Erkek İnfertilitesi SPERM SAYISI DUSUKLUGU VE HAREKETSİZLİGİ

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba bizde test verdik özel bir laboratuvar doktor soramiyoz sizce sonuç nasıl şehir hastanesi pandemi diye sperm testi yapmıyor anlamadığım üniversite ve toros devlet yapıyor sehirhastanesinin ne özelliği var
morfoloji normal sıkıntı yok , sperm sayısını arttırmak için takviye gıdalar verir doktor.

Sperm sayi ve hiz asiri düşükse morfolojiye bakılmaz sperm tahlili yapan yerde anormallik yok bi cok kurum sayi ve hiz asiri az sa morfolojiye gerek duymaz cunki zaten bozuk cikar

Eşimin ilaçlarını değiştirdi doktor ferula plus men diye bir ilaç içeriğine baktim bitkisel güç caksir otu ari sutu felan epey detaylı beslenme şekli felan değiştirdik .hepimiz en iyi en güzel en tez zamanda mutlu sonla noktalariz bu sureci

Merhaba arkadaslar eşime sperm testi yaptırdık totalde 5.7 milyon hareketsizlik %100 morfolojik bakmamislar. Aralık ayından bu yana progeny m 3 ay kullandık sonra maxigo içerik daha zengin geldi onu kullandık yanında da ari sutu bal polen ama bu değerleri görünce çok üzüldük eşimle beklemiyorduk . Ne yapacağımı nasil hareket edeceğimi nerden başlayacağımı bilemiyorum. Sayı ve kalitesini artırabilirmiyiz acaba
Merhaba kardesim ben sperm sayısı 100.000 iken 100 milyonlara çıkan insanlari gordum hani varikosel varsa tedavi ettirin yoksa sigara kesinlikle olmamalı spor ve bol Akdeniz beslenmesi ile inanın çok cok artışlar görürsünüz

merhaba 1yildir eşimle çocuk istoyrouz olmuyor test verdim yumurtlama da bi sıkıntı yok herşey normal esim de test verdi acaba sonucumu değerlendirir misiniz ph:8 normal formlar:%0 yorum:teratozoo sperm numunesi renk: normal opak total motilite:KK43:PR+NP) %85 likefakisyon:30 dakika içinde progressif motilite:%88 non progressif motilite :%2 konsantrasyon: 75 milyon viskozite normal aglünitasyon yok vitalite canlı hareketsiz immolite : %15 volüm 2.5ml normal formlar :%0 total sayı 187.5 million

morfoliji için e vitamini ve kuenzim 10 100 mg kullanın ama daha zengin içeriği olan promotil man kullanın bence benimde eşimin hareketlilik problemi var
Merhaba hareketlilik için bir çözüm bulabildiniz mi acaba? bizim de ileri hız hiç yok, bu ve buna benzer bikaç sebepten ötürü tüp bebek tedavisine başlıyoruz inşallah hepimiz mutlu sona ulaşalım🙏🏼🤗

Merhaba hareketlilik için bir çözüm bulabildiniz mi acaba? bizim de ileri hız hiç yok, bu ve buna benzer bikaç sebepten ötürü tüp bebek tedavisine başlıyoruz inşallah hepimiz mutlu sona ulaşalım🙏🏼🤗
Ben yeni hamile olduğumu öğrendim 7 haftalık oldu promotil man kullandık hic beklemiyorduk tam tüp bebege doğru yönetirken bu mutlu haberi aldık darisi sizin basiniza🤗

Ben yeni hamile olduğumu öğrendim 7 haftalık oldu promotil man kullandık hic beklemiyorduk tam tüp bebege doğru yönetirken bu mutlu haberi aldık darisi sizin basiniza🤗
Çok sevindim canım darısı bizlere inş🤗normal yolla oldu sanrım değil mi aşılama filan yaptırmış mıydınız?

