Teknik destek aşkım :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uzaktan eğitimde genelde hocalar hep daha samimi yaklaşıyor. Mesafe biraz daha az belirgin oluyor siz bu samimiyeti suistimal edip adama yürüyüp laubalilik yapmışsınız adam da fark etmiş o yüzden sizi terslemiş ama anlamak yerine hala havalarda uçuşuyorsunuz.

Uzaktan eğitimde genelde hocalar hep daha samimi yaklaşıyor. Mesafe biraz daha az belirgin oluyor siz bu samimiyeti suistimal edip adama yürüyüp laubalilik yapmışsınız adam da fark etmiş o yüzden sizi terslemiş ama anlamak yerine hala havalarda uçuşuyorsunuz.
1.si bu arkadaş hoca değil, teknik destek ve asla samimi yaklaşmıyor hatta bu durum hocaya şikayet de edildi. Gruba yazıldı, bir şey soruyoruz ters gergin cevap veriyor diye.
2.si Laubalilik yapmadım aksine geçen sene ben ona çok sert davrandım, o bana defalarca siz bana niye böyle davranıyorsunuz dedi ve en son üslubunuz çok sert dedim biraz düzelteceğim dedi.
3.sü ben de bu sene durum niye böyle oldu acaba ortak arkadaşımız konuştuklarımızı ona iletti mi diye Kadınlar Kulübü'ne danıştım. Bu iğneleyici konuşma niye?

Kimbilir kaç öğrenci aşık oluyordur böyle sesi yakışıklı teknik desteğe, adam bıktı tabi 😂😂😂
Hahaha olabilir gerçekten. Ama sesi gerçekten çok iyi. Arkadaşlarım dış görünüş olarak çirkin buluyor, bir de ters soğuk diye hiç sevmiyorlardı. Sesine ise... Tam unuttum ses kaydı attı. :KK70:

Ben olayı anlamadım ben de online bir ders alıyorum şimdi ikinci ayım. Teknik destek var yazıyor özel sorunuz olursa buradan ulaşın diyor sorum olursa ulaşırım ama ben genel yazılanlardan her şeyi anlıyorum hoca da derste anlatıyor zaten.
Teknik destekle bu kadar yüz göz olacak hale nasıl gelinir ki adı üstünde teknik destek konuyla ilgili,derslere ulaşımla ilgili bir sıkıntı olursa o konuda muhatap olunur.
Seni engellerim bak ha durumuna nasıl geliniyor ki?
Çalışan bir insan orda o da zor durumda bırakmayın insanı.
İşi olmasa şimdiye çoktan engellemişti bence.
Hoş işi olsa bile amacının dışına çıkan herkesi engelleyebilmeli ama izin verilmiyor demek ki

Konudan bisi anlamadım. Teknik destek size neden trip atıyor tehdit ediyor falan. Şikayet edin uyarı alsın. O nasil teknik destek öyle.
Site sahibi başkası ama kendisi ondan daha hakim. Her şeyiyle o ilgileniyor. Hocalar o bizim elimiz ayağımız diyor. E hakimiyet de onda tabi.

Ben olayı anlamadım ben de online bir ders alıyorum şimdi ikinci ayım. Teknik destek var yazıyor özel sorunuz olursa buradan ulaşın diyor sorum olursa ulaşırım ama ben genel yazılanlardan her şeyi anlıyorum hoca da derste anlatıyor zaten.
Teknik destekle bu kadar yüz göz olacak hale nasıl gelinir ki adı üstünde teknik destek konuyla ilgili,derslere ulaşımla ilgili bir sıkıntı olursa o konuda muhatap olunur.
Seni engellerim bak ha durumuna nasıl geliniyor ki?
Çalışan bir insan orda o da zor durumda bırakmayın insanı.
İşi olmasa şimdiye çoktan engellemişti bence.
Hoş işi olsa bile amacının dışına çıkan herkesi engelleyebilmeli ama izin verilmiyor demek ki
İzin verilmiyor mu? O öyle normal çalışan değil ki. Kayıtlar onun elinde, hocamız her şeyi onun eline bırakmış. Bir anda sinirlenip kaydı silip parayı gönderiyor. Kaydı onaylamıyor mesela. Siteyi zaten o kurmuş, her şeyi ile hep o uğraşıyor. Bizim hocamıza da sisteme girip ders anlatması kalıyor. Kendisi anlayamadığım şekilde çok gergin, herkese karşı böyle. Onun engel listesi herhalde ders alanlardan çok. :KK70:
Gruba biri bir şey yazıyor direkt tersliyor. Üslubu çok sert.
Ben de anlamadım nasıl böyle yüz göz olduk düşünmem lazım. :)

