tuhaf bir ilişki

mudiss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2018
19
16
30
elimde bir miktar para vardı cüzi birşey 17 bin gibi. Erkek arkadaşım benim bu parama tanıdıklarının küçük bir arsasını almam için beni çok zorladı öyle böyle değil ama.ne kadar yok dediysem laf anlamadı. İlla olacak alacaksın dedi. Bende sevdiğimi kırmamak için kabul ettim ve aileme söyledim. Tabi ailem hiç mi hiç istemedi durduk yerde ne bu dediler.ailemide ikna ettim bir şekilde.ve babasina kaporayı verdim.( Babası ayarlayacaktı tapu işini).kapora için 2000 tl verdim babasına. Sonra tapuda ek masraflar çıktı ailem zaten bu arsa işini onaylamıyorlardı ve haliyle ek masrafları karşılamak istemediler. Bende geri vazgeçtiğimi söyledim. Senmisin vazgeçen bana etmediğini koymadı. Beni o gün evime bırakırken yolda oyle sinirle araba kullandıki bi hızla gaza basıyor bi ani frene. Bi gaz bi fren ve sürekli bağırdı bana hakaret etti durdu yol boyunca.O şekilde attı eve beni. Eve girince ailem kaporayı soruyor bana. Aileme elimde param olsa verdiğim kaporayı sanki onlar vermiş gibi ben vericem sırf konu kapansın diye ama hiç param yoktu.(bu arada Kaporanın sadece 500 tl sini ailem vermişti.) bende ailemi susturmak için sadece ailemin verdiği kısmı istedim erkek arkadaşımdan ve hemen o gece getirmesini istedim çünkü çok sinirlenmiştim. para bulmuş biryerlerden o gece sinirle getirdi parayı verdi bana. Bende aileme 2000 tl nin hepsini aldığımı söyledim. Ailemin verdiği 500tl yi verdim aileme ve konu ailem için kapandı gitti. Tabi geri kalan 1500 tl yi kendisine sormaya bile cesaret edemiyordum. Çünkü o paranın bana artık helal olmadığını söyledi kendisi kapora cayılınca yanarmış. halbuki çok samimi aile dostlarıydı kaporayı alan kişi. Ve ayrılık mesajları atmaya başladı bana.bitti ilişkimiz sen bitirdin vs vs. uzatmıyayım. Ama ben dayanamadım ayrılığa. sınavlarımız da vardı o arada. sevdiğimden özür diledim (neyden özür dilediysem bilmiyorumşuan gerçekten ) ve biz bariştik. 6 yılllık bir ilişkiydi çünkü böyle basit bitmemeli diye düşündüm. neyse o arsayı sonra babası aldı arabalarını sattılar ekstra daha büyük arsa aldılar.Ama benim kalan 1500tl hala yok ortada.sadece bi ara o senin kaporanı babam aldı dedi..bende sormuyorum kendisine çünkü sorsam aramız bozulacak biliyorum.vazgeçmiştim o paradan çok önemli değil diye düşünüyordum artık. Gel zaman git zaman tam tamına 7 ay sonra bir gün benim 1500 tl yi getirdi verdi bana.
hanımlar biliyorum çok karışık durum ama objektif yorumlarınız benim içim o kadar önemliki. ve ben işte 6 yıllık ilişkimi bitirdim. bana bunun için arabada o şekilde davranmasını asla sindiremedim. bugün bunu yapan ilerde neler yapar dedim.
buraya niye yazdım gerçekten bilmiyorum içimi dökmek istedim galiba.birde bunları anlatabileceğim hiçkimsem yok sizlerden başka. okuyanlara yorum yapanlara teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
elimde bir miktar para vardı cüzi birşey. Erkek arkadaşım benim bu parama bi yatırım yapmam için beni çok zorladı öyle böyle değil ama.ne kadar yok dediysem laf anlamadı. İlla olacak dedi. Bende sevdiğimi kırmamak için kabul ettim ve aiileme söyledim. Tabi ailem hiç mi hiç istemedi durduk yerde ne bu dediler.ailemide ikna ettim bir şekilde.ve babasina kaporayı verdim.( Babası ayarlayacaktı yatırımı).Sonra ek masraflar çıktı ailem zaten bu yatırımı onaylamıyorlardı ve haliyle ek masrafları karşılamak istemediler. Bende geri vazgeçtiğimi söyledim. Senmisin vazgeçen bana etmediğini koymadı. Beni o gün evime bırakırken yolda oyle sinirle araba kullandıki bi hızla gaza basıyor bi ani frene. Bi gaz bi fren ve sürekli bağırdı bana hakaret etti durdu yol boyunca.O şekilde attı eve beni. Eve girince ailem kaporayı soruyor bana. Aileme elimde param olsa verdiğim kaporayı sanki onlar vermiş gibi ben vericem sırf konu kapansın diye ama hiç param yoktu.(bu arada Kaporanın sadece bir kısmını ailem vermişti.) bende ailemi susturmak için sadece ailemin verdiği kısmı istedim erkek arkadaşımdan ve hemen o gece getirmesini istedim çünkü çok sinirlenmiştim. para bulmuş biryerlerden o gece getirdi parayı verdi bana sağolsun. Bende aileme sanki kaporanın hepsini aldığımı söyledim. Ailemin verdiği parayı verdim aileme ve konu ailem için kapandı gitti. Tabi geri kalan asıl büyük kısmını kendisine sormaya bile cesaret edemiyorum. Çünkü o paranın bana artık helal olmadığını söyledi kendisi. Ve ayrılık mesajları atmaya başladı bana.bitti ilişkimiz sen bitirdin vs vs. uzatmıyayım. Ama ben baktım olmuyor dayanamadım sevdiğimden özür diledim (neyden özür dilediysem bilmiyorum) ve biz bariştik. o yatırımı babası yaptı arabalarını sattılar ekstra daha büyük yatırım yaptılar. Ama benim kalan kaporo hala yok ortada.bende sormuyorum kendisine çünkü sorsam aramız bozulacak biliyorum. Gel zaman git zaman tam tamına 7 ay sonra bir gün benim kalan kaporayı getirdi verdi bana.
hanımlar biliyorum çok karışık durum ama objektif yorumlarınız benim içim o kadar önemliki. bu konuda ne düşünmeliyim sizler benim yerimde olsaydınız tepkiniz ne olurdu?

