Testere Dişli Aslan Pençesi

Ngswitch

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
140
111
26
22 yaşındayım,ergenliğe girdiğim andan beri adetlerim hep düzensizdi.Hala da düzensiz ayrıca ağrılı.Bir de son 2 senedir hiç geçmeyen sivilce,saç dökülmesi ve aşırı kıllanma problemlerim var.Sadece bu anlamda değil genel olarak yaşadığım bazı şeylerden dolayı doktorlara ve ilaçlara güvenini kaybetmiş,bazı ilaçlardan çok yan etkiler görmüş bir insanım.Artık ağzıma ilaç sokmak istemiyorum.Doktor hormon testi yaptı bozuk çıktı bazıları fsh ve prolaktin özellikle bir de birkaç tane daha vardı ama şuan aklıma gelmiyor.Testere Dişli Aslan Pençesi kürünü uygulamayı düşünüyorum.Doktor bir ilaç yazdı doğum kontrol hapı tarzı bir şey.Sizce ne yapsam ilaca mı güvenmeliyim bitkiye mi?
Bu bitkiyi kullanan faydasını ya da zararını gören lütfen bana ulaşsın.İlaç mı daha riskli bitki mi sizce?

Testere dişli aslan pencesini nasıl kullanacakmissin ve soğan kürünü denedin mi
İlk başta soğan kürüyle başlayacaktım ama sonra aslan pençesi kürü tek başına da etkili oluyor diye okudum,yapacağım kür İbrahim Saraçoğlu'nun kürü. 1 ay sürecek ,her gün bir bardak içiyorsun, bir bardak suya bir tatlı kaşığı testere dişli aslan pençesini kaynamaya başlayınca atıyorsun, 10dk kaynatıp soğuyunca süzüyorsun.

Testere dişli aslan pencesini nasıl kullanacakmissin ve soğan kürünü denedin mi
Bu ay yine regl gecikince küre başladım aslında ben ve bugün 4.günündeyim kürün ve içtiğimin 2.günü regl oldum zaten.Ama yine de tereddüt ediyorum uzun vadede bir zararı olur mu.İlaç mı alsam buna devam mı etsem.

Bu ay yine regl gecikince küre başladım aslında ben ve bugün 4.günündeyim kürün ve içtiğimin 2.günü regl oldum zaten.Ama yine de tereddüt ediyorum uzun vadede bir zararı olur mu.İlaç mı alsam buna devam mı etsem.
İbrahim saracogluna guvenebilirsiniz bence
Adam Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlığıyla ilgileniyor sarayda

İki gün üst üste aynı şeyi yaşadım Testere Dişli Aslan Pençesini içtim ve alnımın ortasında kocaman kaşıntılı bir kabarıklık çıktı.Dakikalar içerisinde içer içmez çıktı.Tesadüftür dedim.Ertesi gün yine çayı içer içmez yanağımda kocaman çıktı.Fakat galiba ben alerjik bünyeliyim.Her bitki herkeste aynı şeyi yapacak diye bir şey yok.Bir keresinde kış çayı almıştım lokman hekimden karışık bitkiler vardı içinde o da bende alerji yapmıştı.Demek ki bitkilerin çoğu yapıyor bende alerji.Işim ilaçlara kaldı maalesef.Bıraktım kürü.😑

X