Tecrübe edilmiş dualarla dua etmek isteyenler

edibehatun

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2023
479
851
Merhaba hanımlar son bir haftadır üzerimde ibadete karşı motivasyon eksikliği var. Bunların hayatımda yaşanan bazı aksiliklerin getirdiği üzüntü ile kaynaklandığını düşünüyorum.
Bir kaç tane tecrübe edilmiş dualar ve tertipler uygulayacağım buradan katılmak isteyen olursa motivasyonum artar diye düşündüm. Zikir gruplarında olunca iyi geliyordu.
Kısa süreli yaparız.
Var mı dileği duası olan hep beraber edelim? (Atacağım dualar ve tertipler helal istekler için geçerli olacaktır sevgiliniz vs. için lütfen katılırsanız uygun olmadığını biliniz.)

Katılım olmazsa kendim günlük olarak yazarım en azından buraya bu da bir motive edici unsur olur.

Selam ve dua ile. ❣️🗝️

Son düzenleme:
Rahman ve vakıa süresi bana herzaman çok iyi gelmiştir. Guruplara katılamam ama burdan sizi takip ediyorum
Tabi teşekkür ederim tavsiyeniz için. ❤️
Katılımcı olursa elbette seve seve kabul ederim olmazsa buraya not mahiyetinde yazmam da benim için bir motivasyon olacak. 📋📌
🙂

4444 salatı tefriciye daha önce iki kez niyetlenip başladım daha bitirmeden duam kabul oldu
Ramazan boyunca her gün iftar vakti ayetel kürsi ve Fatiha okudum ezan sırasında her gün aynı şeyi diledim Arefe gün son ezan okunmadan dileğim gerçekleşti

Şimdi yine 4444 tefriciye başlamayı düşünüyorum ama bir türlü başlayamadım

Gruplara ben de katılamam ama size motivasyon olsun diye yazdım

Tabi bunların yanında kabul olmayan bir çok dualarım oldu hayatım boyunca

4444 salatı tefriciye daha önce iki kez niyetlenip başladım daha bitirmeden duam kabul oldu
Ramazan boyunca her gün iftar vakti ayetel kürsi ve Fatiha okudum ezan sırasında her gün aynı şeyi diledim Arefe gün son ezan okunmadan dileğim gerçekleşti

4444 Salatı Tefriciye çok uzun süre gerektiriyor ama o kadar çok karşıma çıkıyor ki içten içe çekiyor beni. Özellikle saatlerde, beğeniler de ve şarj bölümünde çok fazla 4-44-444 sayılarını görüyorum belki de bu bir mesajdır.🙃

Israrla gözümde büyüyor ama. ☹️
Yol görünüyor bana galiba bu salavatta. 🙂🌼🌿
Elbette insanız nitekim bazı dualarımız burada bazıları ahirette kabul olur. Umudum Allah'tan hiç kesilmedi elhamdülillah sadece yoruldum. Konuyu tanıdık olma ihtimaline karşı çok açamıyorum lakin sadece beni değil ailemi de ilgilendiren bir durum bu nedenle manevi olarak sağlam olup çözüme kavuşturmak için ısrarla istemem lazım.🤲🕋
AdChoices
ADVERTISING​

Tavsiyeleriniz için Allah razı olsun. ✨🤲 Allah yazmaniza müsade etti ise vardır bir nedeni elhamdülillah.🥰

❣️Dua eder duanızı beklerim.✨

Herhangi bir başlama günü var mi

Herhangi bir başlama günü var mi
Hayır ben her gün farklı bir dua paylaşıp yapacağım ne zaman uygun olursanız yada isterseniz o zaman katılabilirsiniz.
Aynı duayı/ibadeti yapmak zorunda da değilsiniz. Örneğin dileğiniz için bugün 1000 salavat çektim 2 rekat hacet namazı kıldım vs. yada Yasin Suresi okudum gibi gibi yazabilirsiniz.
Yani amacım hadi hepimiz bu duayı okuyalım bunu yapalım gibi zorunlu kilmak değil ben elbette yazacağım uyguladığım tertibi nasiplenmek isteyen olursa bana katılırsa ekstra mutlu olurum. Daha ziyade burası kendi isteklerimiz için ettiğimiz dua tertiplerimizin bir günlüğü olsun bizi motive etsin ve ibadetlerimizi arttırsın amaçlı. ❣️

Hayır ben her gün farklı bir dua paylaşıp yapacağım ne zaman uygun olursanız yada isterseniz o zaman katılabilirsiniz.
Aynı duayı/ibadeti yapmak zorunda da değilsiniz. Örneğin dileğiniz için bugün 1000 salavat çektim 2 rekat hacet namazı kıldım vs. yada Yasin Suresi okudum gibi gibi yazabilirsiniz.
Yani amacım hadi hepimiz bu duayı okuyalım bunu yapalım gibi zorunlu kilmak değil ben elbette yazacağım uyguladığım tertibi nasiplenmek isteyen olursa bana katılırsa ekstra mutlu olurum. Daha ziyade burası kendi isteklerimiz için ettiğimiz dua tertiplerimizin bir günlüğü olsun bizi motive etsin ve ibadetlerimizi arttırsın amaçlı. ❣️
Doğru yazmamışım kusura bakmayın. 4444 için sormuştum😁 herhangi bir günü var mı? Bazen cuma falan oluyor ya....

