tellwe.com'da bakılan fallar!

Byv da dediğiniz gibi kendim de deneyimleyim falcı mars ve serkan tek’e attım aynı kişiler galiba ama durumu bayağı bilmişler ama sebep olarak iki farklı sebep sunmuşlar . Serkn Tek’e önce baktırmıştım. Ona faldan sonra sorduğum sorunun cevabını falcı mars vermiş 🤣.

Byv da dediğiniz gibi kendim de deneyimleyim falcı mars ve serkan tek’e attım aynı kişiler galiba ama durumu bayağı bilmişler ama sebep olarak iki farklı sebep sunmuşlar . Serkn Tek’e önce baktırmıştım. Ona faldan sonra sorduğum sorunun cevabını falcı mars vermiş 🤣.
aaaaa? nasıl yani gercekten mi?

Selam herkese, 1 yıl öncesine kadar tellwe de dahil birçok platformda bir sürü falcıya fal baktırmıştım. Çoğu da çıkmadı tabii bol bol masal anlatmışlar 😂 ilginçtir Sardunya ya hiç baktırmamışım. Deneyeyim bari merak ettim 😊

sardunya bana görüştüğüm kisinin (bir yıldır görüşüyorum) evli oldugunu söyledi. evliymiş...bir yıldır anlayamamışım.. daha neler
Sardunya buna benzer bir şeyi kardeşimin sevgilisi içinde 1,5 sene önce söylemişti ve büyük şok oldu bize nişan öncesi .ne gördü de size böyle bir şey yazdı kimbilir ama tabi enerji meselesi olabilir bilemem.anda çok iyi olduğunu çok defa denedim hakkını yiyemem bana çıkıyor.

Sardunya buna benzer bir şeyi kardeşimin sevgilisi içinde 1,5 sene önce söylemişti ve büyük şok oldu bize nişan öncesi .ne gördü de size böyle bir şey yazdı kimbilir ama tabi enerji meselesi olabilir bilemem.anda çok iyi olduğunu çok defa denedim hakkını yiyemem bana çıkıyor.
Sizdede yanılmıştı değil mi evli falan değildi, çok ilginç geçen sene baktırdığım kişinin uzunnn bi ilişkisini görememişti mesela eski sevgili diye yorumluyordu hep onun dışında baktırdığım kişileri doğru yorumlamıştı ama

Sizdede yanılmıştı değil mi evli falan değildi, çok ilginç geçen sene baktırdığım kişinin uzunnn bi ilişkisini görememişti mesela eski sevgili diye yorumluyordu hep onun dışında baktırdığım kişileri doğru yorumlamıştı ama
Hayır söylediği doğruydu ama biz ihtimal vermedik şok yaşadık zaten.

Nasıl bir şeyi bilmişti özel değilse
olan oldu zaten özeli kalmadı artık, kardeşimin sevgilisinin başka sevgilisi varmış hem kardeşimle nişan düşünüyor hem başkasıylada geziyor yazarken bile o anı hatırlamak kötü oluyor.başkasıyla görüşmesi var demişti kardeşime ama çocukta evimizin insanı gibi yani ihtimal vermedik nişan olacağını öğrenince sevgilisi gelip kardeşime söylemiş çık aradan diye Allah kimsenin başına vermesin.

X