Merhaba yardımsever güzel kadınlar. Önceden de yüzünü görmediğim teknik destekle ilgili konu açmıştım. :KK70: Hislerimin gerçekçi olmadığını, boşluktan olduğunu sizin de yardımınızla anladım ancak gelin görün ki ses kaydı attı zalim. Bir ses yakışıklı olur mu? Cidden oluyormuş. Tabi kalem elden düştü, ben yine teknik desteğe aşık modundayım. Neyse daha fazla uzatmadan sorunu anlatayım.

Bu beyefendi ile geçen gece mesajlaşırken (KPSS çalışması hakkında) her soruma tatlış tatlış cevap verirken sorduğum bir soruya sinirlendi. Tabiri caizse ona laf soktuğumu sanıp kızdı. Kendimi açıklamaya çalıştım ama geçen seneden sabıkalı olduğum için bir dolu yazıp sustu.

Daha sonra bir konuşmada yine sinirlendi. Ben de dayanamayıp hocam siz bu sene niye bana böyle kötü davranıyorsunuz, biri bir şey mi dedi size dedim. Günlerce cevap vermedi ki direkt cevap veren, tartışan, engelleyen, sistemden atan biri kendisi.

Bugün de sistem dışı bir şey yazarsanız sizi engelleyeceğim dedi. Aslında gurur yapıp engellersen engelle diyeceğim ama öabt hocam alanında en iyisi ve ayrıca kendisini çok seviyorum.
Merak etmeyin hocam için susacağım dedim o da teşekkür ederim iyi çalışmalar dedi.

Kendisi en saçma sapan mesajlarıma cevap veren, kendisi de soru soran uzun uzun da mesajlaşan biriyken bir anda böyle oldu. Sinirlendirecek bir şey de yapmadım, bu sene kendisi iğneleyici konuşurken bile alttan aldım. Adamı hep övdüm, siyasi yandaş gibi davrandım tamam efendim sepet efendim diye gezdim.

Ama şöyle bir şey var ortak arkadaşımıza karşı bu beyefendi hakkında kötü konuştum, biraz alaycı vs. O bir şey söylemiş olabilir mi? Söylemedim dedi de kimseye güven olmuyor ki.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 🌸🌸
Sen bu adamı hiç gördün mü adamın özel hayatına dair bilgin var mı diyelim bekar ama adam beklediğin gibi biri değil o zaman nolacak heyecan arama hiç gözünün gördüğü birinden hoşlan 😂

İzin verilmiyor mu? O öyle normal çalışan değil ki. Kayıtlar onun elinde, hocamız her şeyi onun eline bırakmış. Bir anda sinirlenip kaydı silip parayı gönderiyor. Kaydı onaylamıyor mesela. Siteyi zaten o kurmuş, her şeyi ile hep o uğraşıyor. Bizim hocamıza da sisteme girip ders anlatması kalıyor. Kendisi anlayamadığım şekilde çok gergin, herkese karşı böyle. Onun engel listesi herhalde ders alanlardan çok. :KK70:
Gruba biri bir şey yazıyor direkt tersliyor. Üslubu çok sert.
Ben de anlamadım nasıl böyle yüz göz olduk düşünmem lazım. :)
Teknik destekten çok teknik arızaya benziyor. Iletişimi bayağı sıkıntılı; uzak durmakta fayda var.

