Tüp bebek transfer

Kotu kalite derken kalite

Kotu kalite derken kalitesi ne ?
Beni 4 gün embriyolarım a orta kalite dediler ve 5 . Gün transfer olacağım ı söylediler fakat 5. Gün aradıklarında istedikleri kalitede değil dondurma ya uygun değil transfere de büyük ihtimalle tutmaz ama siz istiyorsanız yapalım dediler bende istiyorum dedim transfer sırasında c kalite dedi doktoru. Hatta 2 tane transfer ettiler diğerlerini dondurmadılar bile

Beni 4 gün embriyolarım a orta kalite dediler ve 5 . Gün transfer olacağım ı söylediler fakat 5. Gün aradıklarında istedikleri kalitede değil dondurma ya uygun değil transfere de büyük ihtimalle tutmaz ama siz istiyorsanız yapalım dediler bende istiyorum dedim transfer sırasında c kalite dedi doktoru. Hatta 2 tane transfer ettiler diğerlerini dondurmadılar bile
Cok sasirdim normalde gebelik vaadetmeyen embriyo transfer edilmez size gebelik vaadediyor dedilermi

Çok düşük ihtimalle gebe kalabilirsin dediler
Siz nerde yaptirdiniz yaa cok soru soruyorum kusura bakmayin ama size boyle bisey soyleyip sizin modunuzu dusurmusler zaten. Oncelikli olan sizin psikolojiniz bu surecte insaAllah pozitif sonuc alirsiniz

X