Aşılama Transfer sonrası lekelenme olan varmı..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Tabiki haberdar ederim sağlıkla kucağına al inşallah sende 🙏
Bana da isteyen herkese de bolca dua et olur mu 🙏☹️☹️
Sence lekelenme olmadan da gebelik olur mu benim ne diyorsun 🥰🙏

Tabiki haberdar ederim sağlıkla kucağına al inşallah sende 🙏
Bana da isteyen herkese de bolca dua et olur mu 🙏☹️☹️
Sence lekelenme olmadan da gebelik olur mu benim ne diyorsun 🥰🙏
Canm lekelenme olmadan da hamile kalanı duydum,Rabbim nasip ettiyse olur tabiki,ama ne olursa olsun vazgeçme...ben baya uzun bir süreçten buralara geldim,tabiki dua ederim,Rabbim sanada tüm isteyenlerede en kısa zamanda nasip eder inşallah cnm haber bekliyorum mutlaka

Merhaba kızlar ben 10 şubatt transfer oldum 5.gün embriyosu. Ama 8.günümde neredeyse gözükmeyecek şekilde lekelenmem oldu. Tek seferlik. Doktorum test istedi hemen sonucum 8.71 çıktı ilaçları bıraktırdı kimyasal gebelik yapıyorsun dedi ama 2gün sonra yine tekrar et dedi yaptırdık 17.41 çıktı yine düşük dedi 2 gün sonra 62,43 çıktı güzel artıyor dedi tekrar istedi 2 gün sonra 274.2 çıktı bugün yine test günüm sabah yine tek seferlik neredeyse gözle görülmeyecek şekilde hafif bir lekelenmem oldu. Böyle sıkıntı yaşayan var mı aranızda çok tedirginim arkadaşlar 😔😔

Benimde ilk denemem 6.gun lekelenme başladı bugün 11.gunum hala devam ediyor kardan dolayi gidip kan tahlili yaptiramadim dua etmekten ve beklemekten baska carem yok şuan 😔

X