tellwe.com'da bakılan fallar!

zaten Tellwe'de cok fazla sayida iyi falci bulunmaz.
Bende cok fal baktirdim orda.
Iyi Falcilarin sayisi maalesef az..

dün çok canım sıkıldı. bende telwede promsyon fal olarak gönderdim. gönderdiğim falcı değilde bir başkası baktı. çok kısa bir yazıydı aslında. ama zaten bedava olduğu için destan yazmasını beklemiyordum orası ayrı. birde ben fincan resmlerini yükleyememişim sisteme nasıl oldu onuda anlamadım. her neyse o kişi de bana tarot bakmak istemiş saolsun. falın basında kendisyle alakalı bir kaç bişi söylemiş orası çok saçma geldi açıkçası benle alakalı bir falda ne alaka dedim. yalnız sonrasında benle alakalı öyle bir detay verdi ki şaşırdım kaldım. çünkü promosyon falda soru hakkım olmadıgı için bnle alaklı ilşkm olmadıgı dısında başka hiç bir şey bilmiyor ama o detayı nasıl verdi şaştım kaldım. arada iyileri de denk geliyor demek ki

ben de tatlıcadı84 e dün tarot için yolladım, sesli yorum için uygun olup olmadığımı sordu uygunum dedim ama o zamandan beri ses seda yok acaba sesli yorumlar nerde gözüküyo ben mi göremedim? daha önce sesli yorum alanlar yardımcı olabilirmi lütfen

ben de tatlıcadı84 e dün tarot için yolladım, sesli yorum için uygun olup olmadığımı sordu uygunum dedim ama o zamandan beri ses seda yok acaba sesli yorumlar nerde gözüküyo ben mi göremedim? daha önce sesli yorum alanlar yardımcı olabilirmi lütfen

belki şimdiye gelmiştir falın ama tatlıcadı bana da baya geç göndermişti yorumu.gelince görürsün zaten canım ses dosyası olur fallarınız kısmında.

bu vesileyle tatlıcadı ile ilgili yorumumu da yazıyım açıkçası yorum beni tatmin etmedi ah bunu nereden bildi dediğim hiçbir şey olmadı çok ayrıntılı da değildi.iyi yanları ise tatlı bir ses tonu samimi bir anlatımı var.ilgili de derdim ama sorduğum sorulara da pek cevap vermedi.karar sizin ben bir daha baktırmayı düşünmüyorum.

belki şimdiye gelmiştir falın ama tatlıcadı bana da baya geç göndermişti yorumu.gelince görürsün zaten canım ses dosyası olur fallarınız kısmında.

bu vesileyle tatlıcadı ile ilgili yorumumu da yazıyım açıkçası yorum beni tatmin etmedi ah bunu nereden bildi dediğim hiçbir şey olmadı çok ayrıntılı da değildi.iyi yanları ise tatlı bir ses tonu samimi bir anlatımı var.ilgili de derdim ama sorduğum sorulara da pek cevap vermedi.karar sizin ben bir daha baktırmayı düşünmüyorum.

Tatlıcadı da fos çıktı :KK17::KK17:

Tatlıcadı da fos çıktı :KK17::KK17:

fal bir yana faldan sonra sorduğum soruya da cevap vermedi sinir oldum.fal için de 2 güne yakın beklemiştim.

fal yorumu kısmen ilgiliydi kendi de kart çekmiş onları da yorumladı ama hem fal için 2 gün bekle hem soruma cevap alamıyım.

ilk bir de yorum için 5 yıldız vermiştim kendi de kart çekti yorumladı ilgilendi diye ama sonra 5 yıldız verdiğime pişman oldum.

yine de burada bir kişiyi kötülemiş gibi olmıyım belki benim şanssızlığım oldu ama dediğim gibi tatlı bir ses tonu samimi bir fal bakıyor ama ben belki daha fazlasını bekliyorum.

