Doğuma Hazırlık SOĞAN KÜRÜNE BENLE BAŞLAYIN 17.01 DE BAŞLIYORUM....

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar bizim burda rahim zam ı na bakan kadınlar var bende baktirdim.dusmus baya dedi 3 gün gittim masajla elindeki yaglarla baya uğraşıp damarları falan yaptı.sizde bilirmisiniz bilmyrm bende ilkez bu ay öyle birşey duydum burda hamile kalmayıp doktara gidip sağlık skntsi olmayan herkes gidip baktiriyormus daha başka şeyler de yaptırdi ilgilenirseniz yazarım

Kızlar bizim burda rahim zam ı na bakan kadınlar var bende baktirdim.dusmus baya dedi 3 gün gittim masajla elindeki yaglarla baya uğraşıp damarları falan yaptı.sizde bilirmisiniz bilmyrm bende ilkez bu ay öyle birşey duydum burda hamile kalmayıp doktara gidip sağlık skntsi olmayan herkes gidip baktiriyormus daha başka şeyler de yaptırdi ilgilenirseniz yazarım
Canim bunlar eski tip bilgileri aslinda. Simdi hersey ilaclarla onlarda sagladigi fayda kadar zarari da var. Kocakari yontemi deyip geciliyor ama ibni sinanin kitaplarinda bile cok bilgi var ama iste 2 test yapip sebepsiz infertilite diyorlar malesef. Bende ilgileniyorum ama cevremde bu tarz seylerden anlayan yok.

Bende bu ay adetimin 3. Günü başladım yukurtlamaya kadar yaptım ayrıca aslan pençesi bitki çayını içtim yumurtlama takibi için dr gittiğimde bana bir şey mi kullandın yumurtalıklarının ikisi de bayağı aktifleşmiş dedi. Bende şaşırdım demekki işe yarıyor. Bakalım sonuç ne olacak şifa olsun sana da
Merhaba ben fsh düşürmek için içmeye başladım da siz ne için kullandınız acaba ? Kaç tane yumurta görünüyor sizde doktor söyledi mi? 4 gündür içiyorum umarım faydası dokunur siz sabah akşam mi içtiniz ve aktardanmi aldınız acaba nasıl kullandınız

Merhaba ben fsh düşürmek için içmeye başladım da siz ne için kullandınız acaba ? Kaç tane yumurta görünüyor sizde doktor söyledi mi? 4 gündür içiyorum umarım faydası dokunur siz sabah akşam mi içtiniz ve aktardanmi aldınız acaba nasıl kullandınız
Merhaba canım şifa olsun inşallah öncelikle. Ben gebelik öncesi gebe kalmaya iyi geliyor diye okuduğum için kullandım. Normalde her ay tek bir yumurta oluşuyordu tek tarafta. Şimdi dr iki taraftan da yumurtlamışsın 2 yumurtan olmuş ne kullandın dedi. Ben soğan kürünü sabah akşam öğlenleri de aslan pençesi içtim o şekilde yumurtalarım iyi gelişti

Maşallah çok güzel bende de hemorajik kist vardı ağustosta ama gitmiştir belki fakat geçen aydan beri vajinadan pencereye sildikçe ara ara özellikle adet zamanı geldi Kan kutusu döküldü minik minik kurumuş kan tozu. Ben kistten şüphelendim ilk kez başıma gelmişti. Geçen ay da başka doktora gittim o da folikül kist olmuş dedi. Rahmin temizlensin kistler gitsin istiyorum

Ne kadar süre kullanmak lazım acaba ? Ben aslan oencesini fsh için 2 gündür başladım umarım düşer hormonlarım düzene girer. Çok yüksek fsh benim 50 :KK43:

Soğan kürunü nasıl yapıyorsunuz acaba? Ve kaç gün yapmak lazım
Hemorajık kist bendede çıktı bu ay yok olması için ne yapılmalı acaba bılgınız varmı bende sanırım her ay oluşuyor bu ve bu ay çıkan 1,5 cm di çok şükür büyümüyor