Oncelikle esim olmayan bir adamla maddi alisverisim asla olmazdi. Bu devirde kim kime guveniyo ki... Ve ayrica ne demek hakaret etme frene basma ve 7 ay sonra getirme.. Bu adam seni sevmiyo sekerim. Hosuna giden seyleri yaptiginda seviyo diger zamanlarda cop gibi degerin yok. Suan cok kizdim ve kendimi koydum da asla parayi alinca barismazdim.

Kızdan para isteyip bir de vermedi diye atar yapan, ayrılmaya kalkan, 7 ay o parayı kullanan kişiyle derhal ayrılırdım...İlişkine devam edersen seni zaman içinde nasıl sindireceğini, ayrılmaya cesaret edemeyeceğini bildiği için sana sürekli ayrılık blöfleriyle istediği gibi davranacağını, haksız da olsa sen özür dilemedikten sonra barışmayacağını görürsün....

Şaka mısınız!?

Erkek arkadaşınıza paranızı veriyorsunuz (zorla)
Paranızı getirmiyor, ailenizin istediği miktarı getirdi diye hala “sağolsun” diyorsunuz lütfetmiş gibi
Üzerine parayı geri istediniz diye sevgiliniz ilişkiyi bitiriyor
Siz özür diliyorsunuz?

Peki.

Sizin olanı istediğiniz için mi bu ani frenler falan. Yada ilişkiyi bitirmeler. Kaldı ki sadece sevgiliniz sifatinda ki biriyle neden yatirim konusu konuşup üstelik onun babası neden yapıyor sizin yatırım işinizi? Kaç yasindasiniz? Suçunuz olmadığı halde neden Özür diliyorsunuz ve en önemlisi neden bu ilişkiye devam ediyorsunuz. Nedense çıkar ilişkisi gibi geldi bana.

Sizin olanı istediğiniz için mi bu ani frenler falan. Yada ilişkiyi bitirmeler. Kaldı ki sadece sevgiliniz sifatinda ki biriyle neden yatirim konusu konuşup üstelik onun babası neden yapıyor sizin yatırım işinizi? Kaç yasindasiniz? Suçunuz olmadığı halde neden Özür diliyorsunuz ve en önemlisi neden bu ilişkiye devam ediyorsunuz. Nedense çıkar ilişkisi gibi geldi bana.

Çıkar değil de konu sahibi malesef bağımlı olmuş bu adama...çok sağlam kazıklar yedikten sonra anca ayrılır

Bildiğin dolandırılmışsınız.
Paranızı bi şekilde alıp arkanıza bakmadan kaçın kurtarın kendinizi bu embesilden.
Vallahi sinirlendim yine.
Sizin paranız mı size helal değilmiş?
Kılıfı da hazır erkek bozuntusunun.
Bide özür dilemişsiniz yapmayın Allah aşkına bu kadar aciz misiniz?
Neyine bu kadar bağımlısınız bu adamın?
Erkek kıtlığı mı var ?
Söyleyecek çok şey var ama kısa kesiyorum yapmayın bunu kendinize.