Bende katılmak isterim dua grubu olursa 🥰
Selamın aleyküm🌼
Dua grubu şeklinde olunca bildirim alamadıklarımız olabilir.Regl vs olabiliyoruz aksamalar oluyor kimsenin hakkı kalsın istemem o nedenle. 🙂
Ama dileğiniz için okuduklarınızı günlük gelip yazabilirsiniz tabi. O an size katılmak isteyen olursa katılabilir motivasyonu olursunuz.🌿

Selamın aleyküm🌼
Dua grubu şeklinde olunca bildirim alamadıklarımız olabilir.Regl vs olabiliyoruz aksamalar oluyor kimsenin hakkı kalsın istemem o nedenle. 🙂
Ama dileğiniz için okuduklarınızı günlük gelip yazabilirsiniz tabi. O an size katılmak isteyen olursa katılabilir motivasyonu olursunuz.🌿
A.s🌸
Burayi birebir takip edemiyorum ama yazanlar olursa ben de basligi okudukca dualarima katar o sekilde dua da ederim.
Kendim de ettigim dualari da paylaşirim tabi

Selamın aleyküm hanımlar umarım afiyettesinizdir. 🌼✨🌿

Bu gece 100 Salat-ı Fatih ve 1000 Ya Lâtif okuması yapacağım öncesinde iki rekatlık hacet namazı olacak. (Regl olan varsa sadece Salat-ı Fatih ve 1000 Ya Lâtif yapabilir.)

Sıralamam şu şekilde olacak;
  • 7 Ayetel Kürsi (Kendimi,ailemi,evimizi,evcil hayvanlarımızı ve bizlere emanet edilen geçici mulklerimizi ev,araba vs. görünen ve görünmeyen tüm kötü varlık ve olaylardan koruması niyeti ile.)
  • 100 Estağfirullah
  • 100 La ilahe illallah
  • 2 rekatlık hacet namazı
  • 1000 Ya Lâtif
  • 100 Salât-i Fatih
  • 100 Elhamdülillah

Selamın aleyküm hanımlar umarım afiyettesinizdir. 🌼✨🌿

Bu gece 100 Salat-ı Fatih ve 1000 Ya Lâtif okuması yapacağım öncesinde iki rekatlık hacet namazı olacak. (Regl olan varsa sadece Salat-ı Fatih ve 1000 Ya Lâtif yapabilir.)

Sıralamam şu şekilde olacak;
  • 7 Ayetel Kürsi (Kendimi,ailemi,evimizi,evcil hayvanlarımızı ve bizlere emanet edilen geçici mulklerimizi ev,araba vs. görünen ve görünmeyen tüm kötü varlık ve olaylardan koruması niyeti ile.)
  • 100 Estağfirullah
  • 100 La ilahe illallah
  • 2 rekatlık hacet namazı
  • 1000 Ya Lâtif
  • 100 Salât-i Fatih
  • 100 Elhamdülillah
Allah kabul etsin

4444 Salatı Tefriciye çok uzun süre gerektiriyor ama o kadar çok karşıma çıkıyor ki içten içe çekiyor beni. Özellikle saatlerde, beğeniler de ve şarj bölümünde çok fazla 4-44-444 sayılarını görüyorum belki de bu bir mesajdır.🙃 Israrla gözümde büyüyor ama. ☹️ Yol görünüyor bana galiba bu salavatta. 🙂🌼🌿 Elbette insanız nitekim bazı dualarımız burada bazıları ahirette kabul olur. Umudum Allah'tan hiç kesilmedi elhamdülillah sadece yoruldum. Konuyu tanıdık olma ihtimaline karşı çok açamıyorum lakin sadece beni değil ailemi de ilgilendiren bir durum bu nedenle manevi olarak sağlam olup çözüme kavuşturmak için ısrarla istemem lazım.🤲🕋
AdChoices
ADVERTISING​
Tavsiyeleriniz için Allah razı olsun. ✨🤲 Allah yazmaniza müsade etti ise vardır bir nedeni elhamdülillah.🥰
❣️Dua eder duanızı beklerim.✨
Salavati Fatihe başlamak istiyorum, ama nasıl başlayacağım, dua grubu olursa benidr alın sayı çok fazla bitiremem diye düşünüyorum

Özür dilerim salavat i Tecrifiye yazacaktım düzeltiyorum 😃
Estağfirullah ne özrü.
Dua grubu olarakta olsa Salat-ı Tefriciye çok uzun sürer. Aklımda aslında bir şey var ama ne kadar doğru olur bilmiyorum ama sonuçta ameller niyetlere göredir 4 kişi toplanip 4444 tamamlayıp 4 müzün niyetine okuyabiliriz bir günde bile bitiririz o sekilde hem. Her şey Allah'ın emrinde sonuçta Kadir olan Rabbimiz elbet isterse verir.

X