arkadaşlar WOMENN e baktıran var mı?ben gönderdim ama daha önce bakmadıklarına bakmıyormuş.Bunu da hiç anlamış değilim ya neyse.Sadece kısa bir yorum yapmış ama baksaydım da şöle şöle derdim diye sorduğum soruya.Hay baktırmaz olaydım dedim ama onunla ilgili değil bu yorumum,sordugum sorunun cevabıyla ilgili :) Profilinde baya iyi oldugu yazıyor.Ne olur biriniz baktırdım ama çıkmadı diiin :) Neyse şu 2 ay içinde görcem zaten...ben kısaca kara baht kem talihe devam :)

vallah ben tellwe.com'da cok fal baktirdim..
Herra: mevcut durumu iyi analiz ediyor, bakalim dedikleri cikacak mi :)
Mercury: vallah en begendim falci, yorumu yaklasik 7dk sürdü ve hersey dogru söyledi, cok nokta atislari var,
ve sordum kisiyi mükemmel tarif etti. Dedikleri cikar mi bilmem, daha gelecekle ilgili dediklerine zaman var cünkü.
Tatlicadi84: oda cok begendim bir falci, oda cok güzel bakiyor mercury gibi, oda zaten Mercurynin dediklerini söyledi.
Cyrstall: oda cok iyi bir yorumcu, mevcut durumu iyi analiz ediyor.
gonulgozu: onun birkac dedikleri cikmisti ve genellikle uzun yorumlar yapiyor, oda iyi
imparotorice: herkez onu cok begeniyormus, ama bana dediklerinin birtanesini bile cikmadi.
raset: onun yorumu güzel, ama biraz genel, nokta atislari pek yok
ASK3 ve Portakal3: onlar da güzel yorumlar yapiyor, ama yorumlari biraz genel
pangeam: oda Herra gibi mevcut durumu iyi analiz ediyor, onun'da tavsiye ederim
Lost ve Falbaz: berbat.Kartlarinin anlamlarini "kopya yapistir" yapmislar -.-
Madamsalu: oda mevcut durumu iyi analiz edebiliyor
Eveline: onun yorumu'da güzel, özenli bakiyor
Kehriban: Oda mevcut durumu iyi yorumliyor, bazen dedikleri da cikyor.

Lost Falbaz konusunda katılıyorum.
İmparatoriçe'ye herkes bayılıyor ama bende memnun kalmadım.

Kahveyi ucuz bakanlardan Nimelmatlup fena değil.
Tarot konusunda kesinlikle REENA'yı öneririm. Şu an 'uzakta' modunda ama falcı arama bölümünden yine de fal yollanabilir. Falcıya fal gelince sms ile bildiriyorlarmış.
Monica tarotta iyidir.
Derin484 iyidir.

Bir zamanlar Sabah diye bir falcıları vardı, siteye gelmiş geçmiş en iyi falcı. Yaklaşık 1 yıldır girmiyor :KK43:(

Deneyip görmek gerekiyor.
Sizin tavsiyenizle tatlıcadı84'ü deneyeceğim bakalım :)

arkadaşlar WOMENN e baktıran var mı?ben gönderdim ama daha önce bakmadıklarına bakmıyormuş.Bunu da hiç anlamış değilim ya neyse.Sadece kısa bir yorum yapmış ama baksaydım da şöle şöle derdim diye sorduğum soruya.Hay baktırmaz olaydım dedim ama onunla ilgili değil bu yorumum,sordugum sorunun cevabıyla ilgili :) Profilinde baya iyi oldugu yazıyor.Ne olur biriniz baktırdım ama çıkmadı diiin :) Neyse şu 2 ay içinde görcem zaten...ben kısaca kara baht kem talihe devam :)