Ne güzel maşallah çok sevindim darısı bizlere inşallah🤗
Insallah esimdede hareketlilik problemi vardı bende amh dusuklugu vardi ama promotil man promotil woman kullandık 15 gün artik kime faydası olduysa hamile kaldım bence sende dene biraz tatil yapın kafan dağılsın bunlarda için sonra tüp bebek düşünürsünüz

Insallah esimdede hareketlilik problemi vardı bende amh dusuklugu vardi ama promotil man promotil woman kullandık 15 gün artik kime faydası olduysa hamile kaldım bence sende dene biraz tatil yapın kafan dağılsın bunlarda için sonra tüp bebek düşünürsünüz
Evet canım inşallah bakalım dediğin gibi umarım bize de nasip olur tez zamanda çok sağolasın🙏🏼😊

Bu arada canım sen bu süreçte rahim filmi filan çektirmiş miydin?

Merhaba arkadaslar eşime sperm testi yaptırdık totalde 5.7 milyon hareketsizlik %100 morfolojik bakmamislar. Aralık ayından bu yana progeny m 3 ay kullandık sonra maxigo içerik daha zengin geldi onu kullandık yanında da ari sutu bal polen ama bu değerleri görünce çok üzüldük eşimle beklemiyorduk . Ne yapacağımı nasil hareket edeceğimi nerden başlayacağımı bilemiyorum. Sayı ve kalitesini artırabilirmiyiz acaba
Merhaba, benim de eşimin sperm sayısı ve hareketliliğinde sorun vardı. Doktor promotil man tavsiye etti. Onu kullanmaya başladı ve sigarayı bırakıp düzenli yürüyüş yapmaya başladı. 6 ay sonra tüp bebek için hazırlanırken tekrar spermiyogram yaptırdığında tüm değerleri normale dönmüştü ve tüp bebek tedavisini iptal ettik. Doktor bu değerlerle doğal yollardan denememizi söyledi olmazsa aşılama deneriz dedi. Bu ay aşılama için adet olmayı beklerken adet olmadım. Evde yaptığım idrar testi pozitif çıktı. Şimdi de kan verdim onun sonucunu bekliyorum 🙏 tabi süreç yorucu 5 yıllık evliyiz ve son 1,5 yıldır bebek istiyoruz. Ama şuna inanıyorum ki vakti gelince bi şekilde oluyo. Umarım yardımcı olabilmişimdir 😌

Merhaba, benim de eşimin sperm sayısı ve hareketliliğinde sorun vardı. Doktor promotil man tavsiye etti. Onu kullanmaya başladı ve sigarayı bırakıp düzenli yürüyüş yapmaya başladı. 6 ay sonra tüp bebek için hazırlanırken tekrar spermiyogram yaptırdığında tüm değerleri normale dönmüştü ve tüp bebek tedavisini iptal ettik. Doktor bu değerlerle doğal yollardan denememizi söyledi olmazsa aşılama deneriz dedi. Bu ay aşılama için adet olmayı beklerken adet olmadım. Evde yaptığım idrar testi pozitif çıktı. Şimdi de kan verdim onun sonucunu bekliyorum 🙏 tabi süreç yorucu 5 yıllık evliyiz ve son 1,5 yıldır bebek istiyoruz. Ama şuna inanıyorum ki vakti gelince bi şekilde oluyo. Umarım yardımcı olabilmişimdir 😌
Sizin adınıza çok sevindim 😊sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin 🙏

Canim bizdede aynı sorun var spermde hiç hareket yok birkaç birşey kullanıyoruz eğer değerlerde bir değişiklik olursa yazmaya çalışırım

Doktorunuzun verdiği ferula plus men içinde caksir otu ekstati ari sütlü bitkisel ilaç ise yaradı sayı 8 milyon hız yüzde 2 oldu umut oldu bana da şimdi yanında takviye uzum cekirdegi ekstrati da veriyorum hergun nar suyu evde hazırlamaya başladım propolis ve polenler veriyorum esime ek takviyeleri başka postlari okudum yazanları araştırdım fitoterapide bitkiler kullanılıyor Rabbım benle beraber hepimizin hamileliğin o güzel mucizesi Rabbım yaşatsın sağlıkla huzurla mutlulukla bebeğinizi kucağımıza alalim 🙏🙏🙏

Size Moral Olmak İçin Yazıyorum Güzellikler 🥰
Bizde aynı sorunları yaşadık.
Çok emek verdik.
Biraz takviyeler kullandık.
Devlet Hastanesinden bı anda karar değiştirip özele geçtik.
2 aylık tedavi sonunda şuan HAMİLEYİM 🥰🥰
ASLA pes etmeyin!!!
İnanın...

X