Hemorajık kist bendede çıktı bu ay yok olması için ne yapılmalı acaba bılgınız varmı bende sanırım her ay oluşuyor bu ve bu ay çıkan 1,5 cm di çok şükür büyümüyor
Içe kanamalı kist hemorajik kist inanın hiç bilmiyorum doğum kontrol hapı verdi doktor bana ama ben kullanmadım çünkü benim zaten yumurta rezervin ve hormonlarımda sıkıntı var onu da kullanıp berbat etmek istemedim.
Adetle gider bi ksc aya demişti. Ardından bi kaç ay geçti ben aralıkta tekrar bi muayene olup durumunu öğreneyim dedim başka doktora gittim o da kistimin olduğu yumurtaligi göremedi neymiş bagirsaklsrim çok hareketloymis sol tarafı göremiyormuş hiç. Ama sağ da kist gördü bu seferki de çatlayamayan yumurta kistiymis valla şaştım kaldım gerçekten iki kistte de adet gecikmesi yaşadım ilkinde 68 günde adet oldun şimdi de 66 gün oldu hala adet olamadim. Bugün sağlık ocağına gittim söktürücü istedim ama vermedi önce gebelik testi yapalım kan ver dedi hocam yok hamile değilim test negatif kistten ötürü ve fsh değerim yüksek adet olamadim ondan desemde yok vermedi. Ne yapicam bilmiyorum nasıl sokulecek bu şaştım kaldım
Siz bi yöntem bulursanız bana da diyin ne olur

Içe kanamalı kist hemorajik kist inanın hiç bilmiyorum doğum kontrol hapı verdi doktor bana ama ben kullanmadım çünkü benim zaten yumurta rezervin ve hormonlarımda sıkıntı var onu da kullanıp berbat etmek istemedim.
Adetle gider bi ksc aya demişti. Ardından bi kaç ay geçti ben aralıkta tekrar bi muayene olup durumunu öğreneyim dedim başka doktora gittim o da kistimin olduğu yumurtaligi göremedi neymiş bagirsaklsrim çok hareketloymis sol tarafı göremiyormuş hiç. Ama sağ da kist gördü bu seferki de çatlayamayan yumurta kistiymis valla şaştım kaldım gerçekten iki kistte de adet gecikmesi yaşadım ilkinde 68 günde adet oldun şimdi de 66 gün oldu hala adet olamadim. Bugün sağlık ocağına gittim söktürücü istedim ama vermedi önce gebelik testi yapalım kan ver dedi hocam yok hamile değilim test negatif kistten ötürü ve fsh değerim yüksek adet olamadim ondan desemde yok vermedi. Ne yapicam bilmiyorum nasıl sokulecek bu şaştım kaldım
Soğan kürü kist için en doğrusu, benim kist için yapacağım yöntem bu adet başlangıcından sonra başlıycam soğan kürüne hemen arkasından testere dıişli aslan pençesi 30 gün oda biter bitmez 21 gün havuç incir kürü yapacağım ben böyle planladım dün baya Saraçoğlu vıdeolarını izledim.ilerlemen bu olacak, bu arada WhatsApp tan derdını yazarsan yardımcı oluyorlar sana uygun olanı söylüyorlar +90 850 221 0161 bu What sapp numarası Saracoğlu’nun kaydet sor istersen belgelerını gönder degerlerıne bakacaklar

Adet söktürmek için kadınlar hayıt otu yapıp içiyorlar genelde benim yasadiğim ülkede de bu çok yaygın bütün vitamınlerın içine koymuslar hayıttan istersen bi araştır hayıt suyu da var onuda alabılırsın

Adet söktürmek için kadınlar hayıt otu yapıp içiyorlar genelde benim yasadiğim ülkede de bu çok yaygın bütün vitamınlerın içine koymuslar hayıttan istersen bi araştır hayıt suyu da var onuda alabılırsın
Şu an evde hayıt macunu da var hayıt sirkesi de var ada çayı da içiyorum aslan pençesi filan yok malesef gelen giden olmadı 😢

Şu an evde hayıt macunu da var hayıt sirkesi de var ada çayı da içiyorum aslan pençesi filan yok malesef gelen giden olmadı 😢
Saracoğlu’nun emailing ulaş istersen tam sorunlarını yaz onlar senin için en doğru kuru verirler bende SARAÇOĞLU WhatsApp numarası var oradan görüştüm ben sende yazışa bilirsin ne kullanman gerekir söylerler umarım +90 850 221 0161

X