Soğan Kürü ile Hamile Kaldım :)

Herkese Merhabalar...

Yaklaşık 7 yıllık evliyim. 3 yıl önce tedavisiz gebe kaldım ama 2 aylıkken bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj oldum. Yaklaşık 5 yıldır hamile kalamıyordum.

Polkistik over sendromum var ve düzensiz adet oluyorum. Bazen 47 gün sonra, bazen 37, 27... bu şekilde düzensizdi. Gittiğim bütün doktorlar (10'a yakın) kistlerin küçük olduğunu ve gebe kalmaya engel olmadığını söylediler.

HSG çektirdim ve rahmim normalden küçük ve yan duruyormuş, bir tüpüm tamamen tıkalıymış. 5 doktora gittim. Tedavisiz gebe kalmış olmamın bir mucize olduğunu söylediler ve aynı durumu tekrar yaşama ihtimalin tedavisiz çok zor dediler. Hatta aşılama ile bebeğin tutması çok zor direk tüp bebek dediler. Maddi durum itibariyle önümüzdeki birkaç ay bu tedaviye başlamam çok zordu.

Sürekli dua ederek, soğan kürünü uyguladım. 1 ay uyguladım ve tam zamanında adet gördüm, üstelik adet kanamalarım önce kahverengi olur sonra kırmızıya döner ve yaklaşık 10-15 gün devam ederdi. Bu kez kırmızıydı ve 5 gün sürdü. Sonra 7 gün yaptım ve bıraktım. ( Yumurtlama dönemini bilmediğimiz için gün aşırı ilişkiye girdik ve her ilişki sonrası 15 dakika belimin altına yastık koyup, bacaklarımı yukarı kaldırıp bekledim. ) Adetim yine her zaman ki gibi gecikti ve idrarda test yaptım negatif çıktı. Bir gün sonra kanda yaptırdım. 19.26 çıktı :) 2 gün sonra 35.88 :)

Şuan çok küçük bebişim. Daha 1 aylık... Doktorların mucize dediği şey, şuan karnımda :) Rabbim sağ salim, sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı nasip eder inşallah. Darısı bebiş isteyen herkesin başına.

Yoktan var eden Rabbimin izni, İbrahim Saraçoğlunun aracılığıyla bu soğan kürüne ulaştım. Allah razı olsun. Mutlaka deneyin. Ben Ayetel Kürsinin gücüne çok inanırım. Rabbime hep bu şekilde sığınırım. Umarım gebeliğim güzel bir şekilde devam eder, bebeğimi kucağıma alırım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Soğan Kürü;
1,5 su bardağı klorsuz suyu kaynatın.
1 orta boy yemeklik beyaz soğanın kabuklarını soyup 4'e-5'e bölüp kaynayan suya atıp, 5 dakika daha kaynatın.
Ilıyınca süzüp için.
Sabah ve akşamları aç karnına uygulanıyor. Kokusu kötü gelirse limon sıkabilirsiniz. Ben hep limon sıkarak içtim. Akşamı unutunca gece yatarken içtim.
Canim meraba cvp verirsen sevinirim adetin kacinci gunu basladin icmeye

hayırlı olsun benim komşumda ilk denemede hamile kaldı bende yapıyorum şimdi inşallah hayırlısıyla bende hamile olurum

ben başlayalı 5 günü geçti 15 gün yazıyodu sitede zarar olurrmu acaba

Bugün adetimin 4. günü ve ben dün başladım sogan kürüne faydası olur mu? Bende hamile kalmak için içiyorum ne zamana kadar içmem gerekiyor

Bugün benim de soğan kurumun 14.günü adetlerim de seninki gibi cok duzensiz pko yada kist yok yumurtalıklar guzel çalışıyor ama bende bir turlu hamile kalamadim

Bugün benim de soğan kurumun 14.günü adetlerim de seninki gibi cok duzensiz pko yada kist yok yumurtalıklar guzel çalışıyor ama bende bir turlu hamile kalamadim
[/QUOTE
merhabalar hamile kalmışsınız ne güzel Allah kucağınıza almayı nasip etsin kür kullanmissiniz galiba ondan mı kaldınız acaba

