yaptıktan 2 saat sonra baktığımda bir çizgi belirmiş. Flaşa tutunca çok net görünüyor ama resimde tam görünmemiş olabilir. Sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa yeni olduğu için mi çok silik. Sizce bir şey var mı 🙈
Testin markası Awox erken gebelik testi.

Eklentiler

• E3620929-9FDE-4832-BF9E-AE56FC5FD821.jpeg
    E3620929-9FDE-4832-BF9E-AE56FC5FD821.jpeg
    50,2 KB · Görüntüleme: 443
  • B0A6D9DB-D9D3-44C6-8B6A-52B00FCE0495.jpeg
    B0A6D9DB-D9D3-44C6-8B6A-52B00FCE0495.jpeg
    40,7 KB · Görüntüleme: 403
  • 84CF90FF-BB6C-423B-A340-4485540E86B8.jpeg
    84CF90FF-BB6C-423B-A340-4485540E86B8.jpeg
    200,2 KB · Görüntüleme: 388
Merhaba canım bende seninle aynı durumdayım benim de test böyle çıktı pazartesi günü sağlık ocağında kan vereyim diyorum

Merhaba arkadaşlar. Bugün yumurtlamadan sonraki 13. günüm. Adet tarihim normalde bugündü ama gelmedi. Hem erken gebelik hem kaset test yaptım. Kaset testte hiçbir şey çıkmadı. Ama erken gebelik testinde testi yaptıktan 2 saat sonra baktığımda bir çizgi belirmiş. Flaşa tutunca çok net görünüyor ama resimde tam görünmemiş olabilir. Sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa yeni olduğu için mi çok silik. Sizce bir şey var mı 🙈
Var var Allah'ın izniyle benimki öyle olmuştu

Umut kırmak istemem inşallah vardır. Ama iki saat sonra kuruma çizgisi oluşturmuş olabilir. İlk 10 dakikadan sonraki sonuçlar yalancı çıkabiliyor

Bu testlerin niye ciğerini söküyorsunuz🤦🏻‍♀️
2 saat sonra çıkan çizgi hata olabilir.
Silikte olsa ilk 5 dakikada çıkması lazım.

Merhaba test pozitif son adet tarihim 12 marttı ama döngülerim değişiyordu sizce kaç haftalık olabilir

Ben de adetime 2 gün kala yaptım çok belirsiz bir çizgi çıktı kasette daha belirli çıktı ama o kadar silikti ki sonra kan verdim o gün beta 102 çıktı erken öğrendiğime de pişman oldum var kı yok mu diye çok silik bile olsa var ama çok erken olduğu için silik çıkıyo

Kuzum merhaba bende bugün test yaptım bu ay başı hsg çekilmiştim artı medin testiyle hemen çıkan çizgi oluştu mide bulantım oldu sabah birde baş dönmesi bakarmısınız varmı hastaneye gidicem 4 yıl sonra ilk defa böyle çizgi gördüm 🫠🫠 bu eklediğim bir saat sonrası ama ilk yaptığım da da belliydi

Eklentiler

• IMG_1007.jpeg
    IMG_1007.jpeg
    191,5 KB · Görüntüleme: 388
Kuzum merhaba bende bugün test yaptım bu ay başı hsg çekilmiştim artı medin testiyle hemen çıkan çizgi oluştu mide bulantım oldu sabah birde baş dönmesi bakarmısınız varmı hastaneye gidicem 4 yıl sonra ilk defa böyle çizgi gördüm 🫠🫠 bu eklediğim bir saat sonrası ama ilk yaptığım da da belliydi
Pozitif canım seninki kan ver sonucunu öğren hayırlısı olsun

X