tavsiyelerinizi bekliyorum

Fotoğrafları güzel bir şablon oluşturarak koyabilirsiniz tam bilmiyorum ama sayfa düzeni yapıyorlar ya kaliteli fotoğraflarla profesyonelce duruyor. Ben ekliyorum çoğu dönüyordu takibime başlangıçta bunu deneyebilirsin sonra takipte daha seçici olursun. Ürünleri alanlardan memnnunuyetlerini dile getirmelerini rica edebilirsin. Musteri memnuniyeti sağlamak daha iyi hizmet vermek için diye güzel bir yazı yazarsın geri dönüş yapmalarını istersin. Hem sende görmüş olursun eksiklerin varsa giderirsin. Güzel mesajlari da hikayende paylaşabilirsin. Hatta rica et fatura falan gönderdiğini belli eden bir fotoğraflı mesaj atsınlar tanıdığın olabilir sende yayınla onu güvenilir iş yaptığın anlaşılsın. Ne kadar guveniliriz desen de insanlar görmedikçe inanmazlar. İnsta da bu konuda dolandırıcı çok milletin ağzı yanmış. Aklıma gelenler bunlar umarım işe yarar.
Dediklerinizi yapacağım teşekkür ederim 💐

Takipçi satın almayın zaten
Parayı çöpe atmış olursunuz.

Çekilişlere katılın, fenomenlere reklam ücreti verip reklam yaptırın. Bu sekılde takıldınız artar. Reklâm cok onemlı
Fenomen denemedim hiç ama araştırayım biraz💐

Sizin gibi benzer sayfaların grupları oluyor her gün birbirlerinin sayfalarını tanitiyolar sıraya koyup aynı anda aynı fotoğrafı hikâyelerinde paylaşınca aşırı etkileşim oluyor o grupları bulmaya çalışın bence dikkat çekici oluyor sayfanızı tanıtan kolaj hazırlıyorsunuz bir yazı ile hikayede paylasiyor gruptaki kişiler

Takipçi satın alarak öne çıkman gerekiyor sanırım. Ben alışveriş yapıyorum İnstagram dan, bebeğim için birşeyler yaptırmıştım. Takipçi sayısının bakarım alışveriş yapanların yorumlarına memnuniyet paylaşımı yapanlara, tabi ki en önemlisi görsellik netice de İnan bakarak karar veriyorum. İnfleuncerlara hediye göndererek reklamınızı yaptırabilirsiniz, ürününüzün arkasında durmalısınız.

Orta ayarda bir fenomen bulun :) mılyonluklar bir paylaşıma 30 bin falan istiyor 😀
Ve reklam yaptıracagınız kişinin paylaşım yorumlarına bakın. 250 bin takipçisi olup, 30 yorumu olan kişileri seçmeyin. Zaten yarısına kendi cevap veriyor takipçilerine. Reklamınız bir ise yaramaz.

100 bin takipçili bazı kişiler var mesela , 1 paylaşım yapıyor yorumlar yağıyor
O kişinin reklamı etkili olur.
Paylaşımlarında az yorumculu olanları seçmeyin boş onlar

İnstagram sponsorluğu yani direkt ınstagramın kendisine spknsorluk vermek takipçi degil ama sıparıs getirir. Tabii ki satılan şeye de bağlı bir durum.

İş degil takipçi istiyorsanız busranın önerısı var mesela . O iyi takipçi getiriyor 500 ₺ ile 2,5 bin arası ücret alıyor.

Son düzenleme:
Benim instam yok annemin instasindan bebeğim için alışveriş yaptım bı sayfadan size dikkat ettiğim şeylerden bahsedim.Urun açıklamalarının tatmin edici olması ve fiyat bilgisi yer alması,takipci sayılarının çok olması,çok fazla müşteri memnuniyeti belirten hikaye ve yorum paylaşmaları,resim dışında ürünlerin detaylı videolarını yayinlamalari.Umarim işinize yarar🙂bol kazançlar diliyorum.