Son düzenleme:
Tam anlamıyla dolandirilmak için yaratilmissiniz,kusura bakmayın. Adam parayi alıp gitse hakkı yani. Tekmeyi basacaginiz yerde birde özür dilemissiniz. 7 ayin sonunda gelen kaporayida almasaydiniz bari. Yazık adama.

elimde bir miktar para vardı cüzi birşey. Erkek arkadaşım benim bu parama bi yatırım yapmam için beni çok zorladı öyle böyle değil ama.ne kadar yok dediysem laf anlamadı. İlla olacak dedi. Bende sevdiğimi kırmamak için kabul ettim ve aiileme söyledim. Tabi ailem hiç mi hiç istemedi durduk yerde ne bu dediler.ailemide ikna ettim bir şekilde.ve babasina kaporayı verdim.( Babası ayarlayacaktı yatırımı).Sonra ek masraflar çıktı ailem zaten bu yatırımı onaylamıyorlardı ve haliyle ek masrafları karşılamak istemediler. Bende geri vazgeçtiğimi söyledim. Senmisin vazgeçen bana etmediğini koymadı. Beni o gün evime bırakırken yolda oyle sinirle araba kullandıki bi hızla gaza basıyor bi ani frene. Bi gaz bi fren ve sürekli bağırdı bana hakaret etti durdu yol boyunca.O şekilde attı eve beni. Eve girince ailem kaporayı soruyor bana. Aileme elimde param olsa verdiğim kaporayı sanki onlar vermiş gibi ben vericem sırf konu kapansın diye ama hiç param yoktu.(bu arada Kaporanın sadece bir kısmını ailem vermişti.) bende ailemi susturmak için sadece ailemin verdiği kısmı istedim erkek arkadaşımdan ve hemen o gece getirmesini istedim çünkü çok sinirlenmiştim. para bulmuş biryerlerden o gece getirdi parayı verdi bana sağolsun. Bende aileme sanki kaporanın hepsini aldığımı söyledim. Ailemin verdiği parayı verdim aileme ve konu ailem için kapandı gitti. Tabi geri kalan asıl büyük kısmını kendisine sormaya bile cesaret edemiyorum. Çünkü o paranın bana artık helal olmadığını söyledi kendisi. Ve ayrılık mesajları atmaya başladı bana.bitti ilişkimiz sen bitirdin vs vs. uzatmıyayım. Ama ben baktım olmuyor dayanamadım sevdiğimden özür diledim (neyden özür dilediysem bilmiyorum) ve biz bariştik. o yatırımı babası yaptı arabalarını sattılar ekstra daha büyük yatırım yaptılar. Ama benim kalan kaporo hala yok ortada.bende sormuyorum kendisine çünkü sorsam aramız bozulacak biliyorum. Gel zaman git zaman tam tamına 7 ay sonra bir gün benim kalan kaporayı getirdi verdi bana.
hanımlar biliyorum çok karışık durum ama objektif yorumlarınız benim içim o kadar önemliki. bu konuda ne düşünmeliyim sizler benim yerimde olsaydınız tepkiniz ne olurdu?
Tek diyecegim hemen ayrıl...

Ben iyi niyetli görmedim çocuğu ve ailesini
Sen lütfen birdaha para konusunu geçirme bile
Burdan bile benim sinirim bozuldu

ben ilişkiyi 3 hafta önce bitirdim. 6 yıllık bir ilişkiydi..bu kadar güvenim ondandı. yorum yapan herkese çok teşekkür ederim bende asla sindiremedim bu yapılanları ve bitirdim

ben ilişkiyi 3 hafta önce bitirdim. 6 yıllık bir ilişkiydi..bu kadar güvenim ondandı. yorum yapan herkese çok teşekkür ederim bende asla sindiremedim bu yapılanları ve bitirdim

O zaman neden buraya konu açıyorsun???
Çünkü sen hala bitiremedin içinde...Acaba adama mı hak verirler burda ben mi yanlış yaptım diyorsun...Sen bağımlısın ve mutlaka geri dönersin...

Saf mısın? Madem 7 ay işletti senin paranı verdiğin miktara göre kardan payına düşen yüzde nerede? Oh işleri yoluna koyup seni devredışı bırakmışlar balı kaymağı yiyorlar. Sen de hala ayrılık korkusu yaşa mis gibi sömürülmüşsün. Sen ayrılmazsan yakında sevgilin ayrılacak senden demedi deme...

Saf mısın? Madem 7 ay işletti senin paranı verdiğin miktara göre kardan payına düşen yüzde nerede? Oh işleri yoluna koyup seni devredışı bırakmışlar balı kaymağı yiyorlar. Sen de hala ayrılık korkusu yaşa mis gibi sömürülmüşsün. Sen ayrılmazsan yakında sevgilin ayrılacak senden demedi deme...

3 hafta once bitirmiş ama surekli onu dusundugunden buraya konu açmış bence

X