Tüp Bebek Doktor Önerisi Bursa-İstanbul

HurremSultaan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2021
201
137
33
Merhaba,

Ben yurtdışına yaşıyorum. Endo hastasıyım. Tüp bebeğe başlayacağım fakat doktora bir karar veremiyorum. Bursa veya İstanbul için hastasına müşteri odaklı bakmayan bir doktor arıyorum. Tecrübeleri arkadaşlar yazarsanız sevinirim.

Teşekkürler.

Merhaba,

Ben yurtdışına yaşıyorum. Endo hastasıyım. Tüp bebeğe başlayacağım fakat doktora bir karar veremiyorum. Bursa veya İstanbul için hastasına müşteri odaklı bakmayan bir doktor arıyorum. Tecrübeleri arkadaşlar yazarsanız sevinirim.

Teşekkürler.
Merhabalar tedaviye başlamadan istanbulda bilinen 4 merkezle ön görüşme yaptım.müşteri değilde insan olarak bakan,son derece de işine hakim bir doktor olan Prof Ahmet Yiğit Çakıroğlu ile tedavim devam ediyor kesinlikle tanışmalısınız

Merhaba nasıl bir süreç geçirdiniz deneyimlerinizi paylaşır mısınız 18 Mayısta ilk randevumuz.
Bilgim Semra hanım yerine Yücel bey görüşme yapacak.
Merhaba. Hayırlı olsun öncelikle. Yücel Bey de tedavim sürecinde yumurta büyümelerimi kontrol eden doktorlarımdan biriydi. Allah hepsinden razı olsun. Benimde ilk muayenemi Lale Hanım yapmıştı. Benim tüplerimde tıkanıklık vardı. Gittik görüştük. Tedavi planlaması yapıldı. Hormonlarıma bakıldı. Gerekli yaptırmam gereken testler söylendi. Ameliyat öncesi her ihtimale karşı ben embriyoların oluşturulmasını be dondurulmasını istedim. Ona göre planlandı her şey. Adetin ikinci günü tedavim başladı. İki günde bir kontrole gittim yanlış hatırlamıyorsam. İlaç dozlarım muayene günlerimin sonunda aranarak söylendi. yaklaşık 12-13 gün sonra yumurta toplama işlemi yapıldı. Ağrısız korkulacak hiçbir şey olmayan bir işlemdi. Zaten anestezili oluyor. Sonraki günler 5 gün boyunca oluşan tüm embriyoların durumları aranarak tarafıma bildirildi. En sonunda pgt yapılarak donduruldu. İki ay sonra transfer için gittim. pgt sonuçları hakkında bilgi verildi. transfer günü belirlendi. onu anestesisiz yaptırdım ben hiç ağrı sızı olmadı. doktorlardan bu süreçte gerçekten çok memnun kaldım. Şimdi de 18 haftalık hamileyim çok şükür. Umarım sizinde bütün süreciniz mutlulukla kolaylıkla geçer :dua::KK200:

Merhaba. Hayırlı olsun öncelikle. Yücel Bey de tedavim sürecinde yumurta büyümelerimi kontrol eden doktorlarımdan biriydi. Allah hepsinden razı olsun. Benimde ilk muayenemi Lale Hanım yapmıştı. Benim tüplerimde tıkanıklık vardı. Gittik görüştük. Tedavi planlaması yapıldı. Hormonlarıma bakıldı. Gerekli yaptırmam gereken testler söylendi. Ameliyat öncesi her ihtimale karşı ben embriyoların oluşturulmasını be dondurulmasını istedim. Ona göre planlandı her şey. Adetin ikinci günü tedavim başladı. İki günde bir kontrole gittim yanlış hatırlamıyorsam. İlaç dozlarım muayene günlerimin sonunda aranarak söylendi. yaklaşık 12-13 gün sonra yumurta toplama işlemi yapıldı. Ağrısız korkulacak hiçbir şey olmayan bir işlemdi. Zaten anestezili oluyor. Sonraki günler 5 gün boyunca oluşan tüm embriyoların durumları aranarak tarafıma bildirildi. En sonunda pgt yapılarak donduruldu. İki ay sonra transfer için gittim. pgt sonuçları hakkında bilgi verildi. transfer günü belirlendi. onu anestesisiz yaptırdım ben hiç ağrı sızı olmadı. doktorlardan bu süreçte gerçekten çok memnun kaldım. Şimdi de 18 haftalık hamileyim çok şükür. Umarım sizinde bütün süreciniz mutlulukla kolaylıkla geçer

Çok teşekkür ederim dönüşünüz için.
Asıl sizin hamileliğiniz hayırlı olsun çok sevindim okuyunca gerçekten çok mutlu oldum.
Cumartesiyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
Bizde sperm sayısı düşüklüğü ve hareketsizliği mevcut.
Bakalım nasıl ilerleyeceğiz...Korku,kaygı,tereddüt çok var elimde değil :KK43:

X