womena bende yolladım benımkınede bakmadı daha once bakmadıklarına bakmıyormus ancak fala bakmadıgı halde sonucuna olumsuz dedı ancak womenın ve mercury nın profılıne bıraz dıkkatlı bakarsan ıkısının aynı kısı oldugunu anlarsın mercury de daha once bakmadıklarına bakmıyo ve burda bı arkadas yazmıstı mercurynın soyledıklerının tam tersı cıktı o yuzden takma kafana ben sallamadım bıle lorenna ya bende baktırdım ama ozenılmıs bı fal gıbı gelmedı bana herraya tarot baktırmıstım ondan memnun kaldım bu ay ıcerısınde gerceklesıcek bısey soyledı eger o olursa yazarım yanı kartlara bakıp yorum yaptıgı bellıydı sadece bıraz turkcesı bozuk o kadar bu arada sahsenem ve kahin39 danda uzak durun sırf oy ıcın herkese olumlu seyler soyluyolar faldan falan anladıkları yok:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

womena bende yolladım benımkınede bakmadı daha once bakmadıklarına bakmıyormus ancak fala bakmadıgı halde sonucuna olumsuz dedı ancak womenın ve mercury nın profılıne bıraz dıkkatlı bakarsan ıkısının aynı kısı oldugunu anlarsın mercury de daha once bakmadıklarına bakmıyo ve burda bı arkadas yazmıstı mercurynın soyledıklerının tam tersı cıktı o yuzden takma kafana ben sallamadım bıle lorenna ya bende baktırdım ama ozenılmıs bı fal gıbı gelmedı bana herraya tarot baktırmıstım ondan memnun kaldım bu ay ıcerısınde gerceklesıcek bısey soyledı eger o olursa yazarım yanı kartlara bakıp yorum yaptıgı bellıydı sadece bıraz turkcesı bozuk o kadar bu arada sahsenem ve kahin39 danda uzak durun sırf oy ıcın herkese olumlu seyler soyluyolar faldan falan anladıkları yok:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

öncelikle hay ağzın bal yesin cnm e mi :KK52: ya fala inanma falsız da kalma derler ya aynen öyle ama,sorduğum soru çok önemliydi benim için,ister istemez moralim bozuldu yorumuna.Bir de profiline baktım,oylar gayet iyi,yorumlar iyi,insan 'acaba?' demeden kendini alamıyor.Gerçi moralim altüsttü kartları seçtiğimde,bildiğim kadarıyla o enerji de çok etkiliyor.Sonra tatlıcadıya yolladım,bekliyorum hala.Ona yolladığım kartları da çok kötü bir ruh halinle seçtim,açıkcası hiç içime sinmedi.Bir daha sakin kafayla baktırıcam,herra iyi demiş çoğu kişi burda,ona yollarım bir dahaki sefere artık :KK36:

Son düzenleme:
kızlar ALALHA SIRK kostugunuzun farkında mısınız? ben de sıızn gıbı fallarla kafayı bozmustum tarot baktırıyordum ust uste ve son falda ayrılık cıkınca korkup tovbe etmıstım psıkolojım bozulmustu acaba dıyordum hep gunlerce yemek yemedım ıcmedım uyumadım ama güzellerım hıc de aanlatıldıgı gıbı olmadı nıkahımız kıyıldı bugun:)) gelecegı ALlahtan baska kımse bılemez şekerle rahat olun..

kızlar ALALHA SIRK kostugunuzun farkında mısınız? ben de sıızn gıbı fallarla kafayı bozmustum tarot baktırıyordum ust uste ve son falda ayrılık cıkınca korkup tovbe etmıstım psıkolojım bozulmustu acaba dıyordum hep gunlerce yemek yemedım ıcmedım uyumadım ama güzellerım hıc de aanlatıldıgı gıbı olmadı nıkahımız kıyıldı bugun:)) gelecegı ALlahtan baska kımse bılemez şekerle rahat olun..

haklısın katılıyorum bence de geleceği Allah'tan başka kimse bilemez.

ancak ben falı daha çok eğlence gibi görüyorum ama belli bir para verince kendimle ilgili şaşırtıcı şeyler de duymak istiyorum.insan fal gönderince belli bir beklentiye giriyor çünkü.

insan canı sıkkın olduğunda birinden iyi şeyler duymak iyi şeyler olacağına inanmak istiyor.ben olaya böyle bakıyorum.

arada kendimle ilgili şaşırtıcı şeyler duymak da fena olmuyor:KK9:

zaten geleceği bilen falcı görmedim.

X