Sushi Room Escape

tatlxixrxuxya

NEFESİMSİN
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
5.527
1
gerekli itemleri kullanarak odadan çıkmaya çalşıyoruzdelikafadulden, iyi şanslar..vereliniortak

takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz...yerimseniben yardımcı olmaya çalışırım...kaydirigubbakcemile5

kolay gelsin....delikafadulden delikafadulden

link aşağıda... :eek:

Sushi Room Escape Game

ben hiç bişey yapamadım ilk girişte yerde bir kağıt var bişey yazıyo anlamdım 2 pasta buldum bide bi kutu var şekilleri değişiyo tutturamadım eğer olursa kutu açılacak sanırım..

kutunun olduğu sehpanın sağında mavi anahtar var yerde...mavi anahtarla dolabı açp büyüteçi al..ilk başta defter vardı..o defterin kenarında küçük bir şekil var,ona büyüteçle bak..o şekli kutuya yapmaya çalış....sonra açılacak kutu... kaydirigubbakcemile5

kutudaki resmi yapın sarı anahtarla kutuyu açın içnden çıkan bataryayı kareli yere takın EX IT yazın beyaz ekranda renkler gözükecek dikkatli bakarsanız eğer rakam onlar bende 6358 çıktı kapıya yazın ve çıkın :) kolaymış

kutudaki resmi yapın sarı anahtarla kutuyu açın içnden çıkan bataryayı kareli yere takın EX IT yazın beyaz ekranda renkler gözükecek dikkatli bakarsanız eğer rakam onlar bende 6358 çıktı kapıya yazın ve çıkın :) kolaymış

aynen öyle...alkisalkisalkisşifre dediğin gibi 6358.... kaydirigubbakcemile2

herkese merhaba,

ben sushi yemegi cok seviyorum fakat pahali bir yemek oldugundan canimin istedigi her zaman yemem mumkun olmuyor. Buna bir cozum bulmak icin yaklasik 1 hafta internette sushi tariflerini arastirdim hata youtube'da dunyaca unlu sushi ustalari tarafindan hazirlanmis videolari izledim ve evde en kolay ve pratik olarak hangi tarifle sushi yapabilecegimi ogrendim.

blog sayfamda her yerde bulabileceginiz malzemeler ile adim adim sushi nasil yapilir'i yazdim hata fotograflarla anlattim ki anlamasi daha kolay olsun :)

merak edenler sushi nasil yapilir yazimi asagidaki linkte bulabilirler. link veremedigim icin asagidaki satiri kopyalayip explorer'a yapistirmaniz gerekmektedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
X