tövbe ettim ama içim rahat etmiyor

Cinsel ses kaydı pek iyi bisi degil ama ayak fotosunu biri öğrense ne olabilir ki en fazla? Benim degil gecersin. Ama ses kaydı fena olmuş. Bundan sonra çok dikkatli olmalı ve asla bulasmamalisin. Cook tehlikeli şeyler yapiyorsun. O an bunu gonderdigin biri senin ip adresinden adını soyadını bulur, ardından o kayıtları ailene vermekle tehdit eder ki ailen sesini tanır, ardından şantaj yapar. Senden aşırı uç videolar ister. Ondan sonrasında bunları da videoya alıp senden kendisiyle birlikte olmanı ister ardından da arkadaşları ile. Videoların sonu gelmez canlı açtırıp yapar üstelik. Sonrasında da babanın kredi kartından para çektirip kendisine yollatir. Bakın bunlar farazi degil özellikle genç kızlar. Bu olaylar, bu çete gerçek
Twitter, discord gibi uygulamalarda bu şekilde binlerce sapık var. Hatta hemen hepsi birbirini tanıyor ve bu kızları birbirine pasliyor. Hatta ve hatta bu kızlardan biri intihar etmek zorunda kaldı. Benim olayla alakam bunlarla mücadele eden kişileri bilmem ile alakalı. İstersen konu sahibi özelden ispat da ederim sana bunları dokumanlarla. Yani çok tehlikeli bisey yapmissin
Asla bir daha bulaşma. Hem kendi hem ailenin hayatı kararır.

üniversitede zamanları babam çalışmama izin vermediği ve iş görüşmelerim de sonuç vermediği için boşlukta olduğum bir dönem vardı. ben bu dönemde bir iki kez ayak fotoğrafı ve cinsel içerikli ses kaydı sattım. ondan sonra ne yapıyorum diye düşündüm çok pişman oldum, kendimden iğrendim ve tövbe ettim. uzun zamandır da öyle bir şeye kalkışmadım. ama şu sıralar çok kafama taktığım için kendimi suçluyorum neden öyle bir şey yaptım diye içimi rahatlatamıyorum. birkaç arkadaşıma söyledim sorun olmadığını söylediler ama bu sefer de ya ortaya çıkarsa ve rezil olursam diye korkmaya başladım. ailemle birlikteyken ben onlara layık bir evlat olamadım diye üzülüyorum. bunun içinden nasıl çıkarım ne yapmam gerek bilmiyorum
Herkesin hataları vardır. Geçmişi kurcalayıp deşmek sadece sizi üzer. Şimdi sadece geleceğe odaklanın. Hayatın tadını çıkarın. Kendinizi de rahat bırakın. Geçti gitti. Rabbim ne günahkar insanları affediyor. Siz de içten tövbe etmişsiniz eminim. Bundan sonrası için çabalayın.

Cinsel ses kaydı pek iyi bisi degil ama ayak fotosunu biri öğrense ne olabilir ki en fazla? Benim degil gecersin. Ama ses kaydı fena olmuş. Bundan sonra çok dikkatli olmalı ve asla bulasmamalisin. Cook tehlikeli şeyler yapiyorsun. O an bunu gonderdigin biri senin ip adresinden adını soyadını bulur, ardından o kayıtları ailene vermekle tehdit eder ki ailen sesini tanır, ardından şantaj yapar. Senden aşırı uç videolar ister. Ondan sonrasında bunları da videoya alıp senden kendisiyle birlikte olmanı ister ardından da arkadaşları ile. Videoların sonu gelmez canlı açtırıp yapar üstelik. Sonrasında da babanın kredi kartından para çektirip kendisine yollatir. Bakın bunlar farazi degil özellikle genç kızlar. Bu olaylar, bu çete gerçek
Twitter, discord gibi uygulamalarda bu şekilde binlerce sapık var. Hatta hemen hepsi birbirini tanıyor ve bu kızları birbirine pasliyor. Hatta ve hatta bu kızlardan biri intihar etmek zorunda kaldı. Benim olayla alakam bunlarla mücadele eden kişileri bilmem ile alakalı. İstersen konu sahibi özelden ispat da ederim sana bunları dokumanlarla. Yani çok tehlikeli bisey yapmissin
Asla bir daha bulaşma. Hem kendi hem ailenin hayatı kararır.
Ay çok korkutucu insanlardan artık çok korkuyorum

X