Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sönmüş balon gibi.. :(

bitanesininannesi

Çiçek değilim , lakin soluyorum.. 🍂
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2011
1.311
1.644
arkadaşlar yok mu bu derde çare bulan. Şu forumda okumadığım okuyup ta denemediğim birşey kalmadı. 2 cocuk emzirdim göğüslerim berbat durumda okadar kafaya taktım ki kücücük ve fos. Psikologa bile gittim doktor ilaç verdi hatta yab etkisi gögüslerin büyür felan dedi ama yok sadece aşırı ağrı oldu kullanırken okadar. Yokmu derdime çaree :KK43:ameliyat demeyin kızlar maddş durumum suan estetiği karşılayacak durumda deil

İlaçla fln büyümezki canım. Erkekler stroit kullanıyor büyütmek için ama kadınlar kullanamaz o ilacı. Benve hiç bişey kullanma başka yerine zarar verirsin, maddi durumun olursa estetik yaptıracaksın başka çaresi yok. Hatta Gerçekten psikolojik olarak büyük bir sorununsa git kredi çek ve derhal yaptır bence. Kendini yıpratmana değmez. 🌹

İlaçla fln büyümezki canım. Erkekler stroit kullanıyor büyütmek için ama kadınlar kullanamaz o ilacı. Benve hiç bişey kullanma başka yerine zarar verirsin, maddi durumun olursa estetik yaptıracaksın başka çaresi yok. Hatta Gerçekten psikolojik olarak büyük bir sorununsa git kredi çek ve derhal yaptır bence. Kendini yıpratmana değmez. 🌹
Canım inan kredi çekecek durumda da değilim çalısmıyorum ki nasil ödeyeyim.. :KK43: gerçekten 75 bedsni bile doldurmuyor ama sönmüş balon resmen o söylediğiniz ilaç ne ilacıki

Canım inan kredi çekecek durumda da değilim çalısmıyorum ki nasil ödeyeyim.. :KK43: gerçekten 75 bedsni bile doldurmuyor ama sönmüş balon resmen o söylediğiniz ilaç ne ilacıki
Hormon ilacı canım, hatta sanırım iğne şeklinde, hani spor yapıyorlar kendilerini şişiriyorlar ya kollarını göğüslerini sırtlarını falan... bunlarda şişmiş balon gibi geziyorlar 😆😆🤣

Hormon ilacı canım, hatta sanırım iğne şeklinde, hani spor yapıyorlar kendilerini şişiriyorlar ya kollarını göğüslerini sırtlarını falan... bunlarda şişmiş balon gibi geziyorlar 😆😆🤣
He anladım canım:) yok öyle birşey kullanmam tabi ama aşırı derecede psikolojimi bozdu bu durum ya sadece bu değilde en cok taktıgım bu :)

yok aslında eleştiri yyapmadı ama daha başka sorunlar var.. Ama gerçekten böyle olsa sizde takardınız. Mesela gögüs yok ana popo büyük. Zayıfım birde selülitim var :) çatlak deseb harita olduk. Ne bileyim kadınların derdi bitmiyor.moralim bozuluyor kendimi böyle g rdükce

Zaten göğüsü olanın poposu yok, poposu olanın göğüsü yok 🤣🤣 bendede durum aynı. Popo brazilya poposu ama meme desen boş iş 75 beden 🤣🤣 ilişkide bazen çıkarmıyorum bile o derece.

Benim de öyle. Ama sevmeyi ögrendim. eskiden sütyensiz eşimin yanında duramazdım . Şimdi alıştırdım kendimi,amaaan diyorum. Allah böyle yaratmış ne yapabilirim. Bir yerim ağrımıyor acımıyor buna şükür 😁

Bence sevmeye çalışın. Büyük olanlar da yaşlanınca dert olacak ve yaşından büyük gösterecek. Ama kücuk göğüslüler genç gösterir ilerisi için kullanışlı. Ve sırt ağrısı falan da yapmıyor 😊

benimkiler beyaz çatlak :) onları çok uumursamıyorum yeter ki gögüslerim eskisi gibi olsun ama imkansiz galiba. Bi tanıdıgım depresyon ilacı ile 2 beden büyüttü gögüslerini tabiki doktor verdi ilacı depreyonda oldugu icin :) bendemi girsem depresyona :)):))

Benim de öyle. Ama sevmeyi ögrendim. eskiden sütyensiz eşimin yanında duramazdım . Şimdi alıştırdım kendimi,amaaan diyorum. Allah böyle yaratmış ne yapabilirim. Bir yerim ağrımıyor acımıyor buna şükür 😁

Bence sevmeye çalışın. Büyük olanlar da yaşlanınca dert olacak ve yaşından büyük gösterecek. Ama kücuk göğüslüler genç gösterir ilerisi için kullanışlı. Ve sırt ağrısı falan da yapmıyor 😊
ya şöyle ki eskiden benimde kücüktğ ama dipdiri dolgundu yani öyle dururdum bende esimin yaninda :) ama iki cocuk emzirince inan bana okadar kötü bi görünüm yillardir taktim kafata lakin bi işe yarar birşey bulamadım :)

Büyütme ve küçültme masajı vardı..Eskiden forumda okumuştum..Yönlerini unuttum..Hatırlayan varsa yazarsa iyi olur :)
Ay canım çörek otu yağı ile yaptım kıllandım :) hafif dolgunluk veren bi yağ vardı pda mahfetti beni. Tarcin yağı duştan sonra sürüyordum baya bi sürdüğüm yerler kabardı kızardı sonum acillik oldu :)))) ama hafif dolgunluk verdi

Ay canım çörek otu yağı ile yaptım kıllandım :) hafif dolgunluk veren bi yağ vardı pda mahfetti beni. Tarcin yağı duştan sonra sürüyordum baya bi sürdüğüm yerler kabardı kızardı sonum acillik oldu :)))) ama hafif dolgunluk verdi
Hayır yağ vb birşeyle değildi.. goguslere avuç ici ile çevirme hareketleri vardı belli sayılarda.. yönleri istenilen etkiye göre değişiyordu.. unlu bir kitapta vardı hatta ama bn unuttum..hatirlarsam yardımcı olurum..

X