Hayır kür kullanınca hamile kalmadım önce hacamat oldum sonra klomen + ovitralle ilk denemede hamile kaldım

Bende bu ay kürü kullandım. 14 gün. Suan bata 1 gun var. pek bi belirti vs yok. 1 yıldır olmuyor..eger reglim gelirse 3. Gunu doktora gidecegim. Insallaj gelmez

Bende bu ay kürü kullandım. 14 gün. Suan bata 1 gun var. pek bi belirti vs yok. 1 yıldır olmuyor..eger reglim gelirse 3. Gunu doktora gidecegim. Insallaj gelmez
Şuan regl günüm. 1.5 gun oldu henuz gelmedi. Agri vs yok sadece goguslerim vücudumun sıcaklığı artti. Ates basiyo bazen. 1 haftadır iştahım yok. Uyku cok. Beklemeye devam. Sogan mi geciktiriyor göreceğim. Eger olursa diye yazıyorum burayada. Kimse sonra sonucunu yazmiyo çünkü..

Şuan regl günüm. 1.5 gun oldu henuz gelmedi. Agri vs yok sadece goguslerim vücudumun sıcaklığı artti. Ates basiyo bazen. 1 haftadır iştahım yok. Uyku cok. Beklemeye devam. Sogan mi geciktiriyor göreceğim. Eger olursa diye yazıyorum burayada. Kimse sonra sonucunu yazmiyo çünkü..
İnşallah hamissindir canım evet yaz lütfen bizede ümit ol inşallah :KK36: :KK36: :anneadayı:

İnşallah hamissindir canım evet yaz lütfen bizede ümit ol inşallah :KK36: :KK36: :anneadayı:
Sabah sancım oldu. Bacaklarim vs ağrıdi. Genel adet belirtilerini yasadım. Lavaboya gittim peceteye pembelik geldi. Ama devami da gelecek kesin. Agriyor çünkü. Bir sey oldugunu düşünmüyorum. Umut ariyodum bende hep , size de olmayı isterdim ama maaalesef

Sabah sancım oldu. Bacaklarim vs ağrıdi. Genel adet belirtilerini yasadım. Lavaboya gittim peceteye pembelik geldi. Ama devami da gelecek kesin. Agriyor çünkü. Bir sey oldugunu düşünmüyorum. Umut ariyodum bende hep , size de olmayı isterdim ama maaalesef
Çok üzgünüm 😔😔 insalalh bu aydan sonra hamile kalırsın yada en kısa zamanda 🤲🤲🤲

Çok üzgünüm 😔😔 insalalh bu aydan sonra hamile kalırsın yada en kısa zamanda 🤲🤲🤲
Üzülmeyin lütfen. hayırlısı ne zamansa o zaman olur inşallah. ona dua ettim simdi de neden olmadi demeye hakkim olmayacağını düşünüyorum. Rabbim iyisini bilir. ınsallah size de nasip et enn guzel zamanda. 🌼sevgiler..

Üzülmeyin lütfen. hayırlısı ne zamansa o zaman olur inşallah. ona dua ettim simdi de neden olmadi demeye hakkim olmayacağını düşünüyorum. Rabbim iyisini bilir. ınsallah size de nasip et enn guzel zamanda. 🌼sevgiler..
Teşekkür ediyorum. Haklısınız tabiki en doğrusunu Rabbim bilir. Hayırlı zamanda hayırlısını versin inşallah 🌺🌺🌺

Ben ve esimde 5 ay denedik sonra kontrole gittim doktor enfeksiyon dışında sıkıntı yok dedi sonra 2 ay ara verdik ama sık sık enfeksiyon oluyordu o da Bebis sahibi olmamızı engelliyormus. Sonra her gün kanamalarım başladı doktor polip var dedi bende doğal nasıl çözüm bulurum diye araştırırken soğan kurunu keşfettim. Adetim den 10 gün önce başladım 7.gun adet oldum çok yoğun kanamam oldu 8 gün sürdü ertesi ay yapmadım sonra adetim gecikince test yaptım hamileymisim çok şükür. Soğan suyu mucizesi. Bebek sahibi olmak isteyenler Mutlaka deneyin bende ise yaradı

X