Sen bu adamı hiç gördün mü adamın özel hayatına dair bilgin var mı diyelim bekar ama adam beklediğin gibi biri değil o zaman nolacak heyecan arama hiç gözünün gördüğü birinden hoşlan 😂
Fotoğraflarını gördümmmm. Sevgilisi yoktu en son ama tabi bilemem. Ben zaten bir şey beklemiyorum ki öylesine kendi kendime takıldığım bir şey, sınav bende mental sağlık bırakmadı. :))

Teknik destekten çok teknik arızaya benziyor. Iletişimi bayağı sıkıntılı; uzak durmakta fayda var.
Haha en iyi tanımlama. Üslubu çok sert ama yine de iyiydi bana karşı ne olduysa bu sene oldu. Ortak arkadaşımız bir şey dedi de ondan mı böyle sert diye merak ettim. Üstelik biri benim hakkımda bir şey mi dedi soruma cevap vermedi.

Acabalar derken benden mi hoşlanıyor diye sormuyorum ki. Ortak arkadaşımız bir şey mi dedi diye size danışıyorum.

Bir de geçen seneden ona karşı biraz mahçup hissediyorum. Çok çekti beni, bu sene de hep alttan alır durumdayım yoksa bu lafı ettirmezdim bile. :KK43:
Kim ne demiş dememiş önemli olan o değil önemli olan adamı rahatsız ediyor kendinizi engelletme aşamasına gelmiş olmanız olayın ne olduğu bu sözü o anki duygunuzu değiştirmeyecek ki ?

Haha en iyi tanımlama. Üslubu çok sert ama yine de iyiydi bana karşı ne olduysa bu sene oldu. Ortak arkadaşımız bir şey dedi de ondan mı böyle sert diye merak ettim. Üstelik biri benim hakkımda bir şey mi dedi soruma cevap vermedi.
Ilgisi olsaydı muhakkak belli ederdi ve kaybetmemek için elinden geleni yapardı. Açıkçası yazdıklarından adam hakkında olumlu düşünmüyorum. Tavırları irrite edici bence. Kaçan kovalanır gibi bir durum oluşmuş. Bu yüzden boşluğuna geldi ve senin de hoşuna gitti bu durum. Ileride bunlara güleceğinden şüphem yok.

Adamın işi gücü yok uzem alan öğrencilerim dedikodusunu yapacak evet... Ayrıca "bana karşı ne olduusa bu sene oldu" sözünüze istinaden diğer kişilerden ne gibi bir ayrıcalığınız olduğunu düşündünüz onu da anlamadım

Çok tatlısınız ya. Ne dedi peki? :)

Yemek sipariş ettim, gelmedi. Bende dedim gelmedi. Diyor ki rastaurant 40 dk diyor daha 10 dakika olmuş. Dedim açım ben. Bana diyor ki o zaman 30 dk daha önce sipariş vermeniz gerekiyor. 30 dk önce aç değildim ki dedim iyi günler dedi bana. Herkes trip atıyor bize ya.

Kim ne demiş dememiş önemli olan o değil önemli olan adamı rahatsız ediyor kendinizi engelletme aşamasına gelmiş olmanız olayın ne olduğu bu sözü o anki duygunuzu değiştirmeyecek ki ?
Rahatsız etme durumu yok. O tartıştığında, biri terslediği an engelliyor. Rahatsız da etmiş olabilirim. Ama geçen gece epey mesajlaştık, çok güzel konuşurken bir anda sorduğum soruyu laf sokuyorum sanıp sinirlendi. Tamam o zaman yazmam size dedim o anda saydırmaya başladı. Ben size burada yardımcı olmaya çalışıyorum, sizin ettiğiniz lafa bakın yazmazsanız yazmayın.. Gibi bir sürü şey yazdı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X