merhaba arkadaşlar, evlendiğim 2.5 seneden beri çalışmıyorum 14 aylık bebeğim var, bebeğimi kimseye bırakmak istemediğim için evde ne yapabilirim diye uzun süre düşündüm. eticarete başladım daha önce satış deneyimim hiç olmadığı için nasıl bi yol izlemem gerekir bilemiyorum. instagram saysafı açtım. reklam veriyorum, güzel görseller paylaşıyorum, güvenilir olması için kapıda ödeme sunuyorum ama takipçi sayım hala çoook az. istediğim kişi sayısı kadar takipçi satın alabilirim insanlar 'aa çok takipçisi, beğenisi var güvenilir sayfa' algısı yaratmak için. ama ben bunu istemiyorum herşey organik olsun istiyorum. sizden ricam bu konuda deneyimi yada fikri olanlar bana izlemem gereken yol hakkında bilgi verir mi? ve siz instagramdan alış veriş yaparken en çok neye dikkat edersiniz?
not: sattığım ürünler: nikah-söz-nişan hediyeleri,davetiye ve isme özel tüm hediyelik eşya,bebek giyimi......faturalı satış yapıyorum. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Çalıştığım işin haricinde ben de dikiş dikip satıyorum, dolap ve gardrops uygulamalarını kullanıyorum, instagramdan satışı önermem, çok fazla ve boş emek, öncelikle yapmış olduğunuz ürün gurubunun çok yapanı ve çeşidi var, böyle olunca çok fazla fiyat kırılıyor. Madem vergiye tabisiniz hepsiburada, n11 gibi sitelerle anlaşın. Onlar varken instagramdan alış veriş yapmak anlamsız, tüketici olarak söyleyeyim güvenmiyorum, olası bir aksaklıkta bana kargo ödetmeyecek, ürüne sahip çıkan bir uygulama her zaman tercihim. Online satış yapan bir web siteniz olursa o zaman reklam için instagram iyi bir yol olabilir.

Takipçi sayısından ziyade.. Web sitesinin olması artı fatura kesiyor olması, güvenilir ödeme yapabilmem benim için kafi..

Öyle milyon takipçisi olan Hesaplar değil de mesela çok takipçili bir gelinlik firması (düğünle ilgili şeyler için) , çok takipçili bir organizasyon firması (mesela birlikte çekiliş yaparsınız hem onu hem sizi takip edip yorum yapan bir kişinin kına süsler bedava gibi, düğün için de aynısı). Yine kişisel ürünler için de 500.000- 250.000 takipçili birilerine ürün yollarsınız post atarlar onlar da gibi.

merhaba arkadaşlar, evlendiğim 2.5 seneden beri çalışmıyorum 14 aylık bebeğim var, bebeğimi kimseye bırakmak istemediğim için evde ne yapabilirim diye uzun süre düşündüm. eticarete başladım daha önce satış deneyimim hiç olmadığı için nasıl bi yol izlemem gerekir bilemiyorum. instagram saysafı açtım. reklam veriyorum, güzel görseller paylaşıyorum, güvenilir olması için kapıda ödeme sunuyorum ama takipçi sayım hala çoook az. istediğim kişi sayısı kadar takipçi satın alabilirim insanlar 'aa çok takipçisi, beğenisi var güvenilir sayfa' algısı yaratmak için. ama ben bunu istemiyorum herşey organik olsun istiyorum. sizden ricam bu konuda deneyimi yada fikri olanlar bana izlemem gereken yol hakkında bilgi verir mi? ve siz instagramdan alış veriş yaparken en çok neye dikkat edersiniz?
not: sattığım ürünler: nikah-söz-nişan hediyeleri,davetiye ve isme özel tüm hediyelik eşya,bebek giyimi......faturalı satış yapıyorum. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
Gittigidiyor , n11 gibi kanalları deneyin. Onlarda kimsenin size güvenmesine gerek yok. Zaten site güven veriyor alıcı onaylamadan para karşı tarafa yatmıyor.

sayfanızın adı nedir takip etmek isterim

Bence özelden size destek olmak isteyenlere sayfanızın adını söyleyebilirsiniz. Ben de merak ettim ☺️

Butceniz varsa fenomenlerle iletisim kurum diyecegim ama bu sektör icin ise yarar mi bilmiyorum. Kesinlikle iyi niyetle söylüyorum malesef ürün yelpazeniz cok kliselesmis bir alanda. Ama orijinal tasarimlariniz varsa, nasibinizde de varsa olur 💗🧿

Benim bi ara 400 bin takipcili hesabim vardi, dukkan acanlar, oteller, masaj salonlari guzellik salonlari vs tanitim icin davet ediyordu ücret karsiliginda. Gercekten cok musteri cektigini söylüyorlardi.

Butceniz varsa fenomenlerle iletisim kurum diyecegim ama bu sektör icin ise yarar mi bilmiyorum. Kesinlikle iyi niyetle söylüyorum malesef ürün yelpazeniz cok kliselesmis bir alanda. Ama orijinal tasarimlariniz varsa, nasibinizde de varsa olur 💗🧿

Benim bi ara 400 bin takipcili hesabim vardi, dukkan acanlar, oteller, masaj salonlari guzellik salonlari vs tanitim icin davet ediyordu ücret karsiliginda. Gercekten cok musteri cektigini söylüyorlardi.
Bende anne bebek sayfalarından 2 siyle çekiliş için anlaştım bakalım

X